Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem 2-3 éve érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 2-3 éve érez valamit egy nő iránt, érthető, ha már válni szeretnék? Azt mondja, nem szerelem az. Hát akkor mi a fene?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú ideje tart ez, tudom... de van több gyerek. Miattuk.

De oda jutottam, hogy ennyi volt.

A testvéremről van szó.

2,5 éve kitalálta, hogy milyen lenne egy közösségi életmód a tesómmal. Vagyis amolyan poligámia szerűség. A tesómnak baj van a házasságával és felkarolta volna.

Segítség lett volna nekünk, nekem, a háztartásban, a gyereknevelésben, stb.

Elmondanám, hogy én nagyon szerettem a tesómat, ő nem tud erről az egészről semmit. De ő nem annyira igényes ember, eléggé lepukkant, de gondolom, ez nem számít.

A férjem azt mondja, hogy tudja, hogy baj van a fejében, de nem tud mit tenni.

Azt mondja, hogy belém szerelmes, és én vagyok neki a mindene. A tesómba nem szerelmes, nem is volt, és bottal sem piszkálná, ha lenne arra lehetősége, hogy vele éljen együtt. El sem tudja képzelni, számára az a helyzet nem vonzó.

Nem érti, hogy mit érez, de valamit érez iránta.


Sokáig úgy voltam vele, hogy a férjemnek kevés a barátja, és irigyelte, hogy nekem van több is (nem sok) akikkel rendszeresen kapcsolatot tartok. És neki az én tesóm is egy barát volt.


De a férjem, aki így fogalmaz, hogy érez iránta valamit, együtt szeret minket, külön a tesóm neki nem kéne...


Gondolom, itt jönnek majd a válaszok, hogy ideje akkor tényleg válni, igaz?



2021. febr. 12. 16:25
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
nem vagyunk egypetéjűek..
2021. febr. 13. 18:51
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
pedig ugy ertheto lenne ha a ferjed raizgult az ikertesodra:)
2021. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet, hogy a társaságot, vagy magát az összhangot hiányolja? Furán hangzik, tudom. De pl én mindig is vágytam egy ikertesóra. Valahogy te is érzed, fontos neked, vele vagy egy egész. Lehet, ő is ezt érzi. Ezt az egész, társ érzést hiányolja, keresi, és benned látta meg, ami neked van a tesóddal. Ezért szeretne titeket egyben, nem külön a tesód érdekli.

Szerintem erre a közelségre, bizalomra vágyik, ezt szeretné megélni. Köztetek ráadásul idealizálva láthatja, talán irigyli. Szerintem próbáld megkeresni magad és a férjed között ezt az összhangot, közelséget, intimitást. Ezt erősítsd, éleszd fel. Talán neki is meg kell tudnia fogalmaznia jobban, hogy ez hiányzik, de most a leírásodból az látszik, valamennyire kezdi érteni. Szóval segítsd a tudatosításban és abban, hogy együtt éljétek meg.

Sok kapcsolatra igaz, hogy nem a személy, hanem az élmény, életérzés hiányzik. Valószínűleg ez van a férjed esetében is: nem a testvéred, hanem ez az egybe tartozás élménye hiányzik neki. Az elmondása alapján ez érzelmi, nem szexuális igény, ami nem a tesód személyére ( pl "Erikára") vonatkozik, hanem a szerepére (ikertesód). Az, hogy ikrek vagytok és jóban, sok mindent megmagyaráz.

Persze ez csak az én elméletem. De egy próbát megér. Szurkolok :)

2021. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Most az urakat kérdezem: hogyha egy nő, azt mondaná nektek, hogy szeretne "egységet alkotni a bátyátokkal/öcsétekkel" akkor mit mondanátok a helyzetre, meg a nőre (ha a fantáziatokat nem mozgatja meg a cuckold)?

Szerintem akár kamu kérdés akár nem az ilyentől azonnal kell megválni, az együttöltött évek és a gyerekek számától függetlenül.

2021. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
78%

#33 vagxok. Elnézést, ha félreérthető voltam.

Arra gondoltam, hogy a kérdező a férjével kettesben élje meg ezta közelséget, egységet, intimitást, ami a férfinek nyilván hiányzik. Azt javasoltam, hogy ezen dolgozzanak.

Szerintem ez lesz a probléma, az ikertesóra vágyás egy igen furcsa tünet csupán, egy érzés kergetése.

2021. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm 33: nagyon jól írtál, lehet benne valami. Fogok erről beszélni vele. Értem én a 32:-is. A férjemnek feltettem ugyanezt a kérdést és azt mondta, hogy ő nem bírná végigcsinálni azt, amit én. Amikor szembesítem azokkal a mondatokkal, szavakkal, amiket ő mond, hogy mi lenne, ha én mondanám, beleborzong, hogy jesszus, ez borzasztó. Ilyenkor mondja, hogy szerinte ő nem azt mondja, amit gondol, nem tudja jól megfogalmazni.
2021. febr. 14. 22:25
 37/41 A kérdező kommentje:

nem 32-es, hanem 34-est akartam írni.

azért én is kíváncsi lennék férfiak véleményére is

2021. febr. 14. 22:26
 38/41 anonim ***** válasza:
34-re reagálva, addig tartott volna a kapcsolat.....
2021. febr. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
38: te most egy férfi vagy?
2021. febr. 15. 09:22
 40/41 anonim ***** válasza:
Én most is, igen
2021. febr. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!