Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem 2-3 éve érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 2-3 éve érez valamit egy nő iránt, érthető, ha már válni szeretnék? Azt mondja, nem szerelem az. Hát akkor mi a fene?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú ideje tart ez, tudom... de van több gyerek. Miattuk.

De oda jutottam, hogy ennyi volt.

A testvéremről van szó.

2,5 éve kitalálta, hogy milyen lenne egy közösségi életmód a tesómmal. Vagyis amolyan poligámia szerűség. A tesómnak baj van a házasságával és felkarolta volna.

Segítség lett volna nekünk, nekem, a háztartásban, a gyereknevelésben, stb.

Elmondanám, hogy én nagyon szerettem a tesómat, ő nem tud erről az egészről semmit. De ő nem annyira igényes ember, eléggé lepukkant, de gondolom, ez nem számít.

A férjem azt mondja, hogy tudja, hogy baj van a fejében, de nem tud mit tenni.

Azt mondja, hogy belém szerelmes, és én vagyok neki a mindene. A tesómba nem szerelmes, nem is volt, és bottal sem piszkálná, ha lenne arra lehetősége, hogy vele éljen együtt. El sem tudja képzelni, számára az a helyzet nem vonzó.

Nem érti, hogy mit érez, de valamit érez iránta.


Sokáig úgy voltam vele, hogy a férjemnek kevés a barátja, és irigyelte, hogy nekem van több is (nem sok) akikkel rendszeresen kapcsolatot tartok. És neki az én tesóm is egy barát volt.


De a férjem, aki így fogalmaz, hogy érez iránta valamit, együtt szeret minket, külön a tesóm neki nem kéne...


Gondolom, itt jönnek majd a válaszok, hogy ideje akkor tényleg válni, igaz?



2021. febr. 12. 16:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
20%

"amúgy egy nagyon rendes, jó emberről van szó. Nem egy macsó, szoknyavadász, nagydumásról"



Pedig de, kulonben nem a ferjed lenne, hanem a friendzone-ban tengodne. Es hat a menocsavokon osztozni kell....



36F incel

2021. febr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%
Ne itt éld már ki a frusztráltságod incelke. Elárulom, hogy az ilyen kedves aranyos rendes emberek szokták pont ezt tenni, amit most a kérdezővel a férje.
2021. febr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

#22


Valaki ferjhez ment ehhez az emberhez, illetve a teso felol is van recepcio. Ha a teso leszarna ezt a pasit, nem lenne kerdes. Szoval megteheti, hogy ket not tartson, es meg is fogja tenni :)


A kedves, aranyos emberekkel senki nem akar osszejonni, mert azok tukrot tartanak a masiknak.....



36F incel

2021. febr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
33%
Az kimaradt, hogy a tesód hogyan áll ehhez az egészhez? Lehet nektek kellene ketten lelépnetek.....
2021. febr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
40%
Beszéltél a testvéreddel erről? Ha 2-3 éve tart, lehet nem csak plátói ez a férjed részéről...
2021. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

tesóm semmit nem tud, és köztünk egymás férje tabu. (ő is férjes, csak válófélben van már évek óta...). Őt ebből ki lehet hagyni, az égvilágon semmit nem tud és sosem flörtölt és sosem kezdett ki. Ő nem hibás. Észre sem vette az egészet.

A férjem nem érti önmagát és nem tudja hova tenni az iránta érzett érzelmeit, ami állítása szerint nem szerelem, mert nem vágyik arra, hogy ő vele legyen, töltsön időt, hanem inkább úgy szemléli, hogy mi együtt vagyunk egy egész, és kiegészítjük egymást. De külön a tesóm neki nem kell, mert amúgy eléggé nem éppen nőies természet és sok vele a baj.

Nekem ez a kettősség is sántít, nem értem.

folyton azt mondja, hogy neki én vagyok a nagy ő, az igazi, akibe szerelmesé és ki is mutatja. Tesóm nem értem, nem tudom, hogy a francba jött a képbe.

Szóval zavaros az egész és igen, lépni fogok el mellőle. :(

2021. febr. 13. 13:43
 27/41 A kérdező kommentje:
ikrek vagyunk, ha ez számít is bármit.
2021. febr. 13. 13:44
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

"Őt ebből ki lehet hagyni, az égvilágon semmit nem tud és sosem flörtölt és sosem kezdett ki. Ő nem hibás"



Hat ha idaig fajult, akkor ideje, hogy megtudja, es 4 labbal rugjatok ki ezt az embert :)



36F incel

2021. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
:) ha megtudná, akkor jönne is, hogy együtt rúgjuk ki valóban.
2021. febr. 13. 14:08
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy ikrek vagytok, ez mindent megmagyaraz. Legalabb 1petejuek?
2021. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!