Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhinnétek ezt a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek ezt a férjeteknek, ha még sohasem hazudott?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt azt mondta moziba megy, egy haverjával. 5 órával később jött haza. Ma délután kapott egy sms-t, amit annyira feltűnően dugdosott előlem hogy végül megkértem: most az egyszer mutassa meg. (Ő rendszeresen belenéz a telefonomba, az e-mailjeimbe, tehát nem furcsa kérés ez tőlem) Nem volt rá hajlandó, viszont azt mondta, ma este újra találkozik ugyanazzal a haverjával. Azt tudni kell róla, hogy egy nagy "kocka", csak akkor mozdul ki otthonról, ha én "kényszerítem". Nem részletezem hogyan, de sarokba szorítottam keresztkérdésekkel, végül bevallotta, hogy egy lánnyal, egy közös ismerősünkkel volt előző este, állítólag moziban... Kiborultam persze, még soha nem hazudott, vagy csak nem kaptam rajta..? Azt állítja, csak nem akarta, hogy féltékeny legyek, azért hazudta azt, hogy egy sráccal lesz. Még annyit tudni kell, hogy ezt a közös nőismerősünket Ő régebben ismeri mint engem, mindig jóbarátok voltak, én ezt sohasem elleneztem. Nem értem, miért kellett hazudni, ha ártatlan. És vajon hová ment volna ma este? Kiborultam, annyit sírtam, hogy a fejem majd szétrobban, most nem tudok hideg fejjel gondolkozni. Szerintetek megcsal, vagy csak túlaggódom a dolgot?
2010. szept. 4. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
Hááát... megbeszéltük, hogy -mivel holtbiztosan ez az első alkalom, hogy hazudott- most az egyszer elnéző leszek, de ha még egyszer rajtakapom, akkor nem is fogok kérdezni semmit, otthagyom. Elmondtam, hogy mostantól nehezemre fog esni, hogy megbízzak benne, és hogy többet rombolt a kapcsolatunkon ezzel a hazugsággal, mint gondolná. Most próbál mintaférj módjára viselkedni, én meg minden erőmet összeszedve igyekszem nem gyanakodni... Azt hiszem, néhány hét kelleni fog, hogy kilábaljunk a hullámvölgyből, de tényleg látom rajta, hogy megbánta, bármit is csinált...
2010. szept. 17. 00:42
 62/71 anonim ***** válasza:
Hát én drukkolok Neked!Valóban kell a kitartásból,türelemből és bizalomból néhány zsák :)
2010. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, szóval tuti megcsalt.. :(

Azért a nagy büdös megbánásban, és mintaférjeskedésben eszébe juthatna, hogy megérdemelnéd az igazságot, hogy elmesélje mi is történt valójában. Én tuti nem hagynám némaságban!!

Amikor meséli a bűnét, és a szemedbe néz, na akkor hadd fájjon neki is nagyon, hogy többet meg ne tegye!

Így nagyon könnyű neki, Te "látatlanban" megbocsátottál neki. (Ami nem baj, csak ő nem tisztel annyira, hogy elmondja az igazat, hanem megkönnyíti a saját dolgát azzal, hogy nem beszél.)

Bocsi, de elég jellemtelen dolog ez, és nem az elkövetett bűn, hanem az utána való viselkedés miatt.

2010. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
Lehet, ilyenkor már kényelmetlen válaszolni, mivel szeretnél (érthető okokból) fátylat borítani a múltra, de mégis megkérdeznélek: meg tudta magyarázni MIÉRT kellett ez az egész? Vagyis miért hozott Téged ilyen helyzetbe egy ártatlan este (?) miatt? Köszi, ha írsz!
2010. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 Pro Patria ***** válasza:

Hiba volt, hogy nem ellenőrizted le még aznap este a csaj telefonjában az sms-t, és nem szembesítetted vele.

Ez eléggé struccpolitika. Legközelebb pedig nem fogod rajtakapni, mert óvatosabb lesz...

2010. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Lett némi utóélete annak az estének. Két héttel később újra lebukott (tényleg nem tud hazudni), akkor már felhívtam ezt a leányzót, hogy mi folyik köztük, csakhogy a lány meglepve közölte, hogy július óta nem találkoztak... a többit gondolhatjátok...
2010. szept. 21. 23:14
 67/71 anonim ***** válasza:
Jajjjj, te szegény! Akkor valóban megcsalt! Mi történt azóta, gondolom szétmentetek?
2010. szept. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
Legalább utólag lenne őszinte, megbánása jeléül.
2010. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Kierőszakolhatnál egy hihető magyarázatot. Ha nem sikerül, legyen egyedül titoktartó.
2010. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
hát ez szééép.... Én tuti kiraknám.
2010. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!