Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhinnétek ezt a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek ezt a férjeteknek, ha még sohasem hazudott?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt azt mondta moziba megy, egy haverjával. 5 órával később jött haza. Ma délután kapott egy sms-t, amit annyira feltűnően dugdosott előlem hogy végül megkértem: most az egyszer mutassa meg. (Ő rendszeresen belenéz a telefonomba, az e-mailjeimbe, tehát nem furcsa kérés ez tőlem) Nem volt rá hajlandó, viszont azt mondta, ma este újra találkozik ugyanazzal a haverjával. Azt tudni kell róla, hogy egy nagy "kocka", csak akkor mozdul ki otthonról, ha én "kényszerítem". Nem részletezem hogyan, de sarokba szorítottam keresztkérdésekkel, végül bevallotta, hogy egy lánnyal, egy közös ismerősünkkel volt előző este, állítólag moziban... Kiborultam persze, még soha nem hazudott, vagy csak nem kaptam rajta..? Azt állítja, csak nem akarta, hogy féltékeny legyek, azért hazudta azt, hogy egy sráccal lesz. Még annyit tudni kell, hogy ezt a közös nőismerősünket Ő régebben ismeri mint engem, mindig jóbarátok voltak, én ezt sohasem elleneztem. Nem értem, miért kellett hazudni, ha ártatlan. És vajon hová ment volna ma este? Kiborultam, annyit sírtam, hogy a fejem majd szétrobban, most nem tudok hideg fejjel gondolkozni. Szerintetek megcsal, vagy csak túlaggódom a dolgot?
2010. szept. 4. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívese írom le, de szerintem sem tiszta itt valami. Úgy érzem, te most inkább el akarod hinni amit a férjed mond, de legbelül úgyis tudod, hogy ez valószínüleg nem igaz. Az írásaidból az jön le, hogy abszolut normális gondolkozású nő vagy, aki nem rövid pórázon tartja a másikat. Hm...akkor meg miért nem mondta el a férjed az igazat?? Miért törölte ki az sms-t? Mire föl tölti azzal a másik nővel a szombat estéjét, és nem veled, esetleg hármasban? Peeeeersze, kell külön is időt tölteni, de azt ilyenkor őszintén elmondjuk a párunknak... Nekem is van fiú barátom-aki ráadásul régi exem. A férjem eleinte nem értette a mi barátságunkat, de idővel elhitte és elfogadta. Azóta ők is jóban vannak egymással. Van mikor a srác feljön hozzánk, de olyan is elő szokott fordulni, hogy a sráccal kettesben találkozunk, hisz alapjaiban mi vagyunk a barátok. De SOHA, de soha nem hazudtam a férjemnek, ha ezzel a sráccal találkoztam, sőt inkább előre megbeszéltük, hogy a férjem se unatkozzon itthon, ha akar csináljon ő is programot a barátaival!!!
2010. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megyek lefekszem, mert mindjárt szétrobban a fejem. Holnap még megpróbálom újra tisztázni, hogy mi is történt, de biztos nehezebb lesz mint ma, mert lesz egy egész éjszakája kitalálni valami hihető kifogást...
2010. szept. 4. 22:37
 33/71 anonim ***** válasza:
Persze-persze, pihend ki magad! Holnap tiszta fejjel tisztázd! Huh, biztos nem elsz könnyű éjszakád... Akkor végülis ma otthon maradt a férjed, nem ment el?
2010. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
43%

NE FEKÜDJ LE, MONDOM ÜLJ BE A KOCSIBA AZTÁN MENJETEK LE!

EZÉRT JÖTT ÖSSZE EZ A DOLOG IS MERT A FÉRJED TUDJA H EGY KIS NYOMI VAGY!

INKÁBB ÁLLJ A SARKADRA!

LEMÉSZ A FÉRJEDDEL ÉS MEGKÉRED AHOGY MONDTAM H MUTASSA MEG AZ SMS-KET, HA NINCS MEGCSALÁS MEG FOGJA ÉRTENI A CSAJ, MEG NEM AZ ÖSSZESRE VAGY KÍVÁNCSI,HANEM AMI CSAK KÖZTE MEG A FÉRJED KÖZÖTT ZAJLOTT.

NAGYON MEG FOGOD TE EZT BÁNNI.

2010. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre tehetnél úgy, mintha hinnél neki, és elkezdhetnéd titokban ellenőrizni.
2010. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
100%
még hozzátenném, h jobb az ilyet ilyenkor tisztázni, most vagy kiderül h megcsalt és akkor tudod h álltok, vagy kiderül h nem volt semmi, akkor meg megnyugodhatsz és nem fogsz egész éjszaka szenvedni:S
2010. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%
Ma már késő van. Kérd el a férjed telóját, kapcsold ki és tartsd magadnál. Ma éjjel úgysem fogsz aludni, ez szinte biztos. Így nem tudja figyelmeztetni a csajt, reggel meg menj el személyesen a lányhoz (férjed telóját is vidd). Meséld el neki mi történt. Ha a csaj nem sáros, akkor nőként úgyis megért Téged, ha gáz van, az meg látszani fog rajta, mert nem tudja, hogy Te mennyit tudsz. Csak azért, hogy időben ismerd meg kivel élsz, amíg nincs gyerek. Utána már minden sokkal nehezebb. Ha nem adja a párod a telefont, vagy cirkuszol, hogy miért akarod leégetni a csaj előtt, akkor nagy a baj. Szorítok neked, jogod van a saját életedben tisztán látni.
2010. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést mindenkinek, el sem hiszitek mennyire jólesik most. Ma már nem csinálok semmit, nem akarok megalázó helyzetbe hozni senkit, a házasságunknak ne az legyen az alapja -bizalom helyett- hogy kikényszerítem, vagy kinyomozom az igazságot. Holnap reggel viszont addig nem hagyom békén, amíg részletesen el nem mondja, hogy miért érezte azt, hogy hazudnia kell nekem. Addigra én is megnyugszom, délután sírva és kicsit indulatosan beszéltem vele, lehet ezért nem beszélt nyíltan. Ha sikerül megtudnom valamit, akkor megírom, per pillanat biztos vagyok benne, hogy félrelépett, vagy legalábbis arra készült. Még egyszer köszönök mindent, még annak a válaszolónak is, aki szerint nyomi(?) vagyok... :)
2010. szept. 4. 23:05
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok, remélem lesz elfogadható magyarázat a dolgokra! A másik csajjal előbb-utóbb tényleg beszélned kéne, akkor is ha "hülyén fogsz kinézni", a jövőd érdekében.
2010. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%
22:45 vagyok Drukkolunk Neked! Még annyit, hogy aki a "nyomit" írta, csak fel akart rázni, mert végig arra akar rávenni Téged, hogy állj a sarkadra, túl rendesnek és jóhiszeműnek sem szabad lenni, mert eltapos az élet. Igyál egy jó forró teát, gondolj arra, hogy hányan szorítunk Neked, tudom nem oldja meg a gondodat, de azért jó érzés az.
2010. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!