Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhinnétek ezt a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek ezt a férjeteknek, ha még sohasem hazudott?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt azt mondta moziba megy, egy haverjával. 5 órával később jött haza. Ma délután kapott egy sms-t, amit annyira feltűnően dugdosott előlem hogy végül megkértem: most az egyszer mutassa meg. (Ő rendszeresen belenéz a telefonomba, az e-mailjeimbe, tehát nem furcsa kérés ez tőlem) Nem volt rá hajlandó, viszont azt mondta, ma este újra találkozik ugyanazzal a haverjával. Azt tudni kell róla, hogy egy nagy "kocka", csak akkor mozdul ki otthonról, ha én "kényszerítem". Nem részletezem hogyan, de sarokba szorítottam keresztkérdésekkel, végül bevallotta, hogy egy lánnyal, egy közös ismerősünkkel volt előző este, állítólag moziban... Kiborultam persze, még soha nem hazudott, vagy csak nem kaptam rajta..? Azt állítja, csak nem akarta, hogy féltékeny legyek, azért hazudta azt, hogy egy sráccal lesz. Még annyit tudni kell, hogy ezt a közös nőismerősünket Ő régebben ismeri mint engem, mindig jóbarátok voltak, én ezt sohasem elleneztem. Nem értem, miért kellett hazudni, ha ártatlan. És vajon hová ment volna ma este? Kiborultam, annyit sírtam, hogy a fejem majd szétrobban, most nem tudok hideg fejjel gondolkozni. Szerintetek megcsal, vagy csak túlaggódom a dolgot?
2010. szept. 4. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is gyanakodnék.... de nagyon szorítok! Viszont a bizalomnak annyi szerintem ezek után...
2010. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim válasza:
100%
Nos, hogy álltok?
2010. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok...
2010. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is kiváncsi vagyok.

Bár számomra egyértelmű a szitu, nem egy ugyanilyet láttam már és minden esetben ugyanaz volt helyzet, meglepődnék, ha itt különbözne...

2010. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim válasza:
100%
Igen! Elég egyértelmű. Férj sosem csinált ilyet, nem szokott eljárni, de most az egyszer igen, abból is titkot csinál. A kérdező inkább szeretne mást hinni, amit megértek, mert mégiscsak egy házasságról van szó, amit az ember nem rúg fel rögtön egy kis zavar miatt. Viszont a férj, mintha nem akarta volna ezt kellően tisztázni. Előfordulhat, hogy ez egy egyszeri dolog lesz, de kétlem. Ahol már titkolózás van, az nem őszinte kapcsolat. Sajnálom.
2010. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Semmi változás, nem kaptam épkézláb választ a kérdéseimre... továbbra sem hiszem el, hogy ártatlan baráti filmnézés volt, mert arról ugyan nem kellett volna hazudnia, eddig nem is tette. Ez a legmókásabb, hogy egy ilyen helyzetben még megpróbálja rám hárítani a felelősséget, ahelyett, hogy elmondaná, kivel-mivel töltötte azt a délutánt, illetve mennyire lehet ártatlan egy olyan sms, amit dugdosol, aztán letörölsz? Nem akarok olyan emberrel élni, akiben nem bízom meg, így aztán nem sok választásom van...
2010. szept. 7. 07:47
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
tudod legjobb védekezés a támadás...ergo nem véletlenül hibáztat téged...igy magáról eltereli a figyelmet...legalábbis úgy hiszi...
2010. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
100%

Hányingerem van az olyan emberektől, akik mikor sárosak, megpróbálnak támadólag viselkedni. Számomra ez a "sértett fél" intelligenciájának lebecsülését jelenti. Ezt most nem azért írom, mert szítani akarnálak a férjed ellen, félre ne érts, csak már túl sok ilyet láttam. (Leggyakrabban valamiért pont a férfiaknál figyelhető meg!) Mintha csak hülyének néznének az embert, hátha megtántorodik, ha szemtékednek vele. Visszaélnek azzal, hogy az ember ragaszkodik hozzájuk és ha nem muszáj, nem akarja elveszíteni őket :(

Ha lehet, te se hagyd magad. Ha számítasz neki, igenis észbekap előbb-utóbb.

2010. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

Tipikus: ahelyett, hogy beismerné, hogy félrement, még téged okol mindenért. De mi mindenért is? Ha ez egy annyira ártatlan mozizás volt, akkor miért vagy te ebben hibás?

Rosszul vagyok az ilyen emberektől...

2010. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
42%

kíváncsi vagyok mi lett veletek...

nekem van 1 fiú haverom, régen össze is jöttünk, de nem müködött a dolog, de havernak meg nagyon jól megértettük egymást.

A mostani párom mindig is féltékeny volt rá,és én is titkoltam sokáig ha taliztunk.

Lehet hogy nem "nagy" ügyről van szó, csak mivel pasi vannak ilyen bekattanásai, hogy egyszerűbb kamuzni.

de az biztos h. ezek után nem árt nyitott szemmel lenni

2010. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!