Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhinnétek ezt a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek ezt a férjeteknek, ha még sohasem hazudott?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt azt mondta moziba megy, egy haverjával. 5 órával később jött haza. Ma délután kapott egy sms-t, amit annyira feltűnően dugdosott előlem hogy végül megkértem: most az egyszer mutassa meg. (Ő rendszeresen belenéz a telefonomba, az e-mailjeimbe, tehát nem furcsa kérés ez tőlem) Nem volt rá hajlandó, viszont azt mondta, ma este újra találkozik ugyanazzal a haverjával. Azt tudni kell róla, hogy egy nagy "kocka", csak akkor mozdul ki otthonról, ha én "kényszerítem". Nem részletezem hogyan, de sarokba szorítottam keresztkérdésekkel, végül bevallotta, hogy egy lánnyal, egy közös ismerősünkkel volt előző este, állítólag moziban... Kiborultam persze, még soha nem hazudott, vagy csak nem kaptam rajta..? Azt állítja, csak nem akarta, hogy féltékeny legyek, azért hazudta azt, hogy egy sráccal lesz. Még annyit tudni kell, hogy ezt a közös nőismerősünket Ő régebben ismeri mint engem, mindig jóbarátok voltak, én ezt sohasem elleneztem. Nem értem, miért kellett hazudni, ha ártatlan. És vajon hová ment volna ma este? Kiborultam, annyit sírtam, hogy a fejem majd szétrobban, most nem tudok hideg fejjel gondolkozni. Szerintetek megcsal, vagy csak túlaggódom a dolgot?
2010. szept. 4. 21:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
80%
Talán csak azért titkolózott,mert tudta,hogy kiakadsz emiatt!
2010. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:
Amint alkalmam nyílt rá, elloptam a telefonját, hogy biztosan tudjam megcsal-e, de mindent kitörölt. Most nekem ez is gyanús, de az is tény, hogy nem tudok összeszedetten, hideg fejjel nézni a történtekre.
2010. szept. 4. 22:03
 13/71 A kérdező kommentje:
Utolsónak: épp ez a vicc, ha előre szól, hogy ezzel a lánnysl megy, akkor nem csapok hisztit! Azért vagyok ideges, mert hazudott. Az emberek nem hazudoznak ok nélkül, vagy igen?
2010. szept. 4. 22:05
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volna takargatni valója akkor nem titkolózna!Azért 5 óra késés amit ráadásul egy másik nő társaságában töltött szerintem elég sok!Az sms-t sem mutatta meg!
2010. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy megcsal ezek alapján.
2010. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitörölte akkor van köze hozzá-tapasztalat. Ha baráti lenne az sms tartalma akkor direkt meg is mutatta volna hogy bebizonyítsa h igazat mond!
2010. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne titkolni valója, megmutatta volna az sms-t szerintem, vagy nem törölte volna ki olyan hamar. Nekem is van egy fiú barátom, a férjem sosem féltékeny rá, mert 20 éve ismerem. Moziban is voltunk kettesben, mert a film a férjemet nem érdekelte, megnéztem hát a barátommal. De nem titkoltam el, hogy fiúval megyek, pontosan amiatt, mert nincs miért titkolózni. Pedig a férjem egy féltékenykedős típus alapból.

Nyitott szemmel légy ezentúl!

27/N

2010. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok ?

Szerintem beszéld meg a a férjeddel éslánnyal IS, ha egyszer ismered. (Azt nem merem javasolni, hogy együtt hárman beszéljetek.)

2010. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha

1.) hazudott, hogy a lánnyal megy moziba,

2.) egyáltalán: egy lánnyal ment moziba és téged nem hívott, hanem édeskettesben voltak

3.) egyetlen mozifilm sem tart 5 órát, ha utána bekalkulálsz egy klát, akkor sem

4.) újabb programot szervezett a lánnyal, amire téged megint nem akart elvinni

5.) nem mutatta meg az sms-t, mi több,

6.) mindent kitörölt a telefonjából,


ez mind nem azt mutatja, hogy egy szimpla baráti programról lett volna szó. Megértem, hogy kiakadtál. A helyedben Megpróbálnék nyugodtan, higgadtan leülni és megbeszélni vele a történteket, pontról pontra kérnék magyarázatot a viselkedésére.

2010. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
86%
Hááát, több esélyes a dolog. Lehet valóban ezzel a lánnyal találkozott és tényleg csak baráti a kapcsolatuk, elképzelhető hogy a lánynak problémái vannak és ezt a férjeddel osztotta meg, ezért az 5 órás késés. Az is lehet, hogy nem csupán barátok... De mi van ha egy másik lánnyal találkozott, pontosabban randizott?? Az apróbb jelekből, a hazugságból, az sms dugdozásából nekem esélyesebbnek tűnik a 2 utolsó feltételezés. Több kérdés merült fel bennem. Ezzel a lánybaráttal milyen sűrűn szokott a férjed találkozni? Ilyenkor te is ott vagy? Mivel magyarázza a férjed, hogy kettesben moziztak és téged nem vittek magukkal? Esetleg nem tudsz a lánynál finoman érdeklődni?
2010. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!