Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól döntöttem?! Mindig elbizon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem?! Mindig elbizonytalanodok :- (Érdemes még eröt és idöt fektetni bele?

Figyelt kérdés

7év házasság után úgy döntöttem tovább állok.Már 3hónapja külön élünk.Ok amiért elhagytam a férjem:

-Komunikáció hiány!!!Minden más fontossabb volt számára mint én,legalább is úgyéreztem.

-házas élet egyenlö a nullával,/havonta 2x alkalom,ha sikerült bedumálnom öt a hálószobába/ szivesebben aludt el a TV elött mint mellettem.

-6évig nem volt normális magán életünk,sógorom velünk lakott a 3szobás bérlakásba.Mikor elköltözött reménykedtem,hogy minden másképpen lesz,jobb lesz.

-esti iszogatás,napi szinten/sörözés,vagy borozás/

-gyerek nincs,én már régóta szerettem volna a párom mindig talált kifogást miért nem lehet még.

-kb.1 évvel ezelött lett volna baba,elvesztettem nem volt mellettem,fontosabb volt számára a munka/pénz szerzés, mint hogy hétvégén mellettem legyen.Amikor már éreztem hogy gond van a babával megkértem ne igyon,mi van ha be kell mennem éjjel a kórházba ö elintézte azzal,hogy majd hívunk Taxit,hol ott 2 autónk is van/volt.

Pár hónappal késöbb eltörtem a kezem,ismét nem én voltam számára a fontos :-(egész hétvégét végig szenvedtem,úgy hogy nem volt mellettem.Vasárnap késö este érkezett meg,mellesleg az nap volt a születésnapom,mint minden egyes születésnapomkor a virag mellözve volt.

Vettem a bátorságot és párhónapra a baba elvesztése után felhoztam a témát,mi lenne ha megpróbálnánk ujjra,vagy csak beszéljünk róla,ismét elintézte azzal hogy most beszéljünk másról/a házról,ugyan is 1,5 évvel ezelött építkezni kezdtünk/.

Számára fontos dolgok:haverok,munka,pénz/-igen tudom szükség van a pénzre a megélhetéshez,de nem kell az embernek agyon hajszolnia magát,a szabad hétvégék a barátal-munka megbeszélés,karácsony kettesben a 7 év alatt nem volt/stb. és valahol a legvégén kullogtam én.

-és még mielött úgydöntöttem elmegyek otthonról,kidobot hétvégére a lakásból/mert nem voltam hajlandó megmondani hol voltam.../azelött mindig elöre szóltam mit tervezek másnapra most nem voltam hajlandó,f=olöslegesnek tartottam hisz sosem figyelt oda arra amit mondtam neki/

Egy kicsit hosszúra sikeredet,de ez még csak egy kis ízelítö volt.


2010. szept. 7. 10:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tesz rád és az érzéseidre magasról (és mint látom, te azért megpróbáltad megoldani a gondokat, beszélni vele erről), akkor jó döntést hoztál. Már amennyire én mint vadidegen ezt le tudom szűrni abból, amit leírtál.
2010. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél!


Amúgy a házat együtt építettétek/újítottátok fel? 8S ? (ha igen akkor abban elvileg - valahány százalék- közös tulajdont szereztél)


Persze a pénzed jól jön neki (csak a házról akart beszélni)...tudod egy szó: vagyon-ÁTCSOPORTOSÍTÁS! Tőled hozzá...


És mi az hogy kitett? bec@rás...

2010. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? (ha szabad megkérdeznem)
2010. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

10:24 válaszolónak

Nehéz problémát oldani egy embernek!!!föleg ha a másik fél bizonyos dolgokról nem hajlandó beszélni,elhalasza a dolgot/beszélgetést!!!

2010. szept. 7. 23:08
 25/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.
2010. szept. 7. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!