Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, miért vágja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, miért vágja magát áldozati pózba a legtöbb egyedül álló anya?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 09:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/143 anonim ***** válasza:
12%
7. Igenis a nő hibája, ha nem csinálna minden jőtment hülyének gyereket akkor nem járna így. Egyiket se tudom sajnálni ugyanis nem kötelező gyereket csinálni. Akár hogy is hisztizzen az ősanya társadalom ezért.
2022. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/143 anonim ***** válasza:
16%
10. Mi lenne ha nem kényszerítenétek gyerekvállalásra olyat aki nem akar? Ekkor meg akkor mi van? Kit érdekel! Nem kell gyereket vállalni rossz körülmények közé. Ja hogy akkor 10-20% alkalmas vállalna és nem vagy köztük. Így jártál.
2022. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/143 anonim ***** válasza:
14%
Talán nem kéne minden jöttmentnek szétteni a lábukat. Értem én,hogy nagy a szerelem, de ezek az egyedülálló anyák javarészt 25 év alatt már anyák lettek, kb nulla élettapasztalattal. Addig nem is nagyon van olyan akadály, amit megoldva erősödne a kapcsolat. Aztán a nagy boldogság közepette jön a gyerek és bumm, el vannak hagyva, mert nem szoktak még össze eléggé. Talán pár komoly probléma megoldása után kellene csak gyereken gondolkodni, nem 18-20-25 évesen szülni és akkor nem kéne nyavalyogni új apuci után. Egye meg amit főzött.
2022. febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/143 anonim ***** válasza:
80%

" akkor azért reálisan nézve tudnia kell, hogy nem marad örökre a pasival."


EZ egyáltalán nem így van.

Másrészt sok pasi a válás után cseszik a gyerekre, elviszi esetleg hétvégén, de amúgy abszolút nem lehet rá számítani, éli a gondtalan életét.

2022. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/143 anonim ***** válasza:
93%
#13: Talán nem kéne gumi nélkül dugni, te szerencsétlen.
2022. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/143 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell gyereket csinálni és nem lesz gond. Mit sajnálják rajta? Mindenki a saját sorsának a kovácsa. Ha teszem azt nyomorék lenne vagy halálos beteg, sajnálnak, segítenék,de így? Pláne erre az elhasznált,tönkretett bolygóra még több gondot hozni.
2022. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/143 anonim ***** válasza:
88%
“Minek szült gyereket?” = Minek ment odaaaa? 😂😂 itt tartunk?
2022. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/143 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes, én meg pont azt látom, hogy 10+ év után vállalnak a párok gyereket, és pont ők azok, ahol addig tart az együttélés, amíg a nő vissza tud menni dolgozni, és már költözik is külön.

Sok esetben pedig pont az elvált férjek mártírkodnak, amiért a saját gyerekük nevelésére kell pénzt áldozniuk. De a legtöbb azt is tehernek éli meg, hogy a hétvégét elrontja, és duzzog az új nő.

Az biztos, hogy ma már csak úgy és csak az vállaljon gyereket, aki egyedül is fel tudja nevelni, mert a ritka kivételtől eltekintve, ma már nincsenek igazi férfiak, akikből jó apa és jó férj lenne.

A korosztályom többsége csonka vagy mozaik családban nőtt fel, és köszöni, nem kéri. Viszont egy kis kolbászért mi se tartunk egy egész disznót. Az évfolyam fele szingli lányokból áll, akik elvannak alkalmi szexpartnerrel, a másik fele pusztán érdekből szexel egy (néhány) tehetős fazonnal.

A szerelem lehetőségét is kerüli mindenki jó messzire.

Én vagyok a feketebárány, aki szeretne családot, és ezért a megfelelő férfit keresi. Semmi extra elvárás: hűséges, nem agresszív, nem iszik, nem füvezik, nem dohányzik, és megbízható. Mindkét nemtől rendszeresen megkapom, hogy selejtes vagyok, akinek a méhe körül forog az élete, és vágyálmot kerget, ilyen férfi nem létezik. Sajnos azt látom, hogy utóbbi igaz. Úgyhogy én inkább pasit se akarok, még haverként se, és jobb nekem egyedül.

2022. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/143 anonim ***** válasza:
84%
Én csak olyat ismerek aki nem nem áldozatt lett de sokkal erösebb miután megszabadult a férjétöl..
2022. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/143 anonim ***** válasza:
91%

Egy ilyet se ismerek személyesen, de ki milyen körökben forog ugyebár.

Jómódú, dolgozó nőket ismerek, akik véget vetettek a házasságuknak amikor kellett. A legtöbbnek nem is félrelépés volt az oka, ha valaminek vége akkor vége.

Itt az oldalon meg nevetséges ami megy. Nem tudom ezeknek a lúzereknek mi bajuk a saját anyjukkal, honnan jön ez a mélységes gyűlölet az anyák felé, de ezzel nekik van dolgunk, nem nekünk. Akkor is szidják az anyákat ha kisemmizve és lelkileg megzakkanva maradnak válás után, és akkor is ha semmit se változik az életük azon kívül hogy nincs ott a volt férjük.

Valahogy azt képzelik az incelek hogy az elvált anyák akciós címkés áruk, és fel vannak háborodva hogy ezt mi nem vagyunk hajlandóak így érezni, és még kevésbé ennek megfelelően élni.

Ha leírja valaki hogy nem lett se csóró, se kétségbeesett, mert soha nem a férje tartotta el, akkor nekiállnak gyalázkodni, hogy dögöljünk meg, privátban is.

A minap is válaszoltam egy kérdesre amiben egy 45 körüli férfi tudakolta milyen nőkre van esélye. Mivel konkrétumokat többünk kérdésére se írt, hogy volt-e nős, van-e gyereke, így a válaszomban leírtam a saját példámon keresztül, hogy 37 voltam egy gyerekkel, úgy gondoltam annak örülnék ha egy kb egykorú jönne majd egyszer, egy hasonló korú gyerekkel, de nem kerestem társat, fene se akarna azonnal új kapcsolatot meg összeköltözést. Egy fiatal férfit sodort felém az élet akivel három éve együtt vagyok.

Írtam azt is hogy egy 45 éves lehet vonzó, de ha társkeresőztem volna akkor 40-ig állítottam volna be, és hogy 45 éves pasinak ifjú leányka nem fog jutni, a többi korú is nagyban függ attól hogy mi a férfi családi állapota, agglegény vagy elvált apa, utóbbi ebben a korban előny, míg előbbi, hogy is mondjam, gyanakvásra ad okot. De nyilván egy gyereket nem akaró 40 körüli nőnek meg pont a főnyeremény, akinek előnyös hogy másét se kell pesztrálnia.


Hát olyan privátot kaptam hogy jujj 😂😂 (nem a kérdezőtől)

Nem tudom melyik váltotta ki ezek közül: hogy nem voltam és vagyok hajlandó selejtnek tekinteni magam, hogy nem vagyok csóró hogy valami ócska alakkal össze kelljen jönnöm aki majd jól eltart a gyerekemmel együtt a közmunkás fizetéséből, hogy nem jönnék össze idősebb agglegénnyel, legyen elvált apa ebben a korban, vagy hogy fiatalabb párra találtam, talán mindez együtt, de úgy érzem leginkább az első. Mocskosul ki tudnak borulni az itteni incelek ha egy nő (főleg anya!) nem szegény és nincs szüksége ócska alakokra az életében, mert ez ellentmond annak amit itt napi szinten tolnak, hogy az "alfa gyerekét a bétának kell majd eltartania" blablának :)

2022. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!