Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy meghízott a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy meghízott a párom, hogy egyszerűen nem kívánom, félek hogy rámegy a házasságunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt. AMikor megismerkedtünk, vékony srác volt, kifejezetten a zsánerem, ölni tudtam volna érte! :)) Aztán jöttek a kilók, de az elején nem zavart, mert nem bánom ha egy férfi nem gebe. Nagy volt a szerelem, két év után összeházasodtunk, rá egy évére megszületett a kisfiam. Én a szülés utáni állapotomhoz képest kb. két kiló súlyfelesleggel rendelkezem ő viszont kb plusz 25 kilónál jár.... Nagyon durva!!! Hozzáteszem iszonyú jó vele az ágyban, de már egyszerűen nem kívánom a testét, csak ha már nagyon ki vagyok éhezve, akkor kezdeményezek. Persze neki is feltűnt a változás, piszkál is érte eleget. Próbáltam neki már párszor jelezni, hogy fogyni kéne, de én nem tudom ő milyen tükörbe néz bele, de nem látja amit én...

A legdurvább, hogy ha 5 évvel ezelőtt is így nézett volna ki, szóba se álltam volna vele. De már annyi mindenen keresztül mentünk, alapjában véve rendes ember, szeretem, van egy kisfiúnk, akit mind a ketten imádunk, de a hideg ráz ha arra gondolok, hogy át kell ölelnem a 115 kilóját... :((

Tényleg tanácstalan vagyok...


2010. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
30%
Biztos nem könnyű de igy kell elfogadni! Mit dolgozi a férjed?
2010. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
37%

Nem értelek4 Írod,hogy mennyi mindenen mentetek keresztül,és most az a bajod,hogy 115 kiló? te a testét szeretted ezek szerint? nem magát az embert?

Ez komoly? Hiszen akkor te sose szeretted igazán,mert ha igen akkor teljesen mindegy hány kiló most is szeretnéd..

Az én párom amikor összejöttünk 86 kiló volt.Most 116 kiló és így is imádom,kívánom..Most is jóképűnek tartom..Én is elhíztam,és véletlenül sem mondja hogy dagadt vagyok..Így is jó vagyok neki...

2010. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
93%

Elöször is ne "jelezgess", hanem mondd meg neki egyenesen, hogy mi a bajod vele, ugyanis a férfiak többsége a célozgatást, jelezgetést nem érti meg, csak az egyenese beszédet.

Másodszor jól gondolj bele, hogy mi a fontosabb neked, a kinézete vagy az ember.

2010. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Fizikai munkát végez, egy gyárban dolgozik.
2010. okt. 11. 22:09
 5/69 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az őszinteség a lgjobb megoldás.

Én is meghíztam a terhességek után- alatt, és a férjem szerint jól néztem ki, őt nem zavarta, de engem igen, náluk így ez fordítva volt. Mostmár alakulok lassan, de hasam nem az igazi még mindig.

Vedd rá, hogy tornázzon veled! Hátha úgy könnyebb lenne neki is, és hátha rávenné magát egy kis mozgásra. Vagy kérdezd meg tőle, neki milyen érzés lenne egy bálnával ágyba feküdni. Szerintem neki sem lenne kívánatos!

2010. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem kell így elfogadni. Beszélj vele és segíts neki fogyni. Főzz olyan kajákat, ami nem hízlal. Járjatok együtt sportolni. Keressetek közösen megoldást. Ha nem tudod nyíltan megmondani, akkor utalj rá. Pl. Jaj, rámjött két kiló, de neked is van plusszod ám!-mindezt játékosan, csiklandozva...
2010. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
91%
Hivatkozz az egészségére, hogy nem szeretnél idő előtt megözvegyülni.
2010. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Jajj, de okos vagy, miért ne szeretném?!? Én most is szeretem őt, csak nem kívánom úgy mint régen és ő ezt érzi és szóvá is teszi. A poén hogy másokat megszól ha pl szülés után plusz kilói vannak vagy elhízik, de magán nem látja amit kellene....
2010. okt. 11. 22:15
 9/69 anonim ***** válasza:
33%
Ha leadná azt a 25 kiló pluszt,akkor az "alapjában véve rendes ember"-ből a véleményed lángoló szerelemmé változna? Azt még megérteném,ha az egészségét féltenéd és azért szeretnéd,hogy lefogyjon,mert magas a koleszterin szintje.De itt erről szó sincs.El kellene gondolkodnod rajta,hogy mi lenne,ha a vonat levinné a lábát.Akkor elhagynád,mert nem ilyennek ismerted meg annakidején? Eláruljak egy titkot?Te sem vagy olyan,mint öt évvel ezelött,mégis szeret.
2010. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

Jesszus, hogy lehet a két dolgot összehasonlítani!!! Apám, inkább nem írok ide többet...

Egyébként tisztában vagyok vele hogy nem vagyok olyan mint öt éve, hiszen szültem egy gyereket... De nem ő szülte hanem én...

2010. okt. 11. 22:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!