Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy meghízott a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy meghízott a párom, hogy egyszerűen nem kívánom, félek hogy rámegy a házasságunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt. AMikor megismerkedtünk, vékony srác volt, kifejezetten a zsánerem, ölni tudtam volna érte! :)) Aztán jöttek a kilók, de az elején nem zavart, mert nem bánom ha egy férfi nem gebe. Nagy volt a szerelem, két év után összeházasodtunk, rá egy évére megszületett a kisfiam. Én a szülés utáni állapotomhoz képest kb. két kiló súlyfelesleggel rendelkezem ő viszont kb plusz 25 kilónál jár.... Nagyon durva!!! Hozzáteszem iszonyú jó vele az ágyban, de már egyszerűen nem kívánom a testét, csak ha már nagyon ki vagyok éhezve, akkor kezdeményezek. Persze neki is feltűnt a változás, piszkál is érte eleget. Próbáltam neki már párszor jelezni, hogy fogyni kéne, de én nem tudom ő milyen tükörbe néz bele, de nem látja amit én...

A legdurvább, hogy ha 5 évvel ezelőtt is így nézett volna ki, szóba se álltam volna vele. De már annyi mindenen keresztül mentünk, alapjában véve rendes ember, szeretem, van egy kisfiúnk, akit mind a ketten imádunk, de a hideg ráz ha arra gondolok, hogy át kell ölelnem a 115 kilóját... :((

Tényleg tanácstalan vagyok...


2010. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell elfogadnod így! Bármilyen drasztikus is a válasz, nemcsak a házassága, hanem az egészsége is kockán forog. Neki se mindegy, hogy fel tudja-e nevelni veled a gyermekét, vagy idő előtt elvuiszi egy infarktus. Én biztos nem hagynám, mert aztán jön a magas vérnyomás, a magas koleszterin, a büdös izzadás, nem is sorolom...
2010. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
58%
Írj nyugodtan. A szavaidat kiforgatják egyesek, de én pontosan tudom, miről van szó. Ugyanebben a cipőben jártam. A normális élethez normális súly /is/ szükséges. Próbálná meg az elviselni, aki lefikáz. Valószínű, aki ezt teszi, maga is egy tunya, hanyag, elhízott fehérnép és neki az élet minősége egyáltalán nem fontos csak az, hogy tele legyen a tányérja.
2010. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom...lehet, hogy kapok egy-két mínuszt most, de nem zavar...szóval: ha szeretek valakit, pont leszarom, hány kiló. Az előző párom kb. 80 kg volt, amikor összejöttünk. Két év múlva már 124 volt. És ugyanúgy szerettem, mint a kapcsolatunk elején...és nem a túlsúlya miatt szakítottunk.

Könyörgöm...ha szerelmes vagyok, akkor nem a másik testét szeretem elsősorban...

Ha nagyon zavar a Párod teste, vedd rá, hogy mozogjatok együtt, este ne engedd csokit vagy pörköltet enni stb...de szerintem itt valójában nem a testével van problémád, tudat alatt nem ez, ami taszít benne Téged...


26L

2010. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
75%

Ne nyomjátok rá szegény lányra, hogy nem szereti a férjét, mert kövér lett. Éppen, hogy szereti, azért szeretné a régi súlyában látni, Ha nem így lenne, fittyet hányna rá hogy néz ki.

A férjem huga egy kövér, elhízott disznó. Mindenkit utál /engem is/, aki vékony. De semmit nem tesz ellene. Cukorbeteg, leszakadnak a lábai, tele van zsircsomókkal a teste, az arca, alig tud fogni a vastag ujjaival, ájuldozik, magas a vérnyomása, nincs széklete rendesen , hullik a haja, issiász gyötri...nem is folytatom. Mindezt csakis magának köszönheti.

2010. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen megértelek!

Azoknak üzenem, akik lehurrogták a kérdezőt: Olvassátok el a teljes hozzászólást!

Nem azt írta hogy nem szereti, hanem szexuálisan nem kívánja úgy, mint régen!

Sokan csodálkoznak miért csalják meg őket! Pontosan azért, mert elkényelmesednek egy hosszabb kapcsolatban...

Igen is oda kell figyelni magunkra, ha meg akarjuk tartani a másik fél vonzalmát, "csak" a szeretet nem túl kifizetődő hosszútávon!

Az elhízás egészségügyi oldaláról meg ne is beszéljünk...

2010. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim válasza:
68%
Igazad van. En ferfi vagyok es utalnam, hogyha a baratnom plusz 15kg lenne. Ram is jottek a kilok, de eszrevettem (meg edasanyam nagyon oszinte volt) es leadtam (14kg-t es mostmar optimalis (179cm - 78kg) sulyom van). Ha valaki egy dagadek az igenis meg kell mondani (ugyanugy mint ha nem mosakodik, bunko, iszik stb), mivel ez a gyerekednek se jo pelda es az egeszsegenek is art hosszutavon (a rossz szexualis elteteket mar ne is emlitsem). Raadasul egy kis akarat erovel es allando meressel viszonylag konnyen megvaltoztathato. Ha te fozol, mond meg neki, hogy kevesebb kajat kap (persze ne tul keveset, de merj ki egy rendes ettermi adagot).
2010. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
76%

Az én párom is hízott vagy 20 kilót. Megmondtam neki, hogy nem fogom naponta az orra alá dörgölni hogy meghízott, de ne csodálkozzon ha csökken az együttlétek száma.

A "kedvenc" pózunkról le kellett mondani mert hasat eresztett.


Egy idő után megértette, hogy nem csak esztétikailag, hanem egészségügyileg sem jó a mostani állapot.

Nekiállt magától fogyókúrázni...

2010. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
64%

Ki vezeti a háztartást? Miért nem csinálsz neki egészséges reggelit, miért nem csinálsz neki diétás vacsorát? Miért nem mentek együtt naponta sétálni, a gyerek is élvezné? (Mást úgysem tudna 115 kilóval.)

Amúgy jelezgetéssel nem sokra mész, ha ezt így elmondanád neki, ahogy nekünk leírtad, sokkal értelmesebb lenne. Hozzá lehet tenni, hogy ha így folytatja, meg fog halni, te viszont ezt nem érdemled meg, hosszú távon egészséges férjre van szükséged, a gyereknek meg egészséges apára. Ha ez sem hat... akkor ennek a kapcsolatnak bizony lőttek, és nem hiszem, hogy a te hibádból. Ha szeretsz valakit, a legjobbat akarod neki. A férjed pedig nagyon rosszat tesz veled is, a gyerekkel is, magával is. Miről beszélünk?

2010. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
70%
En megertelek, pedig en is tulsulyos vagyok es epp azert probalok ellene tenni, mert nem akarom, hogy ugy meghizzak, hogy utana mindenfele nyavalyaval kelljen egy eleten at kuzdenem. Nem arrol van szo, hogy nem szereti a kerdezo. 115 kilo rengeteg ha meg magas is. Nagyon hamar cukorbeteg, magasvernyomasos is lehet, ha szerencses, ennyi eri, de meg komolyabb betegsege is kialakulhat. Nem csoda, hogy szeretned, ha fogyna. Az a helyzet, hogy celozgatas helyett inkabb feketen-feheren ki kellene mondanod, hogy szereted ot, de szeretned, ha fogyna es ebben felajanlod neki a segitsegedet. Ha a tukorben nem is latja, a de a merlegen egyertelmu a kulonbseg. 115 kg akkor is egeszsegtelenul sok, ha 2 meter magas. Azt nem ertem, hogy 5 eves kapcsolatban ilyet miert nem tudtok megbeszelni? Nem az van, hogy nem veszi a lapot, mert csak csipkelodesnek veszi, csak celozgatsz az egyenes beszed helyett? Az meg tenyleg eleg erdekes, hogy a parod masokat csufol ki, akiken terhesseg utan maradt felesleg, mert o meg terhes sem volt.
2010. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
78%
Én teljesen megértelek... Bezzeg ha egy férfi mondja, hogy a feleségem kövér a terhesség után, nem kívánom, akkor jönnek a válaszok hogy: hát igen neki nem csak anyukának kéne lennie, hanem takarítónőnek is, meg k*rvának is. Fogyjon le ha akar valamit... Szerintem mondd azt neki, hogy muszáj lesz beszélnetek, mert valami nagyon nyomja a lelked... biztos rosszul fog neki esni, és neked is, de hátha javul a helyzet.
2010. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!