Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy meghízott a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy meghízott a párom, hogy egyszerűen nem kívánom, félek hogy rámegy a házasságunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt. AMikor megismerkedtünk, vékony srác volt, kifejezetten a zsánerem, ölni tudtam volna érte! :)) Aztán jöttek a kilók, de az elején nem zavart, mert nem bánom ha egy férfi nem gebe. Nagy volt a szerelem, két év után összeházasodtunk, rá egy évére megszületett a kisfiam. Én a szülés utáni állapotomhoz képest kb. két kiló súlyfelesleggel rendelkezem ő viszont kb plusz 25 kilónál jár.... Nagyon durva!!! Hozzáteszem iszonyú jó vele az ágyban, de már egyszerűen nem kívánom a testét, csak ha már nagyon ki vagyok éhezve, akkor kezdeményezek. Persze neki is feltűnt a változás, piszkál is érte eleget. Próbáltam neki már párszor jelezni, hogy fogyni kéne, de én nem tudom ő milyen tükörbe néz bele, de nem látja amit én...

A legdurvább, hogy ha 5 évvel ezelőtt is így nézett volna ki, szóba se álltam volna vele. De már annyi mindenen keresztül mentünk, alapjában véve rendes ember, szeretem, van egy kisfiúnk, akit mind a ketten imádunk, de a hideg ráz ha arra gondolok, hogy át kell ölelnem a 115 kilóját... :((

Tényleg tanácstalan vagyok...


2010. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
33%

Össze lehet hasonlítani,mert a KÜLSEJÉBEN történt változás mind a két esetben.Ha valaki az embert szereti az szépnek látja kövéren és csonkolt testtel is.Úgy gondolod neked van kifogásod arra,hogy te miért nem vagy olyan mint 5 éve,így le is van tudva a dolog.Pedig egy szülés sem ok arra,hogy valakin plusz kiló legyen.

Tényleg ne írj többet,mert az emberi hülyeség,így estére kicsit sok.

2010. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
61%

Egy fizikai munkástól épeszű ember nem várja el,hogy diétázzon vagy sportoljon. Mozog egész nap eleget. Te pedig ne foglakozz a kilóival. Beszélhettek róla,de ez nem mehet a házasságod rovására. Van egy fiad is,gondolj őrá is ne csak magadra. (Hacsak nincs talonban egy soványabb pasas.)

A házassági eskü: jóban-rosszban együtt. Ennél több roszz ne érjen a házaságod alatt.

2010. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
61%

de bakker mit tegyél????!!!!

Ezt a problémát csakis vele kell megbeszélned, nem velünk!

Ez olyan dolog, hogy elhatározzátok, felépítetek együtt egy fogyókúrás elméletet, mit kéne enni mikor mennyit, sport, kondi stbstb és nekiáll. Nem vészes, bakker ennyi bajod legyen az életben és ne több. Pléne a megoldás is nagyon egyszerű ezen lehet segíteni könnyen és hamar eredményesen! Álljon neki!

2010. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
76%

Az, hohy valaki meghízik, azért nem éppen ugyanaz, mint akinek a vonat viszi le a lábát! Azért a kettő között ég és föld a különbség, már ne is haragudj! De az, hogy valaki meghízik, igenis gond! Kivéve, ha betegség okozza, de általában nem! Meg teljesen mindegy, mi okozza. Sem esztétikailag, sem egészségöhógyi szempontból nem előnyös az, ha valaki kövér!

Nem beszélve arról, hgy a változás nem kell, hogy az esztétikum rovására menjen. Nem hiszem, hogy fordított helyzetben kéz a kézben büszkén menne végig a feleségével az utcán! Én sem tenném!

2010. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
35%
22:21 Akkor te is felszines vagy.Csak sajnálni tudlak.Komolyan nem értelek titeket.Az egészség egy dolog,de valakitől undorodni,akit elvileg szeretünk csak azért mert meghízott elég nagy baj.Ha a szülés után nem olyan már az illető melle,mint előtte,akkor a párja nem fogja meg a kezét az utcán,mert,hogy megcsúnyult.Tényleg nem értem,hogy nektek mi a szerelem.Egy kerek popsiig tart,aztán vége?Nevetséges és szánalmas.
2010. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
63%

22:21 vagyok

egsézségügyi szempontból*

2010. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
41%

Ha téged zavar +25 kiló akkor nem szereted őt és kész, ezen nincs mit magyarázni. Ha szereted, akkor nem a feszes szép testét szereted.

Utálom az ilyen embereket. Ha a párjuk (legyen az nő vagy férfi) a kapcsolat alatt felszed 10-20 kilót már el is múlik a nagy lááááv.


Ha meg tényleg ennyire zavar, ne célozgass, hanem mondd meg neki, hogy szerinted kicsit le kéne adnia, vagy ha tényleg úgy van ahogy mondod és másokat meg megszól, akkor meg miért is kerülgeted a forró kását???? Kerek-perec közöld vele, hogy akkor most magán is vegye észre, amit kell.

2010. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom is hasonló cipőben járt, és hiába szeretem, valahogy nem gerjesztett be túlzottan a sörpocak... De attól még szeret(t)em. Igaz, én nyíltan meg is mondtam ezt neki, hogy jobban kívántam akkor, amikor még nem kezdett el nőni rajta a pocak, mondjuk azt is hozzátettem, hogy most még oké, de ha így halad, akkor hamarosan akár szívrohamot kaphat, vagy csak képtelen lesz fenntartani a jelenlegi életvitelünket. Nem vette sértésnek, hanem örült, hogy megtudta, miért vagyok néha olyan "izé". Elkezdett edzeni, odafigyel(ek) arra, hogy mit eszik/iszik stb. Azóta nemcsak jobban néz ki, hanem sokkal energikusabb, és jobban érzi magát a bőrében. Plusz sokkhatásként megnéztünk egy két dokumentumfilmet többszáz kilós emberekről. (ez már csak az "énféle" sokkterápia) Bár én tudtam, hogy a párom az őszinteséget szereti, még akkor is, ha az nem mindig a legkedvesebb. Remélem, a pároddal te is meg tudod majd beszélni ezeket.
2010. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is beszélj vele őszintén.

Gondolom te főzöl rá, ha igen készíts neki egészséges, kalóriaszegény ételeket. Ha fizikai munkát végez akkor nem mozgás hiánya lehet a fő gond, inkább a sok evés és/vagy egészségtelen étkezés.


Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják fogadd el így is...ez nem csak nem esztétikus, de egészségtelen is. vagy talán van aki azt szeretné, hogy a férjét idő előtt elvigye egy szív és érrendszeri betegség?

erről az esetről a "nincs de" kampány egyik plakátja jut eszembe, ahol a kövér férj ül a kanapén a felesége mellett és azt mondja "de hát ő így is szeret".

Szerintem ne akarjunk ilyenek lenni.

2010. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
51%
22:33 Nem mindegy,hogy valaki azért kéri meg a párját,hogy fogyozzon,mert nem akarja idő előtt elveszíteni és mert annyira szereti és félti,hogy jót akar neki.Vagy azért,mert NEKI már így nem tetszik és csak akkor fogja újra kívánni,ha olyan lesz,mint régen.A test idővel változik.Ha nem a kilók,akkor majd a ráncok.Ha valakit szeretünk,akkor nem CSAK a külsejét látjuk.Így akár egy hang vagy egy érintés vagy egy szemvillanás is lázba tudja hozni az embert,nem kell ahhoz adonisz test és fiatalság.
2010. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!