Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy meghízott a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy meghízott a párom, hogy egyszerűen nem kívánom, félek hogy rámegy a házasságunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt. AMikor megismerkedtünk, vékony srác volt, kifejezetten a zsánerem, ölni tudtam volna érte! :)) Aztán jöttek a kilók, de az elején nem zavart, mert nem bánom ha egy férfi nem gebe. Nagy volt a szerelem, két év után összeházasodtunk, rá egy évére megszületett a kisfiam. Én a szülés utáni állapotomhoz képest kb. két kiló súlyfelesleggel rendelkezem ő viszont kb plusz 25 kilónál jár.... Nagyon durva!!! Hozzáteszem iszonyú jó vele az ágyban, de már egyszerűen nem kívánom a testét, csak ha már nagyon ki vagyok éhezve, akkor kezdeményezek. Persze neki is feltűnt a változás, piszkál is érte eleget. Próbáltam neki már párszor jelezni, hogy fogyni kéne, de én nem tudom ő milyen tükörbe néz bele, de nem látja amit én...

A legdurvább, hogy ha 5 évvel ezelőtt is így nézett volna ki, szóba se álltam volna vele. De már annyi mindenen keresztül mentünk, alapjában véve rendes ember, szeretem, van egy kisfiúnk, akit mind a ketten imádunk, de a hideg ráz ha arra gondolok, hogy át kell ölelnem a 115 kilóját... :((

Tényleg tanácstalan vagyok...


2010. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
54%
Volt már rá példa,hogy emiatt elváltak,és ott a nő volt meghízva,de mégsem fogyott le,hogy megmentse a házasságát.Ez az ő gyengesége volt.Előfordulhat hogy a férjed inkább marad kövér,akármi is történjen.
2010. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

Mégegyszer (és utoljára) leírom, hogy én egy percig sem mondtam hogy nem szeretem, csak azt hogy nem kívánom!!!

Az egészségével kapcsolatban már többször mondtam neki, hogy nem véletlenül fájnak annyira a lábai, hogy nem véletlenül van mostanában egyre gyakrabban idegbecsípődés a derekában és ez így nem lesz jó, ezt súlyfelesleg okozza, kicsit fogyni kellene.

Nem hiszem hogy valakinek 31 évesen úgy el kell hagynia magát, hogy 115 kilósra hízzon... De mondom, közben ő másokat erősen kritizál ha túlsúlyosak, mintha nem akarná észrevenni, hogy már nem olyan mint régen. Biztos vagyok benne, hogy ha én híztam volna ennyit, akkor még komolyabb problémáink lennének! Ő utálja a túlsúlyos nőket...

Nehéz, mert nem szeretném megbántani, nem akarok a lelkébe gázolni... Ha elmondom neki hogy érzek akkor azzal vágom tönkre a szexuális életünket, mert nem akar majd velem együtt lenni... se így, se úgy nem jó!!

És lehet ítélkezni felettem, de én tudom hogy mit érzek, és igen is szeretem (persze ezt sokan jobban tudják ahogy olvaslak egy két hozzászólást)!

2010. okt. 11. 22:42
 23/69 A kérdező kommentje:

A 22.20-asnak üzenem, hogy TE nem vagy normális!!!!!!!! HOgy lenne ugyanaz??!!! Atya világ....

Egyébként rajtam a szülés után két kiló maradt és nem mentségeket keresek. Úgy érzem hogy ennyi még talán szülés nélkül is beleférne! :)

Amúgy meg menj aludni nyugodtan, ilyen hozzászólásokra nincs szükségem és nekem is megfekszi az emberi hülyeség a hasamat estére!!!

2010. okt. 11. 22:46
 24/69 anonim ***** válasza:
31%

Azért ez durva!

" de a hideg ráz ha arra gondolok, hogy át kell ölelnem a 115 kilóját.."

Az emberek változnak..Ha valakivel több évig együtt élsz bizony előfordul,hogy meghízik,kopaszodik vagy elveszíti 1-2 fogát..Akkor már nem jó neked mert nem olyan mint 5 éve? Mindenki változik,és bizony egy idő után már nem a külső hanem a belső tulajdonságok vannak előtérben!Az én férjem elhízott,kopaszodik..Még most is ugyanúgy szeretem amint amikor 10 éve találkoztunk..Mit számítanak a kilók ha még ma is hercegnő vagyok mellette,ha még ma is meg tud nevettetni..

Inkább magadba kéne nézni,mert te sem vagy tökéletes..

2010. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
83%
a ráncokon nem lehet változtatni, azokat el kell fogadni, de a túlsúlyon lehet. és itt nem a külsőről van szó, akinek sörhasa van az igénytelen és az igénytelenség belső tulajdonság. nem kéne holmi felszínes p**csának beállítani a kérdezőt, csak mert szeretné, hogy a férjének legyen egy kis önkritikája.
2010. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
78%
meg bírom ezt, amikor valaki tanácsot kér és az emberek ahelyett, hogy tanácsot adnának elkezdik kritizálni...
2010. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem beszélsz vele kerek-perec, akkor nem változik a helyzet, és akkor neked sem lesz jobb.

Sajnos meg kell kockáztatnod, hogy megsértődik, de állj a sarkadra, ha ő kritizálhat másokat, akkor nem kell félned semmitől, mondd meg neki ezt.

Bár nem értelek meg, de gondolom, hogy ez téged nagyon zavar, és ha nem teszel komoly lépést akkor nem fog megváltozni, és te is csak szenvedsz tovább.

2010. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi álszent nő van itt...


Persze nektek teljesen mindegy a külső és biztosan vonzónak találnátok egy 120 kilós, rothadó fogú, állandóan izzadó, kopaszodó férfit is...Mert csak a belső számít. Ugyanmár. A kérdező egyébként nem mondta, hogy nem szereti a párját, de az nem kérdés, hogy vonzóbb, ha sportosabb teste van és ad magára. Aki nem így gondolja, hazudik. Ugyanez a nőkre is vonatkozik. Egyértelműen kívánatosabb egy formás, sportos testű nő, mint egy 95 kilós, nehézkesen mozgó asszony.

Persze természetes, hogy idővel öregszünk, ráncosodunk, a bőrünk már nem olyan feszes, de az nem jelenti azt, hogy már nem kell adni magunkra és nyugodtan hízhatunk 40 kilókat.

Az amputált láb pedig elég rossz példa, mert arról nem az illető tehet. Van egy "kis" különbség a kettő között.


Kérdező, szerintem beszélj vele, egyenesen mondd meg, mi a problémád és szeretnéd, ha változtatna rajta (az egészsége matt is). Változtassatok étrendet (ha te főzöl, készíts diétásabb ételeket), menjetek el sétálni, esetleg szobabiciklit beszerezhettek. Vegyél teljes kiőrlésű pékárukat, soványabb tejtermékeket, húsokat. A férfiak egyébként sokkal könnyebben fogynak, mint a nők. Nem is kell drasztikus diétákba fogni.

Sok sikert!

2010. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
31%

23:03

képzeld el senki sem állszent, de ha valakit megszeretek, akkor elfogadom, ha meg is változik a külseje akkor is, de mint már írtam, mindenképpen lépjen a kérdező, mert így tényleg megromolhat a házzaságuk, ha a problémát nem probálják meg kezelni.

2010. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
67%

hát énse kívánnám. én teljesen megértelek kedves kérdező! Igenis probléma ez, és nem azon múlik hogy szereted vagy sem... Kezdj el régi fotókat nézni, és mondd neki, hogy itt milyen jó alakod volt még, persze viccesre véve...

amúgy jósok hülye válaszolt, megnézném őket nem zavarná e.

2010. okt. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!