Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy meghízott a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy meghízott a párom, hogy egyszerűen nem kívánom, félek hogy rámegy a házasságunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt. AMikor megismerkedtünk, vékony srác volt, kifejezetten a zsánerem, ölni tudtam volna érte! :)) Aztán jöttek a kilók, de az elején nem zavart, mert nem bánom ha egy férfi nem gebe. Nagy volt a szerelem, két év után összeházasodtunk, rá egy évére megszületett a kisfiam. Én a szülés utáni állapotomhoz képest kb. két kiló súlyfelesleggel rendelkezem ő viszont kb plusz 25 kilónál jár.... Nagyon durva!!! Hozzáteszem iszonyú jó vele az ágyban, de már egyszerűen nem kívánom a testét, csak ha már nagyon ki vagyok éhezve, akkor kezdeményezek. Persze neki is feltűnt a változás, piszkál is érte eleget. Próbáltam neki már párszor jelezni, hogy fogyni kéne, de én nem tudom ő milyen tükörbe néz bele, de nem látja amit én...

A legdurvább, hogy ha 5 évvel ezelőtt is így nézett volna ki, szóba se álltam volna vele. De már annyi mindenen keresztül mentünk, alapjában véve rendes ember, szeretem, van egy kisfiúnk, akit mind a ketten imádunk, de a hideg ráz ha arra gondolok, hogy át kell ölelnem a 115 kilóját... :((

Tényleg tanácstalan vagyok...


2010. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
93%

Elolvastam a hozzászólások egy részét és eléggé meglepődtem.

Egy jól működő párkapcsolathoz nem csak az a szükséges, hogy egymás lelkét, személyiségét szeressék, hanem az is, hogy külsőleg vonzónak találják egymást. Ez nem felszínesség... Mindenkinek akkora a szája, ha tényleg ez lenne, amivel veritek a melletek nem szaladgálna ennyi ronda pasi barátnő nélkül és nem Brad Pitt és társai után csorgatnátok a nyálatok.


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Változott az életmódja a férjednek, miután összeházasodtatok? Pl. miket evett otthon, amiket az anyukája csinált és mit eszik most? Esetleg korábban sportolt a munkája mellett? Lehet meg kellene próbálni egészségesebb ételeket főzni, amik azért megmaradnak megfelelően táplálónak, hogy a munkában ne okozzon neki problémát. Esetleg eldughatnád a csokit ;) Vagy pl hétvégenként mit szoktatok csinálni? Séta, kirándulás, biciklizés...mind-mind nem túl megerőltetőek, de a tévézés helyett igazi testmozgás :)

2010. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
76%

Dolgozz ki egy egeszseges, de megis olyan etrendet, ami nem hizlalo es igy fogod tudni lefogyasztani.


Miket szeret enni pl. es azokat kell ugy elkesziteni, hogy ne hizlaljon!


Sok halat es zoldseget es levest!

2010. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg sok itt az álszent nő.


Kedves kérdező, teljesen érthető amit írsz, hiszen a szerelemhez és testi vágyhoz hozzátartozik a külső is akárhány éve is vagytok együtt.


Viszont itt nem fogunk tudni segíteni, szerintem ezt őszintén meg kellene vele beszélned, persze csak finoman.

Neki nem fogyókúráznia kéne hanem életmódot változtatni, több egészséges kaját enni a zsírosak helyett és akkor szálkásabb lesz diéta nélkül is. Pl. fehér kenyér helyett barna, stb....

Sok sikert!

2010. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek a közvetlenül előttem szólókkal. Igenis FONTOS, hogy hogy néz ki egy ember, még akkor is, ha már évek óta kapcsolatban él. Nem hanyagolhatjuk el magunkat, nem kényelmesedhetünk el, azért mert már "biztonságban" érezzük magunkat és tudjuk, hogy a párunk így is kiáll mellettünk. Nekem is 6 éves kapcsolatom van, mégis odafigyelünk magunkra. Kényelmesebb lenne ülni a tv előtt és állandóan enni, de én ezt nem bírnám megengedni magamnak, hiszen nagyon fontos számomra, hogy a páromnak még ennyi idő elteltével is egy csinos, szép nő lehessek.

Én azt ajánlom neked, kedves kérdező, hogy mond csak meg nyugodtan a férjednek, hogy téged ez zavar, nem szabad ilyen helyzetekben sem szégyenlősködni. Mond el, hogy szereted, kiállsz mellette, de a vonzalom megtartásához (ami igenis rettenetesen fontos egy házasságban) legyen szíves kicsit többet foglalkozni magával.

2010. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mond meg hogy segitesz neki lefogyni mert aggodsz az egeszsege miatt es mond el hogy neki is konnyebb lenne minden ha lefogyna.Szerintem azt ne mond hogy mar nem kivanod mert az neked sem esne jol es azzal lehet ha rontanal a dolgon.Mast nem tudok mondani.
2010. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
93%
jajj ez a sok nagyon okos ember... ha te tudtál az alakodra vigyázni, akkor nehogy már ő meg ne tudjon, főleg meg úgy nem h fizikai munkát végez! Igenis mondd meg neki h neked ez így nem jó, mert ha nem kívánod, és a szex már 5 év se jó, az nem lesz így jó sokáig... ha szeret, megpróbál magára odafigyelni! Na ez a baj amúgy a férfiakkal!!! Megállapodnak, el lesznek kényeztetve, utána meg elhíznak, már nem mosdanak annyit, de azért elvárják h te meg kívánd őket bármikor bárhol és nem értik h mi a gond! Üzenem a "nem a teste fontos hanem a lelke" embereknek, h ez eddig szép és jó, de ők lelkekkel dugnak?:D Az addig oké h a házasság jóban-rosszban dolog meg ilyen blabla, de ha te oda tudsz figyelni magadra, ő is megtisztelhetne annyival!! Ennyi a 'rövid' kis véleményem, le lehet hurrogni:D
2010. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
74%
utolsó szerintem igazad van :) és még meg is mosolyogtattál :)
2010. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
81%
Nem olvastam végig az 5 oldalt, de azt tudom,hogy a nemi vágy igenis kémia! Ha valakinek már nem úgy működnek a hormonjai,mint kezdetben, ha belép megszokás, akkor az érzelmeken túl kell még valami, ami fenntartja az ilyen érdeklődést. Ha a másik megjelenésében, illatában, vonzerejében változás, csükkenés van, az kihat ránk.Szerintem érthető a kérdező problémája. Mindenképpen le kell ülni és szépen elmondani, hogy érzel, hogy éled meg ezt és hogy szeretnél változtatni.
2010. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg neki őszintén, h. te nagyon szereted,de így kevésbé kívánod, nekem a párom a kezdetektől fogva megmondta ha nem tetszett vmi rajtam, igaz már megszokta és már tetszik,de ő megmondta h. hízhatok és terhesség után ad időd,de ha évekig marad a plusz 10-2 kg felesleg (vagy nem teszek érte semmit és úgy marad),akkor ne várjam el h. kívánni fog.Mindenkinek meg vannak az ideáljai.Nekem még a mackós pasikkal nincs bajom,de ha már egészségtelenül elhízott az már nem tetszik.Mondd meg neki h. most még könnyebb lefogyni, nam kell versenysújra, hisz már nehezebb,de azért 10-15kg-ot fél/1 év alatt simán le atud adni, úgy h. tartós legyen.Na meg ha most elhagyja magát akkor erre csak több kg fog kerülni.
2010. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
74%

hát nem ovlastam végig, de azt láttam hogy kaptad a sarat...

no azoktól kaptad a sarat akik még nem élték ezt át. az én történetem is hasonló volt, bár én úgy jöttem vele össze hogy már 115 kiló volt (kb, nem tudom pontosan.) nem tetszett, de szerettem. 6 évig voltam vele, életem első szerelme, első szexuális élménye, stb... de nem volt jó. nem kívántam. nem szerettem ha úgy ért hozzám, és egész egyszerűen csúnyán hangzik vagy nem, lepontoznak vagy nem, undorodtam a testétől. 6 évembe telt mire rájöttem hogy nekem ez így nem megy. volt más problémánk is, mert ezen felül sem volt tkéletes, de nem mondom hogy nem vett részt benne a kinézete hogy aztmondtam, vége.

A szexuális élet nagyon sokat nyom a latban egy kapcsolatban bárki bármit mond. Azóta rájttem, hogy más pasi egy csókjával jobban felizgat mint ő tette bármivel.

Beszélj vele erről, mert nem lehet így élni. járjatok sportolni, egészséges kaják, stb.

Aki azzal indokolna bármit is hogy mert a nő is olyan terhesség után az jó primitiv. naná hogy olyan bmeg benne ovlt egy gyerek. de általában visszafogy valamennyit legalábbis, ritka az hogy 25 kilo+ marad rajta. NEm mondom hogy a asi itt hibás vagy bármi, és kellemetlen hogy a krdező nem kívánja, de ha nem kívánja abból komoly bajok lesznek, ugyhogy változtatni kell.

2010. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!