Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy meghízott a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy meghízott a párom, hogy egyszerűen nem kívánom, félek hogy rámegy a házasságunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt. AMikor megismerkedtünk, vékony srác volt, kifejezetten a zsánerem, ölni tudtam volna érte! :)) Aztán jöttek a kilók, de az elején nem zavart, mert nem bánom ha egy férfi nem gebe. Nagy volt a szerelem, két év után összeházasodtunk, rá egy évére megszületett a kisfiam. Én a szülés utáni állapotomhoz képest kb. két kiló súlyfelesleggel rendelkezem ő viszont kb plusz 25 kilónál jár.... Nagyon durva!!! Hozzáteszem iszonyú jó vele az ágyban, de már egyszerűen nem kívánom a testét, csak ha már nagyon ki vagyok éhezve, akkor kezdeményezek. Persze neki is feltűnt a változás, piszkál is érte eleget. Próbáltam neki már párszor jelezni, hogy fogyni kéne, de én nem tudom ő milyen tükörbe néz bele, de nem látja amit én...

A legdurvább, hogy ha 5 évvel ezelőtt is így nézett volna ki, szóba se álltam volna vele. De már annyi mindenen keresztül mentünk, alapjában véve rendes ember, szeretem, van egy kisfiúnk, akit mind a ketten imádunk, de a hideg ráz ha arra gondolok, hogy át kell ölelnem a 115 kilóját... :((

Tényleg tanácstalan vagyok...


2010. okt. 11. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
31%
az én férjem 32 kilót hízott...most 120... és mégis ugyanúgy kívánom... nem értem, hogy hogy lehet nem kívánni azt, akit szeretünk...tök mindegy hány kiló.
2010. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerű a válasz: mert nem vagyunk egyformák!

Van akinek bejön a 120 is, van akinek nem.

Én imádom a férjem de ha meghízna akkor fizikailag nem tetszene, és kész. Szeretném, csak nem vonzana a teste, ennyi. De mondjuk magamat sem enegedem elhagyni, ha felszedek pár kilót úgy hogy az már látszik is, akkor elkezdek kicsit odafigyelni mit eszem és kész.


Csak azért mert valakik régóta vannak együtt, még adni kell magunkra hogy ne húnyjon ki a láng.

2010. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

De jó hogy végre vannak akik megértették és átérzik a problémámat!! Már kezdtem kétségbe esni hogy velem van a baj... :) Jó volt olvasni a hozzászólásotokat, köszönöm szépen!

Valahol én is hibás vagyok, mert azért elég rendesen elkényeztettem, mindig a kedvencét főztem, sokszor sütöttem sütiket, stb... Talán magamból indultam ki, mert én ennyire nem vagyok hízásra hajlamos. PErsze ha mértéktelenül ennék én is tudnék 20 kilót hízni. Meg valahogy nem is gondoltam hogy ő hízékony alkat, olyan vékony volt amikor összejöttünk.

Igazából ha 10 kilót ledobna, nekem már az is elég lenne. Nem kell csontsoványnak lennie vagy olyannak mint 5 éve, csak egy kicsit adjon le a túlsúlyból. Nem mellesleg vannak szívbetegek a családjában, úgyhogy nem játék ez...

És igen, úgy van ahogy az egyik válaszoló is írta, ez kémia... Nem tehetek róla, bármennyire is szeretem, nem kívánom már annyira... És nem én hagyom el, nem attól mehet tönkre a házasságunk mert én odébb állok a plusz kilók miatt,meg se fordult a fejemben, hanem mert kevesebbek az együttlétek és attól félek hogy egyszer megunja és tovább áll...

2010. okt. 12. 14:21
 64/69 anonim ***** válasza:
95%

miért kéne már elfogadnia? az, hogy szereti az egy dolog, de ne legyen már a kérdező rákényszerítve, hogy szexuálisan is vágyjon rá, azt nem lehet kierőszakolni!


igenis, x év házasság után is törődni kell azzal, hogy tetsszünk a párunknak, normális testalkat, ha telt valaki, akkor is van egy határ, ami még esztétikus, vagy akár tetszhet is, és van, ami bizony gusztustalan.


gondolom az olyan nők mondják hogy szeresse így, akik otthonkában ülnek és felszaladt rájuk a szülés után plusz 30kiló de nem adták le, vagy csak alapból igénytelenek.


egy párkapcsolatért bizony dolgozni kell, külsőleg is.

2010. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező már nem szeretné a férjét, lexarná, hogy akár 1-2 éven belül bele is halhat ebbe az életmódba.


Kérdező, én 2 oldalról közelíteném meg a dolgot a helyedben.

Egyrészt változtatnék az otthoni étrenden, de ez nem elég, mert ha pl. házon kívül is eszik, könnyen zugevővé válhat, hallottam már ilyen esetről, ott is a férj szállt el, de az asszony hiába főzött jó ételeket, mikor házon kívül evett, minden xart összezabált.

A másik oldal egy drasztikus ráhatás lenne, szembesíteni kell vele, hogy ebbe belehalhat, megvakulhat, stb.


Anyukám egy időben pszichésen instabil volt, és amit kapott gyógyszereket, azok úgy letunyították, hogy nagyon elhízott, 149cm magassághoz képzelj el 96 kilót. A 20-as cukrát véletlenül vették észre (cukorbetegség egyik szövődménye a megvakulás), a vérnyomása magas lett, egy 20 perces sétát lihegve tett meg, tanítónő, képzeld, hogy nem bírt menni az osztálykirándulásokon, a gyerekeket egy kolléganő kísérte a nehezebb szakaszokon, őt meg vitte a busz...stb. Mondanom se kell, hogy a cukorra egyből inzulint kapott, és mivel sok gyógyszerre érzékeny, nem állhattak át másra, pedig több próbálkozás volt. Minden étkezés előtt-után szúrkálás, cukormérés nem valami kellemes dolog. Az öccse sebész (de messze élnek tőlünk), megmondta anyunak telefonba, hogy ha nem fogy le, 1-2 éven belül ott lesz a temetésén. Na igen, de anyu közben még mindig kapta azokat a pszichés gyógyszereket, hát azokról le kellett állni, de azonnal nem lehet csakúgy, utána kellett járni a dokinál, mit kaphatna helyette, megoldódott. Vittem magammal mindenhova, ha a városba mentem sétálni. Minden édességet elvettünk tőle (öcsém és én), és ha többet akart enni, mint amennyit az előírt diéta szerint szabad lett volna, elvettük előle a tányért (ebből is sok vita volt, de nem érdekelt, élve van rá szükségünk). Később volt akció, vettünk neki szobabiciklit, amit mai napig használ. Aztán felfedeztünk egy kapor készítményt, ami a cukrát segített helyreállítani. Mikor elkezdett látszani az eredmény, anyu is kedvet kapott, és már nem érezte megerőltetőnek se a diétát se a mozgást. 1 év alatt lefogyott 30 kilót (azóta 5 visszajött, de most már figyel), elhagyhatta az inzulint, és már gyógyszer se kell, elég a kaporkészítmény, ha mégis magasabbra szökne egy kicsit, már nem fárasztja ki egy nagyobb kirándulás se, életvidám, teljesen újjászületett, 51 éves, de 10-15 évet letagadhatna, vérnyomáscsökkentőt viszont még mindig szednie kell, ez nem múlt el, pláne, hogy közben elkezdett a változó korba lépni. Az orvosa, akihez a cukor miatt került, jó példaként emlegeti a többi betegének és orvostársainak anyu történetét.


Ezt azért írtam le, mert valószínűleg a párodnak is kell egy kezdeti lökés, amit te adhatsz meg, és ne torpanj meg, ha erőszakosabbnak kell lenned kicsit, ezt végig kell csinálni, ha még sokáig élve akarjátok látni.

2010. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben, bár nálunk inkább eltunyulás van. Részemről is, csak szerencsésebb alkat vagyok, az izom lement, de zsír nem jött fel. Mondjuk a közös sport azért nem megoldás nála, mert amúgy is fizikai munkát végez.

Nálunk az segített, hogy elcsaltam futni/együtt kondizni. Nekem a váll a gyengém, neki a fenék. Úgyhogy mindketten az említett testrésszel kezdtünk.

Ezt megelőzte egy tapintatos, de a forró kását nem kerülgető beszélgetés. Egy-két órán át meg volt sértődve, de aztán megenyhült és néhány nappal később ő fogdosta az úszógumiját a tükör előtt, hogy "hmm...ezzel csinálni kellene valamit". Gondolom könnyebb volt így, hogy a "saját ötlete". Én kussoltam, most mindketten sportolunk és gyűjtjük vissza az izmokat.

2010. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elhízik, eltunyul a házasságban, elsősorban magával szemben igénytelen. Semmi joga nincs elvárni, hogy a felesége egy szép, magára adó nő legyen, akivel lehet villogni. És vele? Nem zavarja, hogy egy elhízott férfivel nem nagy dicsőség mutatkozni? A túlsúly igenis tönkre teheti a házasságot. Itt nem a szeretem-nem szeretem kérdése merült fel, hanem az, hogy a férfi fékezhetetlen súlya miatt veszélybe került az érzelmi életük is. Akinek ez nem számít, hízlalja nyugodtan az urát és demonstráljon vele: Íme, milyen szépen felhizlaltam. Azt azért vésse az agyába: kövérség = betegség!
2010. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem értem ezt az álszenteskedést! Vagy csak nem látjátok magatok előtt 25kg mekkora különbség? AZÉRT mert nem áll fel valakinek vagy nem nedvesedik be egy hájtengerre azért miért egy felszínes paraszt? Arra nem lehet felizgulni, hogy valakinek jó tulajdonságai vannak emberileg...
2010. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha feltennénk egy kifejezetten dagadt testről képet, hogy lefeküdnél-e vele, jönne a pfujjolás, de ha a te urad nő akkorára akkor legyen már jó úgy is. Érdekes.
2010. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!