Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjek? Miért csaltátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek? Miért csaltátok, csaljátok a feleségeteket?

Figyelt kérdés

Így az internet anonimitásában, kíváncsi lennék az okokra.

Lehetőleg ne a hölgyek válaszoljanak és ne kerekedjen nemi egyenlőségi vita.


2010. okt. 18. 14:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
33%

Engem is érdekelne őszinte férfiak őszinte válasza.

De sajnos ehelyett hamarosan meg fog jelenni egy másik kérdés: "Feleségek, miért csaljátok a férjeteket?" címmel.

2010. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
17%
Ezen mit kell megkerdezni?Mindenki tudja, hogy vagy azert, mert a no nem szexel veluk, vagy unalmassa valik.
2010. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
14%

Én nő vagyok,de álltaláb akkor csalják a nőt ha otthon nem kap meg valamit a férj, mert az csak testiség.De ismertem egy férfit aki azért csalta a feleségét,mert már nem szerette,de csak a gyerekek miatt voltak együtt.Bár félt a nőtöl és ezért nem akart se vállni,de azt h. kiderüljön h. csalja,mert félt h. elveheti tőle a gyerekeket.

De az igazi válaszra én is kiváncsi lennék.

2010. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
8%
majd jön egyik válaszolótól: terhes vagy!:)
2010. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ha egy férfi nagyon a szextől függ,de otthon is van szex,akkor csak azért csalhatja meg mert pl. vagy unalmas otthon vagy éppen a nagy melleket szereti az asszonynak meg kicsi van, vagy így érzi férfinak magát h. érezze még kellhet másnak is.Kitudja,a férfi agy érthetetlen.
2010. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
20%

erre én is kiv vok

de szerintem hasonló lesz, mint az én esetemaltam meg a volt párjaimat, mert nem keptam elég törődést és mert lanygos lett a szex.viszont még mindig szerettem őket.ezért nem léptem ki még akkor belőle.

2010. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
0%

"mint az én estem:azért csaltam meg langyos

bocs

2010. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit sem megsérteni de úúgy tudtam, hogy csak nők fognak válaszolni. Ha érdekel mit írnak kérj jelentést, ha válasz érkezik a kérdésemre.
2010. okt. 18. 14:58
 9/43 anonim ***** válasza:
4%
Részben,talan elsősorban mert nagyon egyoldalú a sex,masrészt 20 evesen már a nők nagy resze kezd elhízni,ami kiábrándító!
2010. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
férfi vagyok és nem tudom. soha egy páromat sem csaltam meg. ha valakit szeretek, akkor csak vele. ha probléma van, akkor megbeszélem, nem más nő ágyába ugrok bánatomban. ha meg végképp nem megy, véget vetek a kapcsolatnak. 27/F
2010. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!