Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjek? Miért csaltátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek? Miért csaltátok, csaljátok a feleségeteket?

Figyelt kérdés

Így az internet anonimitásában, kíváncsi lennék az okokra.

Lehetőleg ne a hölgyek válaszoljanak és ne kerekedjen nemi egyenlőségi vita.


2010. okt. 18. 14:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
6%

Kérlek ne kövezzetek meg a kérdésért, de a 11:58as horoszkópja érdekelne!


Sajnos u.ilyen vagyok én is. Ikrek vagyok. Nagyon szeretem a párom, de képtelen vagyok ellenállni és olyankor az agyam is kikapcsol. Szégyellem is magam.

2010. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
55%
Hat ez biztato...akkor ezek szerint hiaba keresek huseges, rendes pasit?:-(
2010. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
61%
20:20, örülök, hogy te ilyen jóstehetség vagy, hogy így megmondod kivel mi lesz. 15 évig eszembe se jutott volna megcsalni az asszonyt, nem vagyok az a típus, most is csak azért tudtam elcsábulni, mert valahogy minden összejött és egy régi nagy szerelmem talált meg újra. Nem az okoskodásodra kíváncsi itt senki, hanem a topiknyitó kérdésére válaszoltam, őszintén.
2010. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
80%

13:24 ugyan mi a büdös francért lenne természetellenes 1 nővel/férfival leélni az életet??

inkább az a természetellenes, hogy egyeseknek muszáj végigtöcskölni a fél országot!

2010. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
80%
A természetben van több olyan állat is, akinek egy párja van egész életében,illetve csak akkor lesz másik, ha az előző meghal. Pl. fecske.
2010. nov. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
43%
Uramisten mik vannak itt, a feleség beteg, a férj pedig megcsalja??? Kíváncsi vagyok mi lett volna fordított helyzetben.
2010. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
fordított helyzetben a nő egy mocskos k.
2010. nov. 19. 09:03
 28/43 anonim ***** válasza:
55%

Én is ikrek vagyok, nő, mondjuk én soha nem csaltam meg senkit, de nem is bírom a kapcsolatokat, fuldoklom benne, viszont a megcsalást azt nem.

Elmesélem mi történt:

Van egy nagyon kedves ismerősöm, a felesége terhes volt már a gyerekükkel, de ez a pasi soha életében nem tudta abbahagyni a nőzést, imádta a nőket, azok meg félelmetesen hülyék, azt hitték majd velük marad és egyebek, hát ez persze nem így lett. Ő egyszerűen ilyen, szeretni csak egyet szeret, de a szex az más nála. Példás férj és apa ezt a hibát kivéve. Ami viszont baromi érdekes, hogy iszonyú ocsmány női voltak, de tényleg, a haverjai állandóan ezt röhögték. Pedig ő egy nagyon vonzó férfi, szóval ez érthetetlen.

2010. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

férfi vagyok és nem tudom. soha egy páromat sem csaltam meg. ha valakit szeretek, akkor csak vele. ha probléma van, akkor megbeszélem, nem más nő ágyába ugrok bánatomban. ha meg végképp nem megy, véget vetek a kapcsolatnak. 27/F



Tehát kedves ösztönökre hivatkozó uraim itt a kivétel,ami bizonyítja,hogy az állításotok hamis,azaz hazudtok.Mert ugye matekből és logikából is tanítják,hogy "ha van egyetlenegy tényező(ember),amire nem igaz az állítás,akkor az az állítás hamis."

2010. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó válaszoló! És akkor mit csinálnál, ha lenne gyereked, az asszony egy házisárkány, mert megváltozott, a ház fele az övé, de gyakorlatilag te dolgoztál meg érte, a kapcsolatotok rendezhetetlenül megromlott. Elválnál és elvennék a fél vagyonodat, lakhatnál albérletben és jó esélyjel két hetente hétvégén láthatnád a gyerekeidet, vagy rosszabb esetben még akkor sem, vagy inkább megcsalnád a feleséged?

Én soha nem voltam ilyen helyzetben ne érts félre, de egyszerűen nem tudom elítélni, aki ehhez a lehetőséghez folyamodik egy ilyen helyzetben. Hozhat az élet ilyen dolgokat is.

2010. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!