Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjek? Miért csaltátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek? Miért csaltátok, csaljátok a feleségeteket?

Figyelt kérdés

Így az internet anonimitásában, kíváncsi lennék az okokra.

Lehetőleg ne a hölgyek válaszoljanak és ne kerekedjen nemi egyenlőségi vita.


2010. okt. 18. 14:23
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani,hogy a kutya is jó dolgában vész meg.Az ilyen pasikra ez igaz is,bármilyen közhelyes.
2010. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Hát igen, jól elkanyarodtunk. Aki őszinte, leírja amit gondol, azt jól lepontozzák. Én tisztelem az őszinnteséget, bármennyire fáj. Sajna ez van.

Sokkal könnyebb hazudni, hogy "persze,drágám, gyönyörű vagy még mindíg" és közben a szomszéd csajra pislantani.

tetszenek azok a válaszok is ahol leírja a férfi hogyan állt ellen a kísértésnek. Jó taktika.

Örülök annak is, aki rájött, hogy hibázott és jelezte férfitásainak hogy baromi sok forog kockán.

Persze értem azt is,hogy sokszor kettőn áll a vásár(sajnos nem mindíg), ezért ezeket a női hibákat megpróbálom elkerülni.

Egyenlőre énis el vagyok dundulva, de már készülök hasizmozni, amint szabad.

És sajnos igenis a külsőségeken is áll egy kapcsolat, erre rájöttem.

Itt nem azt értem, hogy szép lassan elkezdünk ráncosodni, hízni, oszloposodni. A lassú változás nem szembetűnő.

De egy terhesség sajnos az. Itt még nagyobb szükség van a férfiak támogatására, amit nem mindíg kapunk meg.

Én arra is rájöttem hogy mik szükségesek egy jó házassághoz:

Szerelem. Nem örök ez tudom, de később erős szeretetté szelidülhet, ha hagyjuk.

Türelem. Az életben néha nyelni kell, de nem olyasmit ami megakadhat a torkunkon.

Megértés. Megérteni azt hogy a férj fáradtan jön haza, és megérteni azt hogy a feleség elfárad a ház és a gyerek rendbentartására.

Idő saját magunkra. A férj hadd menjen haverokkal valamerre., másnap a feleség a barátnőkkel.

Tisztelet. A másik fél és annak munkája felé.

A kommunikáció. Ahhoz hogy a fent említett dolgokat átbeszélhessük.

2010. nov. 21. 17:32
 43/43 anonim ***** válasza:
Meg az,hogy a másik fél is ugyanígy gondolja... Nálunk inkább csak én gondolom így.10 hónap kellett,hogy a férjem megértse,nem szándékozom ilyen kövér maradni.Hány hónapos a babád?
2010. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!