Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjek? Miért csaltátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek? Miért csaltátok, csaljátok a feleségeteket?

Figyelt kérdés

Így az internet anonimitásában, kíváncsi lennék az okokra.

Lehetőleg ne a hölgyek válaszoljanak és ne kerekedjen nemi egyenlőségi vita.


2010. okt. 18. 14:23
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Ha hazáig követlek megtartasz? *.*


Csak viccelek

2010. okt. 18. 15:11
 12/43 anonim ***** válasza:
32%
Az ősi ösztönök, üríteni kell, szétszórni a spermát minden felé.Ez nem nemi aktus, ez csak egy kényszer, mint az önkielégítés.Amelyik partner, ezt felismeri, és segít megszabadulni a "tehertől", azt nem csalják meg.Ha ez a kényszer állapot nem áll fenn, a szex is jól működik.
2010. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj elozo, de mi ez a duma?Allat a ferfi, hogy uritsen mindenfele?Pont attol lenne ferfi, hogy uralkodik az osztonein.Vagy nem?
2010. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
69%

"20 evesen már a nők nagy resze kezd elhízni,ami kiábrándító!"


Na, és a férfiak nagy része? Amúgy Én 37 éves vagyok, két gyerekem van, és lány koromban is ugyanennyi kg voltam, mint ahogy a barátnőim többsége is!

2010. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
82%
Én azért csaltam meg a nejem, mert érzelmileg eltávolodtunk. Nem tisztelt, nem nézett fel rám, lehülyézte az ötleteimet, lefikázott mikor edzeni kezdtem és odafigyelni magamra, minden szarba belekötött, szóval a tipikus hárpia/házisárkány lett. Aztán jött valaki aki meghallgat, aki nevet a hülye vicceken, akinek jó hallani a hangját és akivel elmélyülten tudunk beszélgetni bármiről. Aztán persze olyan közel kerültünk egymáshoz, a szexig is eljutottunk és ilyen érzelmi háttérrel persze az is sokkal jobb volt, mint az otthoni. Így aztán egyre mélyebbre süllyedtünk ebbe a spirálba, megmondtam otthon hogy mást szeretek és elváltunk. Persze ilyenkor már jön a hibakeresés, rengeteget beszélgettünk a nejemmel és mostanra már egész jó barátok lettünk, mert mindent el tudunk már mondani egymásnak, úgymond nincs tétje. De az érzések már elmúltak, nem tudnék úgy hozzáérni sem, ahogy régen.
2010. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%
Nos én soha nem csaltam meg a feleségem, pedig állandóan féltékenykedett. Most hogy válunk már van új barátnőm, de neki jóval hamarabb volt, még a válóper beadása előtt.
2010. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
55%

Mit is jelent az, hogy ,,megcsalni"? Ha becsapjuk a másikat akkor csalunk. De ha nem csapjuk be, ha tudja?

Nálunk egy hosszan tartó betegség az ok. A feleségem szexuális érdeklődése nulla. Minden tőle telhetőt megtett, hogy nekem jó legyen, de egy idő után már nem volt jó. Neki nagyon megterhelő és fájdalmas volt. Ezért is javasolta, hogy keressek valakit.

2010. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
11%
17.34! a mostani barátnőddel ugyanez lesz mint a volt feleségeddel majd őt is meg fogod csalni és azzal is ugyanaz lesz..........
2010. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
39%

Persze az esetek többségében azért csaljuk meg a feleségünket/párunkat, mert nem kapunk meg tőle mindent, és ezt a hiányt igyekszünk pótolni.

Azonban ez nem mindig van így. Vannak olyan esetek, amikről az egyik korábbi válaszadó is írt és ti leszóltátok, hogy sem a férfi sem a nő nem hibás. Az ösztönök. Nekem a családomban senki nem vált el, példamutató családi életet éltünk fiatalkoromban, soha nem láttam rossz példát. Viszont ha meglátok egy hamvas fiatal lányt, nem tudok ellenállni a kísértésnek. Persze általában segít ha gyorsan erőt veszek magamon és kiverem, de ez nem mindig sikerül. Szabályosan rosszul érzem magam ha meglátok valami gyönyörűséget a közelemben és nem kaphatom meg. A hűség érdekében ilyenkor gyakran leülök, mély lélegzeteket veszek és kínszenvedés árán megpróbálom elfelejteni amit láttam.

Szerintem sok férfi jár hasonló cipőben. Nem direkt csináljuk. Én egyszerűen igyekszem erős lenni, de nem mindig sikerül.

2010. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
3%
Sokszor én sem tudom megmagyarazni,miert?!Egy alkalommal-felsőbb vezetőknél kötelező volt-elküldtek un.munkalélektani tesztre,aminek az erdeménye következő volt:Munka-és sexmániás!Valóban,tudtam ezt,mert a kettő,a nők és a munka egymást ösztönözte!Különben is,természetellenes egy életet leélni akár egyyetlen nővel,akár egyetlen férfival,nem?!
2010. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!