Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet megszivatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megszivatni a családját elhagyó férfiakat? Egy bevált módszer.

Figyelt kérdés

Adva van az apa, akinek foglakozása sofőr. Anyu elengedi apuval a kisebb gyereket nyaralni, de pár perc múlva utána telefonál, hogy forduljon vissza, mert a nagyobb is akar menni. Apu visszafordul és amikor megáll a ház előtt, akkor anyu a nyár miatt lehúzott hátsó ablakon át elkezdi kihúzni a kisebbet, akit már elengedett, azzal, hogy mégsem mehet el. Eközben hagosan durván szidni kell aput, és ütni, hátha elindul, hogy megóvja a gyereket.


Ha jól csináljuk apu elindul és ekkor nincsen más dolgunk, mint hasra esni és hívni a rendőrt, hiszen készen is van a sérüléssel együttjáró közúti veszélyeztetés bűncselekménye. Kell még egy-két barátnő, aki "véletlenül" arra jár ás látja, ahogy apu a kocsival vonszolja anyut...


2010. nov. 17. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
86%
Szerencsétlen kisgyerek ez egy életre rossz emlék lesz neki. A többi szomszéd is biztos látta ezt a cécot csak lehet bizonyitani hogy a nő idegbeteg.
2010. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
58%

ezt csináltad? hehehehhe

Majd a pokol lángjai fogják nyaldosni a p*csádat, az örd*g minden nap 10x seggbek*r, és ostorral csapkodnak véresre.

Komolyra fordítva, sztem elmegyógyintézetben volt már neked a helyed kiskorodban is. Az ilyen embert írtani kell. Saját szeretteidet képes lennél megölni! Hát rohadj meg!

2010. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
91%
Ha valamelyik fél (itt anyuka) bosszút akar állni a párján, mert lelép, annak a gyerek(ek) iszák meg a levét NAGYON. Sajnos tapasztalatból tudom.
2010. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
91%
bocs, a szép beszédért, ha te vagy az új csaja, nyilván nem neked ment, csak hát nincs konkrétan kifejezve, hogy ki kicsoda.
2010. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
46%

csak aztán nehogy visszafelé süljön el a szemétkedésed vagy nehogy téged is megszivasson a volt férjed... lehet abban nem lesz köszöneted :) amúgy amilyen idegbeteg kicsinyes gyerekes kislány vagy nem is csodálom keresett egy másik nőt. ha erre képes vagy akkor mindent kinézek belőled.


nem szép dolog ha egy férfi otthagyja a családját, de ez azon is túltesz.

2010. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
89%
Te jó ég! Fogjátok már fel, hogy a kérdező nem az 'anyuka', hanem 'apuka' jelenlegi párja!
2010. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
95%
ha ő a szerető akkor írja oda, hogy ő a szerető, mert így kicsit kétértelmű. pláne aki nem olvassa a kommenteket.. amúgy meg a véleményem fenntartom csak akkor nem neki címezve.
2010. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
86%
nem fogalmaztál valami érthetően, de szerintem nem érdemes megszívatni a gyerekünk apját vagy anyját, mert akkor sose lesz vége.
2010. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de elég hülye az az apuka, amelyik ilyenkor elindul... ilyen puha p.öcs vagy mi? Azért a gyerekemet kihúzza a kocsiból, meg kígyót-békát kiabál, miközben gyerekestől áll mellettem, biztos nem az lenne az első dolgom, hogy rálépek a gázra. Sőt.
2010. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
89%

Valahol olvastam, hogy az embert az minősíti legjobban, ahogyan egy kapcsolat vége után a másik féllel viselkedik. Bizonyára senki sem repes, mikor két gyerekkel otthagyja a férje, de aki ilyesmit kitalál, az egy számító, gátlástalan perszóna. Csodálom, hogy valaki megpróbált vele élni. Bizony, senki sem keveri olyan jól a lapokat, mint egy büszkeségében sértett nőszemély..

Kíváncsi vagyok, hogyan fog ezzel később elszámolni a fiainak..

2010. nov. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!