Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet megszivatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megszivatni a családját elhagyó férfiakat? Egy bevált módszer.

Figyelt kérdés

Adva van az apa, akinek foglakozása sofőr. Anyu elengedi apuval a kisebb gyereket nyaralni, de pár perc múlva utána telefonál, hogy forduljon vissza, mert a nagyobb is akar menni. Apu visszafordul és amikor megáll a ház előtt, akkor anyu a nyár miatt lehúzott hátsó ablakon át elkezdi kihúzni a kisebbet, akit már elengedett, azzal, hogy mégsem mehet el. Eközben hagosan durván szidni kell aput, és ütni, hátha elindul, hogy megóvja a gyereket.


Ha jól csináljuk apu elindul és ekkor nincsen más dolgunk, mint hasra esni és hívni a rendőrt, hiszen készen is van a sérüléssel együttjáró közúti veszélyeztetés bűncselekménye. Kell még egy-két barátnő, aki "véletlenül" arra jár ás látja, ahogy apu a kocsival vonszolja anyut...


2010. nov. 17. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
95%

Van egy fiatalember a baráti társaságomban, akinek szintén hasonló elmebeteg ötletei vannak a feleségének. Azt hitte, hogy attól rosszabb nem történhet vele, hogy elmegy láthatásra, és a felesége összevissza karmolja, letépi róla a ruhát, és nem adja oda a gyereket. Láttam a saját szememmel, mert vártam a ház előtt a kocsiban. (nem hittem, amikor mesélte, hogy milyen a volt asszony, ezért mentem vele) Na ez a srác, aki egyébként vezető beosztásban dolgozik egy cégnél, egy szombat délelőtt kocsival egy parkolóhelyről indult volna el, amikor a volt felesége észrevette, szó szerint eldobta a kerékpárját, ami nekicsapódott egy másik parkoló járműnek, úgy, hogy a gyerekülésben ott ült az alig hároméves lányuk, és ráugrott a motorháztetőre. Egy járókelő csak azt látta, hogy bringa repül, nő a motorháztatőn, ezért kihívta a rendőröket gyalogos gázoláshoz. A rendőrök szinte másodpercek alatt ott voltak, srácot megbilincselték, mert szerintük el akart menekülni (!!). A feleség csak örjöngött, lesz*rta a gyereket is, végül elkezdte a rendőröket is szidni, meg rugdosni, úgyhogy őt is megbilincselték, gyereket elvitte a mentő, szülők pedig mentek a kapitányságra. Ott aztán tisztázódtak a dolgok, mert hála istennek, azért többen látták, hogy nem gázolás történt.

Szóval én nem irigylem az apát, se az anyát, mert borzasztó lehet úgy élni, hogy sértettségében bárki is képes eszközként használni a gyerekét.

2010. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
32%
Attól hogy a gyerek be volt kötve,és be volt zárva az ajtó,kikapcsolhatta volna az exed a biztonsági övet,és elkezdhette volna kivenni a gyereket,ugy hogy te észre sem veszed miközben beletaposol a gázba.Azt azért rohadtul megnéztem volna hogy üt-vág téged az exed a csukott ajtón keresztül.Mert ha egyik kezével huzza ki a gyereket az ablakon át a másik kezével pedig téged üt,aki ugye értelemszerűen elöl ülsz...akkor nemsemmi hosszú kezei lehetnek:-)) Kicsit ezt még gondold át,meg egy két apró részletet,mert a biró röhögő görcsöt kap ha ezt előadod.Akárhogy is szépited,csűröd,csavarod, HIBA volt elindulni ugy hogy a hátsó ablakodban egy nő lóg,kezében a gyereketekkel!!!!!Tudod,nem mindegy azért adott egy 60kg-s nő,meg egy másfél tonnás autó...Ja és mégvalami:egy pasit sem zavarnak el a háztól ok nélkül!Nincs az az eszement pics@ aki csak ugy elzavarja ok nélkül a közös otthonukból valamikori SZERELMÉT,akinek gyerekeket SZÜLT!Ugyanolyan hibás vagy!
2010. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
54%

Még hogy nincs? Nézz körül itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__12..


Szerinted a hátsó ablakból egyébként nem elérhető a sofőrülés? Vagy csak én nem ültem még elég nagy autóban?

2010. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem lesz oknélkül boldogtalan.
2010. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
88%
Ja, csak nem feltétlenül a pasitól. Bocs. Saját boldogtalanságod kulcsa te vagy. Elsősorban.
2010. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
78%
Most már viszont nagyon egyértelmű hogy kikről is van szó, mert nem hiszem, hogy a településeteken olyan sok jobbkormányos kocsi lenne... (a gyereket a jobb!!! oldali hátsó ülésről kezdte kiszedni a nő a gyerekülésből, miközben ütötte a volánnál ülő férfit- ez meg másféle autóban akármilyen kicsi, nem hiszem hogy lehetséges)
2010. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
81%

Sziasztok. Itt tényleg ennyi tudatlan van??? Kár volt a barátomnak kérdezni. Teljesen úgy érzem magam, mint ha egy hírportál hozzászólóit olvasnám, akiknek fogalmuk nincs arról, hogy mi hogyan történik az életben. Okoskodnak csak. Leírtam már hogy azért nem írtam le az egész sztorit, mert bajom lehet belőle. Figyel, készen áll az exem, hogy bármilyen kis szalmaszálba bele kapaszkodjon, és nekem kárt okozzon.

Nem jobb kormányos autóról van szó. De utálok mentegetőzni, de látom hogy egyesek annyira tudálékosak, hogy el kell magyarázni. Igen, nevetett a bíróság is, és a többi nyomozó is, mert egyértelmű ellentmondások voltak az volt nejem és tanúja vallomásánál. Szóval. Először a gyerek kezében, aki a jobb hátsó ülésben ült bekötve, és gy.ülésben, kivette a tollasütőt. Nos próbáljátok ki, egy átlagos magyar gyártmányú, magasabb építésű kocsiban, simán el lehet érni a bal első ülésben ülő ember jobb vállát, és nyakát. Mivel az ütő nincs egy méter, a távolság sincs egy méter az ablak, és az én vállam között. Ezt a tettét egyébként bevallotta az exem, mikor a tanú is látta.... Majd mikor abbahagyta az ütlegelést, kezdte el kivenni, ki rángatni a gyereket a kocsiból, azt üvöltve, hogy nem mész apáddal sehova, apád vigye el a ku.rváját nyaralni. Mivel sajnos többször előfordult ez e dolog, hogy kimentem a gyerekért, és nem adta oda, akkor sem ha sírt a gyerek, ezért besokkoltam, és elindultam. De ő akkor nem volt behajolva a kocsiba, csak szaladt a kocsi után magas sarkú papucsba. Köves az út, kijött a papucsból a lába és elesett. Ennyi.Ha valaki ezt sem érti meg, és nem helyesen értelmezi, azzal nincs mit tenni, menthetetlen. Ha valaki ebben is a hibát keresi, akkor viszlát. De elmondok egy sztorit még attól a hölgytől(?)

akit védtek. Nyári este volt. Bőven a válás után. Akkor már sejtette hogy másfél év után van barátnőm. Felhívott este 10 kor, hogy a kisfiam a kórházban van, mert balesetet szenvedett, és az intenzíven van, lélegeztető gépen. A telefon beszélgetés végén megjegyezte, hogy most kiderül, hogy hazamegyek-e a fiamhoz éjjel, vagy fontosabb a ku.rv.ám, mint a fiam. Hozzáteszem, neki vannak alkalmi kapcsolatai, nekem azóta ez az egy volt, van és lesz is.Persze nem hittem el. Gyors telefonokat ejtettem, és pár perc alatt kiderült h hazudik. Mikor ezt tudattam vele, gúnyosan mondta azt hogy nekem kényelmesebb a ku.rvám mellett, mint hogy rohantam volna a fiamhoz. És mi van akkor, ha tényleg a kórházban van a fiad? Akkor természetesen azonnal indulok, a barátnőmmel, mert Ő van annyira jó fej, hogy ha ekkora trauma érne, nem hagyna egyedül. Nem úgy mint az ex. Szóval ilyen kedves nőt védtek is, és ez egy finom, úgymond nőies cselekedete volt. Vannak különbek is, ami elég durva történetek, normális elme nem talál ki ilyeneket....... Szép napot mindenkinek. Ha itt valakik esetleg pasi gyűlölők,nekik mondanám, higgyék el, vannak normális pasik is, nem kell mindenkit egy kalap alá venni.

2010. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
84%
A fél 10 es hozzászólónak. Szomorú, hogy ennyi településen van ilyen probléma. Ezek szerint máshol is volt ez a szituáció, és ezek szerint igaza van a barátomnak, vannak olyan emberek, akik azt tanácsolják a nőknek, hogy ilyen módon csalják tőrbe a volt férjeket, és ilyen módon tolnak ki velünk. Hihetetlen hogy ilyen lehetséges. Alja emberek vannak, ezeknek szeretnék egyszer a szemébe nézni, és minden jót kívánni. Gondolom mennyire szegényes lehet az életük, és mennyire üres a lelkük....
2010. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
??????
2010. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdést nem az anya tette fel, hanem az apa barátja. Innentől kezdve ez az egész ügy egy kamu. Az anya ebben a sztoriban meg se szólalt, lehet, nem is tud róla. Most pedig mindenki őt szidja, és tartja hibásnak. Nem véletlenül mondja a jog: "halgattassék meg a másik fél is."
2010. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!