Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet megszivatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megszivatni a családját elhagyó férfiakat? Egy bevált módszer.

Figyelt kérdés

Adva van az apa, akinek foglakozása sofőr. Anyu elengedi apuval a kisebb gyereket nyaralni, de pár perc múlva utána telefonál, hogy forduljon vissza, mert a nagyobb is akar menni. Apu visszafordul és amikor megáll a ház előtt, akkor anyu a nyár miatt lehúzott hátsó ablakon át elkezdi kihúzni a kisebbet, akit már elengedett, azzal, hogy mégsem mehet el. Eközben hagosan durván szidni kell aput, és ütni, hátha elindul, hogy megóvja a gyereket.


Ha jól csináljuk apu elindul és ekkor nincsen más dolgunk, mint hasra esni és hívni a rendőrt, hiszen készen is van a sérüléssel együttjáró közúti veszélyeztetés bűncselekménye. Kell még egy-két barátnő, aki "véletlenül" arra jár ás látja, ahogy apu a kocsival vonszolja anyut...


2010. nov. 17. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
73%

Éva35. Igen, vagyis nem találkozom vele, és a gyerekekért is a családsegítővel mentem. Nagyon nehéz így, mert hiányoznak a gyermekeim. Decemberben lesz a bírósági tárgyalás, a láthatás elmaradások miatt.

Nagy szerencsém, hogy sok igaz barátom van, és mellettem állnak egy emberként, és olyan társat találtam, aki jól dolgozza fel ezt a helyzetet, pedig nem könnyű neki sem, mert Ő is meg lett támadva, fenyegetve. Az Ő szülei is, és az én szüleim is engem támogatnak. Így sikerült valahogy elviselni azt, hogy elvesztettem a munkámat,a jogosítványomat, és a gyerekeimet is. Van sok hangfelvételem, ami engem bizonyít, és igazol.

2010. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
80%
Maradj is ennél a stílusnál. És fogadd meg a tanácsokat amiket az előzőben írtam. Bizonyítékok, bőven elég lesz neked. Ő meg csak színészkedjen a közönség előtt.
2010. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
46%

Évike,az a gond,hogy a feleségnek is vannak tanúi,felvételei,jegyzőkönyvei.

Neki is van egy jóravaló párja,aki mindenben mellette áll.

Mondom:itt mind hibásak,ne ajnározd,jó lenne ha inkább a fejükhöz kapnának.

2010. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
92%
Kedves jóakaró. Ha ismernéd az ügyet, ismernél bennünket,nem írnál sületlenségeket. Abban igazad van, hogy nagy baromságot csináltunk a gyerekekkel, de ha ismernél, nagyon jól tudnád, hogy ki kezdte a balhékat, és hogy én inkább elmentem otthonról, hogy nem legyen több. Azonkívül, a gyerekeim véleménye az volt, hogy apa nem Te vagy a hibás, anya kezdi a balhékat állandóan. Én elitélem azt, ha valaki csak az egyik oldalt hallja meg, és nem kíváncsi a másik oldal véleményére. Nos, aki tudja mindkét oldal véleményét, az el tudja dönteni mi az igazság. Szerencsére sokan vannak ilyenek.Nem tőlem akart a gyerek elköltözni többször is, hanem hozzám... Ez nagy különbség. De úgy gondolom, Te csak írsz, és fogalmad nincs arról, kik is a szereplők ebben a sajnálatos ügyben. Tisztelettel.
2010. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
34%

Látod helyben vagyunk.Már megint a gyerekeket akar berángatni a piszkos kis hadjáratodba.Jah,hogy mit mond a gyerek.Hát amit hallani akarsz.Meg az anyja is.De nem számít,légyeg az önigazolás.Bármi áron.

Csak ,tudod,nemsokára rájön a gyerek arra,hogy az anyja többnyire jogosan balhézott,más kérdés,hogy ő is belerángatta a gyerekeket ugyan úgy,úgyhogy a gyermeknek az lesz a véleménye,hogy egyikőtökből se kér.Persze ti még akkor is "boldogan" marhatjátok egymást.

2010. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:

A kérdés és példa nem a konkrét esetre vonatkozott, hanem arra, hogy a fenti elvet követve, kockázatoktól mentesen, előre tervezetten könnyedén ki lehet szúrni, szinte bármelyik apukával, hiszen nem létezik olyan férfi, aki nem fordulna vissza a másik gyerekért is.


Ez itt a lényeg.

2010. nov. 18. 18:41
 37/65 anonim ***** válasza:
90%
Utálom a történetben szereplő anyukát, és a körülményei sem érdekelnek. Szánalmas dolog, hogy a gyereket felhasználva háborúzik egy emberrel, akivel valaha régen szerették egymást. Az én férjem is aljas, és undorító módon viselkedett velem, de soha róla rosszat a gyerekünknek nem mondtam, soha ilyen aljas és szánalmas húzást nem tennék ellene. Nekünk nemcsak a gyerekünk közös, de még az unokáink is közösek lesznek, és ezt én soha nem fogom elfelejteni, remélem ő sem felejti el.
2010. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
84%
Már ne haragudj, de én nem vagyok aljas. Sok dolgot lehet rám mondani, de én aljas az nem vagyok. Ha az lennék, akkor nem lenne körülöttem senki, és nem állna mellettem senki, sem magánember, sem gyámügy, sem bíróság.Azért mert Veled aljasul bánnak, még nem minden pasi az. Ez a gáz, hogy nem mondhatok el mindent, mert akkor más lenne a véleménye mindenkinek rólam. Még annak is aki most elítél. Mindegy, ezt bebuktam. Jó éjt mindenkinek.
2010. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
89%

husky69 védelmében, nem mintha szüksége lenne rá:

Ismerem, nagyon rendes ember. Barátságos, türelmes és higgadt. Nagyon nehéz kihozni a sodrából. Pont az ilyen pasikkal szúrnak ki a nők. De még ha egy utolsó szemét lenne, sem lenne szabad a gyerekeket felhasználni ellene. Sem érzelmi zsarolás, sem büntetés címén. Erre egyetlen nőnek, egyetlen anyának sincs joga. Sőt, továbbmegyek: aki ilyet tesz, az nem is anya.


Te pedig, husky69, ne aggódj. Bajban ismerszik meg a jóbarát. Neked nem kell megvédened magad ezen az oldalon, és nem is kell elmondanod mindent. Aki egy kicsit is értelmes, és elolvassa a kérdésben felsoroltakat, látja, hogy ki aljas. Aki meg nem látja, azt csak sajnálni tudom.

2010. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
89%
Husky, nekem ugyan fogalmam sincs ki vagy, csak a kérdést olvastam, de a szívem szakad meg :( Nagyon sajnálom :(
2010. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!