Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet megszivatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megszivatni a családját elhagyó férfiakat? Egy bevált módszer.

Figyelt kérdés

Adva van az apa, akinek foglakozása sofőr. Anyu elengedi apuval a kisebb gyereket nyaralni, de pár perc múlva utána telefonál, hogy forduljon vissza, mert a nagyobb is akar menni. Apu visszafordul és amikor megáll a ház előtt, akkor anyu a nyár miatt lehúzott hátsó ablakon át elkezdi kihúzni a kisebbet, akit már elengedett, azzal, hogy mégsem mehet el. Eközben hagosan durván szidni kell aput, és ütni, hátha elindul, hogy megóvja a gyereket.


Ha jól csináljuk apu elindul és ekkor nincsen más dolgunk, mint hasra esni és hívni a rendőrt, hiszen készen is van a sérüléssel együttjáró közúti veszélyeztetés bűncselekménye. Kell még egy-két barátnő, aki "véletlenül" arra jár ás látja, ahogy apu a kocsival vonszolja anyut...


2010. nov. 17. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, te egy hányadék vagy.
2010. nov. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
82%
ez szánalmas.beszéljék meg felnőtt emberhez méltóan.
2010. nov. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
89%

Elég sok embernek baja van a szöverértelmezéssel, magyarul, nem tudja felfogni, hogy mit is ir a kérdez.


1. Arról szó sem volt, hogy ö az "anyuka", vagy az újabb barátnö ésetleg egy barátja (haverja) a férfinek.

2. Ha egy ELVÁLT férfinek van egy (új) barátnöje, akkor az NEM szeretö, mivel a férfi már NEM HÁZAS!

3. A kérdezö NEM tartotta az anyuka viselkedését követnivalónak, de ezt itt jóformán SENKI sem képes felfogni.


NEm ártana, ha a válaszolók elöször FIGYELMESEN olvasnál el a kérdést, és nem hözöngenének, hanem a KÉRDÉSRE válaszolnának.

2010. nov. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok!


1.A válás utáni szívatás igen nagy népszerűségnek örvend a megcsalt/elhagyott nők körében.Pláne ha gyerek is van,bár ez utóbbi tényező általában csupán azért fontos a mintaanyukáknak,mert apucit még jobban ki lehet készíteni,ha a gyereket is felhasználják a mocskos bosszúhadjáratban.


2.Ha valaki ilyesmire vetemedik,és fel is jelent,igenis követelni kell az illető pszichikai kivizsgálását!Elmebaj bebizonyosodása és pernyertesség esetén pedig gyermekelhelyezési perújrafelvételt és anyagi kártérítést kérvényezni a jogosítvány ideiglenes elvesztése által okozott munkából való kiesés miatt (lévén,hogy az apuka sofőr).


3.Bár általában szegény elhagyott anyukáknak minden hivatalban jobban hisznek,érdemes megpróbálkozni a gyámüggyel is,ahol is kiskorú veszélyeztetése miatt lehet az anyuka ellen feljelentést tenni (nagyon harapnak rá a gyámügyesek).


Nem lehet egyszerű a helyzetetek,de kitartás!Lesz ez még rosszabb is :)

2010. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
94%

Egész véletlenül ismerem a másik fél story-ját erről az esetről.

A véleményem az,hogy ez a két ember elvakultságukban egymással szúrnak ki,ott,ahol csak lehet.Jelen apuka se egy ártatlan bárány.

Nem volt kérdés,de kérdező azt tanácsolom,hogyha csöpp eszed van,akkor kimaradsz ebből,mert nem fognak leállni,úgyhogy vagy le fogsz alacsonyodni hozzájuk,vagy tönkremész.

2010. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem volt azonnal egyértelmű, hogy a kérdező nem az anyu, aki dicsekszik a hülyeségével, de üsse kavics: akkor az "anyu" egy hányadék.
2010. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
77%

Sziasztok. Én vagyok a történet alanya. Az egyik nagyon jó barátom tette fel a kérdést. Sajnos az egész sztorit nem merem beírni, mert valószínű a volt nejem nagyon kemény, rágalmazási pert akasztana a nyakamba.Hozá kell tennem, ő zavart el engem a családomtól, egy sokkal fiatalabb pasi miatt. De 2 szék közül a földre esett. Nekem most tartós, komoly kapcsolatom van, pár hónapja, neki pedig nem. Most nem láthatom a gyerekeimet, mert azt mondta legyek a ku...vámmal inkább, Őket pedig felejtsem el.

Annak üzenném, aki ismeri a másik oldalról is a történetet, hogy nem ismeri. Azt ismeri csak, amit az exem elmond neki, de az nem a valóság. Ezt már több hivatalos szerv is megállapította. Igen, mindnekiben van hiba. Mások szerint bennem az volt, hogy nem hagytam el őt már évekkel ezelőtt, mikor többedszerre elzavart a saját lakásomból. Még anyyi hibám volt, hogy egy pasinak nem szabad annyit engedni a nejének, hogy vasal, mos, főz, takarít helyette, mert akkor így fog járni mint én. Nagyon sajnálom hogy ezt történ a gyerekeimmel, hogy ennyi rosszat láttak, de soha nem én kezdeményeztem, és ezeket bizonyítani is fogom a hatóságoknál. Miért van az, hogy bizonyos nőkre nem vonatkozik a mondás, miszerint a hazug embereket hamarabb utolérik, mint a sánta kutyákat??? Bemegy egy könny nélkül síró nő a hatóságokhoz, és mindjárt a pasik ellen fordulnak. Nem a száraz tényekkel foglalkoznak, hanem a nőt, aki színészkedik, sajnálják. Szomorú, hogy itt tart az igazságszolgáltatás ma Magyarországon.

2010. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
70%
Még annyit, hogy a mostani párom, nem ír ide, a kérdező az én egyik legjobb barátom, akinek nem esik jól a tehetetlenség az ügyben. Nem én hagytam el a családomat, hanem engem zavartak el egy másik pasi miatt. Az igaz, hogy ezt sokan nem tudják, mert az exem mást állít, így mentegetve magát. Sajnos az egész ügyben ezt csinálja, és mindenki neki hisz, mert ő az ártatlan szenvedő csinos nő, akit a rossz csúnya férje elhagyott.. Pedig ez nem így van.
2010. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
76%
Így már teljesen érthető, hogy a férj elhagyta a feleségét. Okosan cselekedett. Remélhetőleg a mai világnak a paklija az is, hogy a környéken van rejtett kamera, ami az elejét is rögzíti, netán hangot is. Aki másnak vermet ás, saját maga esik bele. A problémák megoldása sose a rombolásról szóljon!
2010. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
81%

Husky69-nek:


Ha valóban te lennél az alany. Elég fura viselkedés ami a történetben le van írva, a kocsival, a gyerek kihúzással, színészkedéssel. Most már csak a saját érdekeidet nézd, és ne akarj a volt feleségről példát venni. Ajánlom, hogy a vele való találkozást mindig olyan helyen tervezd ahol van kamera a környéken. Ami hangot is rögzít. Vagy, egy magánynyomozó segítségével is tudsz bizonyítékot elkapni fotózással, videó felvétellel. Ez bőven elég lesz neked a javadra.

2010. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!