Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel lehet megszivatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megszivatni a családját elhagyó férfiakat? Egy bevált módszer.

Figyelt kérdés

Adva van az apa, akinek foglakozása sofőr. Anyu elengedi apuval a kisebb gyereket nyaralni, de pár perc múlva utána telefonál, hogy forduljon vissza, mert a nagyobb is akar menni. Apu visszafordul és amikor megáll a ház előtt, akkor anyu a nyár miatt lehúzott hátsó ablakon át elkezdi kihúzni a kisebbet, akit már elengedett, azzal, hogy mégsem mehet el. Eközben hagosan durván szidni kell aput, és ütni, hátha elindul, hogy megóvja a gyereket.


Ha jól csináljuk apu elindul és ekkor nincsen más dolgunk, mint hasra esni és hívni a rendőrt, hiszen készen is van a sérüléssel együttjáró közúti veszélyeztetés bűncselekménye. Kell még egy-két barátnő, aki "véletlenül" arra jár ás látja, ahogy apu a kocsival vonszolja anyut...


2010. nov. 17. 23:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
85%

Rövid 40 éves pályafutásom alatt, láttam már egy-két dolgot, de ez annyira szánalmas, hogy nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen nőről ne derüljön ki, hogy pszichiátriai eset.

Ebben a történetben, tök mindegy, hogy a férj korrekt volt vagy sem.

Az, aki bosszúból ilyet ki tud találni és meg is tudja tenni, annak nem csak esze nincs, de szíve sem - ez egy gonosz ember.

Én anno, sajnos nagyon durván megaláztam a feleségem és egy igazi állat voltam vele. Aztán hosszú folyamat volt, még végül helyreálltam, illetve helyreálltunk, de ahogy ezt a sztorit olvasom, áldom az eget, hogy az én feleségemben minden megaláztatás és csalódás ellenére is volt annyi tartás és méltóság, hogy nem tett velem ilyet, pedig én lehet, hogy tényleg megérdemeltem volna.

2010. nov. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
88%
A leírtak alapján válaszolok. Nem pedig ismeretség alapján, akarom mondani ismeretlenség alapján. Olyan tanácsot mondtam amit mindenki megfogadhat. Akár a feleség is elfogadhatja. Talán jobb is lenne így, mert értelmesebb tárgyalás lenne belőle. :)
2010. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
A 21. 54-es vagyok, husky szerintem te félreértettél engem. Én nem azt írtam, hogy Te aljas vagy, én azt próbáltam megfogalmazni, hogy lehet egy férfi bármilyen, én, mint volt feleség akkor sem tenném azt, amit a történetben szereplő volt feleség tett, nevezetesen az autóból kiráncigálom a gyereket. Érted? Én inkább veled értek egyet.
2010. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm.

Jól esik az együttérzés, mert nagyon nehéz most.

2010. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem meg igenis aljas az,aki a gyerekei szeme láttára elindul kocsival,amikor a gyermekek anyja be van hajolva.

Tökmindegy,hogy jogtalanul csinálta a nő,vagy sem.

2010. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként meg beregelhetek és elmondhatom magamról én is,milyen nagyszerű ember vagyok.Akár tízszer is.
2010. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
32%
Ebben a történetben rengeteg ellentmondás van.És szerintem az a husky sem százas.Szánalmas,az összes idecsőditett haverjával együtt,bár szerintem ő irta az összeset.Ja és egyetértek,idióta barom,a gyerek is megsérülhetett volna amikor te beletapostál a gázba...remélem lecsuknak.
2010. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
43%

14.11:Nincs itt semmi ellentmondás.Apuka azt hiszi,hogy ő egy husky,anyuka meg azt,hogy minimum egy rottweiler.

nem számítanak a gyerekek,csak a másikkal ki lehessen tolni.Persze 5 forgatókönyvnyi szöveg van mindkét részről,hogy miért ők a szegény áldozatok.Kb ennyi.

Mondjuk személyesen nem ismerem huskyt,de érdekes személyisége lehet,hogy azok után,hogy életveszélyesen is megsérthetett volna egy embert,még arról áradozik,hogy milyen klassz ember és hányan szeretik(Mondjuk Hitlert és Jim Jonas-t is sokan szerették....)mindezt több szólamban(szerintem is ő maga írogat,de nagyban esélyes a barátnő is.Néhány írása túl feminim)

2010. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos megismerte a volt feleségem stílusát, az egyik hozzászóló írásában. Vagyis nem sajnos, mert joga van hozzá. Azért szeretnék még valamit tisztázni, mert egyeseknek nagyon nem tiszta az ügy. A gyermekem nem sérülhetett volna meg, mivel a jobb hátsó ajtó zárva volt, még a központi zárral is lezártam, készülve arra, hogy az exem balhézni fog. Erre sajnos a kisfiam is felhívta a figyelmemet, mondván hogy ez csapda ap, ne menjünk vissza a tesójáért. Később elmondta a tesója a fiamnak, hogy nem akart jönni nyaralni velünk, csupán az anyja találta ki ezt a dolgot, hogy elintézzen engem. Tehát a fiam, a zárt ajtó mögött ült, letekert ablaknál, ezen próbálta kihúzni Őt a volt nejem, és gyerekülésben ült, bekötve. Többet nem kívánok az ügyhöz hozzátenni. Én tudom amit tudok. Regényt lehetne írni a történtekről. Nyilván a másiki fél is ezt mondja, annyi a különbség, hogy mindenki, és minden bizonyíték engem igazol. Azóta van fejlemény az ügyben, nekem előnyös, de sajna nem tehetem közzé egyenlőre. Akik most megtámadnak engem, meg felelőtlennek minősítenek, azok nem ismerik az igazságot, és engem sem, hanem egy olyan ember verzióját ismerik, aki mindenkinek úgy adja elő a dolgot, hogy ő ártatlan mindenben, és a nagy gonosz volt férj a szemét. Még szerencse hogy az igazságszolgáltatás nem így működik. Egyébként ez csak egy dolog. Még annyit, és nem foglalkozom a történettel tovább, hogy a kérdést feltevő a barátom, a barátnőm nem írt be, és más ismerősöm sem. Ha valaki ezt nem hiszi el, akkor sajnálom, nem tudok többet mondani, és írni. Azért szomorú, hogy egy ilyen egyértelmű dologban is, vannak olyanok, akik a rossz mellett állnak...........
2010. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
92%
Még annyit, a gyermekeim anyja nem volt a kocsiba behajolva. Ezt a tanúk is megerősítették... Köszönöm a pozitív kommenteket. Gondolom olyan ember hiszi azt hogy be regeltem több néven, és a haverok is ezt tették, aki ezt maga már megcsinálta, és ezzel szórakozik. További szép hétvégét mindenkinek.
2010. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!