Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válok, sajnos. A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válok, sajnos. A férjem szemétkedik elég rendesen. Hogyan tudnék én is borsot törni az orra alá, hogy ne legyen olyan elviselhető az élet neki a közös otthonban?

Figyelt kérdés
Válunk, sajnos. A férjem szemétkedik elég rendesen. Most épp kikapcsoltatta a TV-t, internetet, telefont. Mondván ezekre nincs szüksége mivel mindent elintéz a munkahelyén, este meg úgy is a barátnőjénél van, vagy ott is alszik. Én meg otthon vagyok "elvágva a világtól" 3 pici gyerekkel (5 éves a fiam, 15 hónaposak az ikerlányaink). A gyesből tartom el a gyerekeket és magamat (ahogy tudom), nem fizet a gyerekeknek sem semmit; egyenlőre a rezsit és a hitelt fizeti (szerintem csak azért, mert ha ezeket nem fizetné kiskorúak veszélyeztetéséért fel lehetne jelenteni...). Szóval azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e ötletet adni hogy hogyan tudnék én is borsot törni az orra alá, hogy ne legyen olyan elviselhető az élet neki a közös otthonban? Persze amivel nem sértek csúnyán törvényt vagy nem tud bizonyítani a bíróságon. Tudom, hogy nem hangzik szépen, de aki már volt benne ilyen szituban gyerekekkel az tudja miért kérdezem. Ha van ötlet szívesen várom, akár priviben is. Köszi előre is.....
2010. dec. 28. 21:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Sajnso itt is ugyanaz van mint máshol.Mindenki mindenkit vádol.De.-HALLGATTASSÉK MEG A MÁSIK FÉL IS.Ez egy elég rövid leírás ahhoz hogy bárki véleményt esetleg tanácsot tudna adni.De az is igaz hogy rettenetes érzés bezárva lenni elzárva az emberektől .Nem beszélni senkivel nem tartani a kapcsolatot senkivel csak a gyerekekkel.Bár látom akérdés kiírása este 21.:37.-kor történt.INTERNETENÉs valszeg várják is a választ de hova ha nem lesz net?
2010. dec. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
63%

Valóban jó a felvetés.

Ha kikapcsoltatta a férjed az internetet, akkor hogyan írtad ki a kérdést?

Vagy te sem vagy otthon olyankor, amikor a gyerekek mellett lenne a helyed?

Kezd ez a dolog ilyen vádaskodó formába átmenni. A férj fizet mindent, a feleség felmarkolja a családi pótlékot, aztán reklamál és bosszút forral, feljelentgetéseket tervezget.

Lehet hogy pont emiatt a stílus miatt keres a férjed másik partnert.

2010. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Kedves Fröcsögő kommentelők, az az eshetőség fel sem merült, hogy elmentem a szüleimhez és ott töltöm az év hátralévő részét mert nincs kedvem nézni a férjem mocskos képét amint épp a qvájához megy vagy épp tőle jön. Pedig ez a helyzet! S nem hagytam a gyerekeket senki másra: én gondozom, játszom velük, etetem, fürdetem stb. őket. Egy pasas sem ér annyit, hogy őket másra hagyjam és szórakozzak! De látom, hogy ti is biztosan egy hím soviniszta, nekünk farkunk van mindent szabad csapat tagjai vagytok. Valószínűleg ti is félre jártok/tatok, hogy így együtt éreztek "szegény, szerencsétlen" férjemmel. Ha történetesen nekem lenne barátom, akkor egy büdös qva, ribanc stb. lennék... NA MENJETEK MÁR VALAHOVÁ
2010. dec. 29. 11:04
 24/38 A kérdező kommentje:
tegnap 22:31 kedves kommentelő, azt hiszem NEKED VAN IGAZAD. Elgondolkodtam a helyzeten, s EMBER maradok, történt, ami történt. Szerintem neki sokkal nagyobb lelkiismeret furdalást okoz a helyzet, annak ellenére, hogy ezt csinálja. Megjátsza magát, de belül szenved, ha levegőnek nézem és úgy teszek, mint akit nem érdekel a dolog, még jobban fog szenvedni. Ez minden kicsinyes bosszúnál többet fog érni. KÖSZÖNÖM.
2010. dec. 29. 11:19
 25/38 anonim ***** válasza:
18%

Ezek szerint elvitted a gyerekeket az anyucikádhoz, mert ugye ő úgyis neked ad igazat. A férjed, meg le van szarva, hogy esetleg neki ugyanúgy joga lenne a gyerekekhez az ünnepek alatt mint neked, az nem érdekel, elvégre te vagy a nő, a férfiaknak csak az a joguk van, hogy fizessék a hitelt meg a számlákat.

Hát tudod, ezek után totál megértem a férjed, hogy megcsalt.

2010. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%

Úr Isten, milyen szemét emberek vannak!

Mért bántjátok, ha van így is elég baja???!!!

Igen is szemét dolog a férjétől, hogy ellátatja magát a feleségével /tiszta ruha, kaja.../, s szegény feleség lássa el a kicsiket, lássa el a férjét, s még ezek után vágjon jópofát a férje disznóságaihoz. Elmehetne dolgozni, de a gyerekeinek ártana azzal. MIÉRT NEM SZÁMÍT MUNKÁNAK A GYEREKEK ELLÁTÁSA, A FÉRJ KISZOLGÁLÁSA, A HÁZIMUNKA?????Reggel este készenlétben van,s még egy köszönömöt sem kap? Kedves kérdező, teljesen megértelek, s eggyütt érzek Veled.Nem érdekel, ha lepontoznak is. Ötletet sajnos nem tudok adni, talán egy könyvcímet, ha elolvasod, talán merítesz valami hasznosat belőle: Dumas: Monte cristo grófja.

2010. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e rádiótok. Az is szórakoztató tud lenni.

Amúgy meg, szerintem annál idegesítőbb dolog nincs a piszkálódó fél felé, ha szó szerint levegőnek nézed.

2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon sajnálom az illető hölgyet, gondoljatok bele egyedül maradni 3 kisgyerekkel, ez bárkivel megeshet!!

Nem elítélni kellene, hogy miért vállalt 3 gyereket!!

Mert akkor még boldog volt (annak hitte magát).Szégyelje magát a férje aki bevállalt 3 gyereket és elhagyja a párját -ráadásul nemsokkal szülés után. De szerencse ebben a helyzetben, hogy az illetőnek olyan szülei vannak akire számíthat.Az ünnepeket meg jól tette, hogy a szüleivel töltötte és nem otthon várva a kedves urát mikor érkezik haza a qrvájától, hogy a gyerekei ott legyenek neki kéznél ne kelljen esetleg elmenni értük ha látni szeretné őket.

2010. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem mért nem költözöl a gyerekkel a szüleidhez sokkal nyugisabb lenne az élet a háborús helyzet csak a kicsiknek árt.
2010. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%
Mindig a férfit védik,szerintük az a normális hogy a pasi elliben a k*rvájához,megdugja,haza megy asszonnyal vacsit csináltat,persze a lakás ragyogjon már,gyerek a sarokban legyen ,felesége szépen szétegye a lábát,bedugja kihúzza neki is és elalszik,és ez sokak szerint természetes,mert a férfi megteheti,de a nő az mindjárt ribi lesz,én megértem hogy egyre több lesz a saját neméhez vonzodó nő...
2010. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!