Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válok, sajnos. A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válok, sajnos. A férjem szemétkedik elég rendesen. Hogyan tudnék én is borsot törni az orra alá, hogy ne legyen olyan elviselhető az élet neki a közös otthonban?

Figyelt kérdés
Válunk, sajnos. A férjem szemétkedik elég rendesen. Most épp kikapcsoltatta a TV-t, internetet, telefont. Mondván ezekre nincs szüksége mivel mindent elintéz a munkahelyén, este meg úgy is a barátnőjénél van, vagy ott is alszik. Én meg otthon vagyok "elvágva a világtól" 3 pici gyerekkel (5 éves a fiam, 15 hónaposak az ikerlányaink). A gyesből tartom el a gyerekeket és magamat (ahogy tudom), nem fizet a gyerekeknek sem semmit; egyenlőre a rezsit és a hitelt fizeti (szerintem csak azért, mert ha ezeket nem fizetné kiskorúak veszélyeztetéséért fel lehetne jelenteni...). Szóval azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e ötletet adni hogy hogyan tudnék én is borsot törni az orra alá, hogy ne legyen olyan elviselhető az élet neki a közös otthonban? Persze amivel nem sértek csúnyán törvényt vagy nem tud bizonyítani a bíróságon. Tudom, hogy nem hangzik szépen, de aki már volt benne ilyen szituban gyerekekkel az tudja miért kérdezem. Ha van ötlet szívesen várom, akár priviben is. Köszi előre is.....
2010. dec. 28. 21:37
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
ma 22:13 kedves kommentelő: igen igazad van, elköltözhetnék, de sajnos (ha jól tudom) a jog szerint ha kiköltözöm s 3 hónapnál tovább nem lakom a közös ingatlanban, bizonyos jogokat elveszítek. Nos, azt az örömet nem akarom megszerezni a kedves "turbékoló párnak", hogy legyen egy házuk, amiért én (is) izzadtam, s ott éldegéljenek talán évekig, míg a bíróság dönt valamit....
2010. dec. 29. 22:40
 32/38 A kérdező kommentje:

ma 12:43 kedves kommentelő: KÖSZÖNÖM. Rátapintottál a lényegre! Pont ez volt a bajom nekem is, hiába mondtam a férjemnek ez is munka, nagyon is megerőltető 24 órás ügyelet: tiszta ruhák, cipők, lakás, főtt étel minden nap, rendben tartott kert, tiszta, elégedett gyerekek; mivel a férjem ugye dolgozik neki nincs ideje semmire (csak qra). Ha kellett volna fogadni dadust, bejárónőt, takarítónőt, kertészt tessék már kiszámolni a havi költségeket...! Szép pénz fizethetne ki rájuk. Így volt egy m.... aki megcsinált mindent és még sem volt semmi tisztelet, megbecsülés, elismerés. Miért hiszik a férfiak, hogy a háztartás, 3 gyerek, kert ellátása az smafu, s mellette csak a seggén ül az ember, s nem értik miért hullik a feleség hulla fáradtan össze este 10-kor.

Az ilyen pasikkal azt kellene csinálni, mint az angol műsorban, ahol a feleség péntektől vasárnapig elutazik pihenni s a 2 - 4 gyereket ráhagyja: iskola, óvoda, bevásárlás, ügyintézés, főzés, takarítás, mosás, vasalás, programok a gyerekekkel stb.... vasárnap este az apuka magát összeszarva várja haza anyucit.

2010. dec. 29. 22:55
 33/38 anonim ***** válasza:

Maradj csendben,ne szemétkedj!!!!

De komolyan,ha a férj a szemét,akkor te legyél mintafeleség a bíróság előtt(is),és ha nem kötekedsz,ésszerű határok között beleegyezel abba amit a férj kér/mond,akkor a végén le fog hidalni.Mert ha tényleg nem tud ellened semmit felhozni a bíróság,akkor megítélik a házastársi tartást.

2011. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Ne mondj már ekkora hülyeséget!

Házastársi tartást csak akkor ítélnek meg, ha munkaképtelen a házastárs. Attól, hogy a gyerekeit neveli, még nem munkaképtelen.

Az viszont valóban nem jó stratégia, hogy bosszút áll, mert ezeket a férj a bíróságon is felhozhatja és ez nem fog jó anyára vallani.

2011. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Tudjátok mi a furcsa? Van 2 gyerekem, már iskolásak, az én fizetésemből él meg nagyrészt a család, én fizetem a hiteleket, a rezsi nagyját, a megélhetést, a férjemnek a fizetése sehol sincs az enyémhez képest. 2 éve tartok szeretőt, most pedig válni is akarok. A férjem meg mikor tudomást szerzett a szeretőmről elhordott mindenféle k*rvának stb stb. A baráti köréből is azt hallom vissza, hogy milyen szemét egy alak vagyok, itt meg most mindenki védi a férjet, aki megcsalta az asszonyt, sőt többen vannak, akik szerint egyáltalán nem elítélendő. Viszont, ha egy nő csalja meg a férfit, akkor az a nő már rögtön ribanc?
2011. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Előző szokj hozzá a pasikat megdícsérik hogy milyen tökös ha féérekúr a házicselédje mellöl,a nő meg r*banc ha megcsal egy léhütő disznót...
2011. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Eléggé elfajultak a dolgok...

De itt csak MAGADAT hibáztathatod,nézz vissza a múltba..

biztosan te is tehetsz róla,hogy eddig süllyedtetek le.És biztos vagyok benne,hogy előbb is észrevetted az intő jeleket,de nem foglalkoztál vele,és még szültél neki három gyereket.A férfiben nagyon sok keserűség van,tudni kéne az okát.

2011. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Válj el minél hamarabb,kérdd az ismerősöd és anyukád támogatását,költözzetek el,és fiezessen keményen gyerektartást!Szerintem ha annyira neki akarsz menni,akkor manipuláld érzelmileg.

Mellesleg foglalkozik a gyerekekkel?Elsősorban azt kellene előtérbe helyezni,hogy nekik mi lenne a legjobb.HIsz,minden gyereknek szüksége van mindkét szülőre,majd a láthatási jogot is megbeszélitek..neki mi a véleménye?

A "sajnos" szót meg ne emlegesd,igenis inkább tiszteletre méltó,hogy nem akarsz nyakig ülni a trugymóban,hanem VÁLTOZTAtsz!!!!Itt is volt az ideje,ki tudja mióta van meg neki a K-ja,annak a *****..Nagyon gyáva érzelmileg,Te meg már annyira el vagy keseredve és kétségbe vagy esve....

2011. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!