Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakitsak vagy ne? Total...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne? Total bizonytalan vagyok, es szomou

Figyelt kérdés

10 eve vagyunk egyutt a parommal edes -savanyu a kapcsolat..o vendeglatozik en sokat vagyok egyedul raadasul tobb 10ezer km-re a csaladtol kulfoldon,van egy 2eves kisfiunk.sajnos miotta csalad lettunk minden megvaltozott,nem hiztam el jo van egy pici feleslegem max 5kg,figyelek magamra,de eltavoldtunk.

talatam rola egy hirdetest ahol sex partnert keresett (keppel) ahol o mar augusztusban egyedulallokent keresgelt.akkor majdnem szakitottunk de a gyerek miatt ujraprobaltuk...de rajottem meghalt bennem valami es nem vagyok bolodog.nem tudom mit tegyek,azota is halott a sex koztunk ,nem bizok benne ,,es vissza allt minden a regi kerek vagasba..unalmas mindennapok alig beszlunk ,o ul a laptop elott en nezem a tv-t,en lefekszem aludni o ejjel 2-3ig ul a gep elott..

hetek ota motoszkal a fejemben a szakitas gondolata,de gyava vagyok.mit javasoltok?

A gyereket imadja.


2010. dec. 29. 04:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%
A távházasságok sosem tarthatók fenn hosszú távon. Ha sokat vagytok külön, akkor annak előbb utóbb mindíg válás lesz a vége.
2010. dec. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Kokas Lajos ***** válasza:
40%

Költői a kérdés: tényleg komolyan elhiszitek, hogy megmaradtatok vonzó, jófej, figyelmes nőknek? Azt gondoljátok, hogy az a férfi, akit szívetekből szerettetek, gyermeket szültetetk neki, az a férfi aki kizárólag megváltozott rossz irányba? Önigazolást kerestek a hasonló savanyú feminim sorstársatok között, arra, hogy milyen igazatok van, közben egyikőtök sem gondol arra, hogy saját magáról állít ki bizonyítványt, amikor bevalja, hogy képtelen hosszú távon izgalmas és nőies maradni. Esetleg kerestek egy futó kalandot, hogy igazoljátok, még mindíg Nők vagytok. Persze az a kaland sem tart 10 évig, tehát a bizonyításhoz édes kevés az, hogy valakivel szexeltetek egy hatalmasat.

Biztos hibás a férfi is. Nem őt védem, félre ne értsetek, de az felháborító, hogy egy kétszemélyes kapcsolat kudarcát, csak az ő nyakukba akarjátok varrni!!!! Saját magatok az akit becsaptok!!!! Igen is elrontottatok valamit! Nem sok olyan pali akad, aki tökéletes házasság, fergeteges szex mellett, keresi az alkalmi gyönyöröket. Tessék felébredni és egy kicsit önkritikusnak is lenni!!!!!!!!

2010. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Veca75 válasza:
71%
Na szép..."biztos a pasi is hibás..." hát ki a büdös franc mondta hogy keressen nöt magának,talán pisztolyt tartottak a fejéhez?Szegény pasik....nem a feleségével kellett volna beszélgetni a gondokrol?te figyu valami nem megy beszéljük meg,mond el te hogy látod,mit szeretnél....stb.Két ember kell hogy valami elkezdödjön ,és ahoz is hogy vége legyen.De az nem megoldás h a pasi sexpartnert keres,azért az gusztustalan....és nem korrekt.ja és már a szülés is ugye az egy wellneshétvége,egy kicsit sem viseli meg a nöi testet.szerencsés alkat akin nem látszik,és akin igen az ássa el magát?és a pasik nem csunyulnak?nem a frászt nem csak leszarják,böfögnek,finganak,horkolnak,és közben tégy ugy,mert elvárják,hogy ök a királyfik fehér lovon....ki a feminista..?
2010. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Kokas Lajos ***** válasza:
17%
Az a feminista, aki nem veszi észre, hogy a mellette élő férfi más utakon jár, mert annyira el van foglalva önmaga sajnálatával, na meg az aki a férje álltal letíltott interneten ilyen provokatív kérdést tud feltenni!!! :))
2010. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
Ha van hová menned minenképp hagyd ott!Még fiatalnak látszol szóval még elötted az élet.Ha itthon lenne segitságed és van aki szeretettel vár(akár szülő)akkor mindenképp gyertek haza a picivel.Nem éri meg evvel a pasival lenni,bármennyire szar is,lehetett volna lehetősége megváltozni,de nem tette,te megtetteél mindent.
2010. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
27%
Kokas Lajos a kérdező férje
2010. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%

A hímsoviniszta meg az, aki elvárja, hogy a feleség 8-10-15-20 év után is úgy nézzen ki, mint 20 évesen, persze ezért neki ne kelljen áldoznia semmit. (pénz, idő, amit nem együtt töltenének.)

Ja, és a férj az még mindig az a kockahasú, bugyiszaggató szexisten, mint volt anno?!:))) Nevetnem kell...

Az igaz, hogy egy kapcsolat megromlásáért ketten felelősek (ha máshol nem, az egyik rontott a párválasztásnál), de ne akarjuk már azt bemesélni, hogy egy férj félrelépésének az az oka, hogy a nő felszedett két kg-t, és az otthoni krumplipucoláshoz nem tangát vesz fel.


Kedves Kérdező, ne haragudj, de ezt az off-ot nem tudtam kihagyni.

Beszéljétek meg a dolgot a férjeddel, ne egyegül határozz, és ha úgy érzitek, nincs tovább, próbáld meg egyedül. Nagyobb esélyed van így arra, hogy találsz egy férfit, aki meg is becsül, mintha egy életen át szenvedsz egy méltatlan kapcsolatban.

2010. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem hogy a kérdező férje lenne :)


Szerintem ilyenkor jön ki az, hogy tulajdonképpen mennyire passzolnak egymáshoz a felek. Mert valószínűleg a kérdező nem passzol a pasassal. mert ha igazán megértenék egymást és jók lennének egymásnak, akkor nem jutna idáig a kapcsolat. legalábbis szerintem.


Kedves Lajos! a probléma nem igazán az, legalábbis szerintem, hogy szexpartnert keres, hanem az, hogy előbb nem mondja meg nyíltan a másiknak, hogy bocs, de már nem ugyanazt érzem mint korábban, és ez így nem jó. Próbáljunk meg szünetet tartani. Persze, ez is fájhat annak a félnek, aki szerelmes, de nem olyan sokkoló, mint szembetalálkozni egy fényképes szexhirdetéssel.


Szóval én mindenképpen lelépnék. Ez ilyen formában tarthatatlan.

2010. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
82%

Sokkal jobb ha szakítassz vele.Te is keress egy férfit,már ugysem lenne jó a házasságotok,ha a szex rendbe is jön.

Azért megkérdezhetem hogyan fajult eddig a dolog?Ritkultak az együttlétek?Miattad agy miatta?Ő nem kívánt vagy neked nem volt kedved?A szexen kívül másban megértettétek egymást?Beszélgettetek?Mért ment más nőhöz?Elmondta?

Lehet csak sok volt ez a 10év és beleunt az egyhangúságba.Nagyon erős szeretet és tisztelet kell ilyenkor,hogy ne csaljuk meg a párunkat.

Én a helyedbe elmennék fodrászhoz,scsinálnék egy jó sminket,felvennék alami dögös rucit aztán"Drágám!Majd este jövök,addig vigyázz Te a gyerekre"

Kíváncsi vagyok hogy állna a szája.Ha egy kis büszkeség is szorult belé nyilván szarul érezné magát.

Egyébként te dolgozol?Mennyi idős a gyerek?

2010. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%
Ennek a palinak nincs es nem is volt semmi buszkesege, (mire lenne?) csak az van Neki ahova a f.sza viszi. En hiszem, es igy is elem az eletemet, aki menni akar, azt nem lehet visszatartani, menjen, de ne is jojjon vissza egy kis kaland utan. Csak jobb lehet Nelkule, es csakis sz.rabb vele.
2010. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!