Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakitsak vagy ne? Total...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne? Total bizonytalan vagyok, es szomou

Figyelt kérdés

10 eve vagyunk egyutt a parommal edes -savanyu a kapcsolat..o vendeglatozik en sokat vagyok egyedul raadasul tobb 10ezer km-re a csaladtol kulfoldon,van egy 2eves kisfiunk.sajnos miotta csalad lettunk minden megvaltozott,nem hiztam el jo van egy pici feleslegem max 5kg,figyelek magamra,de eltavoldtunk.

talatam rola egy hirdetest ahol sex partnert keresett (keppel) ahol o mar augusztusban egyedulallokent keresgelt.akkor majdnem szakitottunk de a gyerek miatt ujraprobaltuk...de rajottem meghalt bennem valami es nem vagyok bolodog.nem tudom mit tegyek,azota is halott a sex koztunk ,nem bizok benne ,,es vissza allt minden a regi kerek vagasba..unalmas mindennapok alig beszlunk ,o ul a laptop elott en nezem a tv-t,en lefekszem aludni o ejjel 2-3ig ul a gep elott..

hetek ota motoszkal a fejemben a szakitas gondolata,de gyava vagyok.mit javasoltok?

A gyereket imadja.


2010. dec. 29. 04:01
1 2 3 4
 31/32 feketelovas válasza:
100%
Azonnal kirúgni!
2010. dec. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Veca75 válasza:
38%

Kedves Kokas János!


Ha szeretnéd,és tisztelnéd a nőket nem írtad volna azt amit írtál...Sőt nem a Nőt Az Embert kell tisztelni egy kapcsolatban!Mindegy melyik fél ,ilyet nem teszünk mert nem korrekt a másikkal szemben.Ezer más mondja van annak,hogy kilépj egy kapcsolatból....

A másik 10 év alatt sok minden történt,a kérdező csak egy élethelyzetet tárt fel nem tudhatjuk,hogy telt el a többi sok-sok év.

Azt Ő érzi,hogy érdemes-e megmenteni a kapcsolatot vagy sem valószinű ez egy csepp volt a pohárba....majd eldönti:)

A másik,meg gusztustalan és gerinctelen jellemre vall hogy egyből az eltartáson gondolkozik valaki,általában a férjek könnyebben lépnek túl,simán nősülgetnek meg elszórnak még pár kölköt,mert ez könnyebb mint kitartani,és szeretni!!!!

Te meg egy porul járt férfi vagy aki úgy járt mint amit leírtál,ezért ne mást hibáztass.Ezért vagy negatív!!!!!!!!

Remélem az új év mást is hoz neked!:)

2010. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!