Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakitsak vagy ne? Total...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy ne? Total bizonytalan vagyok, es szomou

Figyelt kérdés

10 eve vagyunk egyutt a parommal edes -savanyu a kapcsolat..o vendeglatozik en sokat vagyok egyedul raadasul tobb 10ezer km-re a csaladtol kulfoldon,van egy 2eves kisfiunk.sajnos miotta csalad lettunk minden megvaltozott,nem hiztam el jo van egy pici feleslegem max 5kg,figyelek magamra,de eltavoldtunk.

talatam rola egy hirdetest ahol sex partnert keresett (keppel) ahol o mar augusztusban egyedulallokent keresgelt.akkor majdnem szakitottunk de a gyerek miatt ujraprobaltuk...de rajottem meghalt bennem valami es nem vagyok bolodog.nem tudom mit tegyek,azota is halott a sex koztunk ,nem bizok benne ,,es vissza allt minden a regi kerek vagasba..unalmas mindennapok alig beszlunk ,o ul a laptop elott en nezem a tv-t,en lefekszem aludni o ejjel 2-3ig ul a gep elott..

hetek ota motoszkal a fejemben a szakitas gondolata,de gyava vagyok.mit javasoltok?

A gyereket imadja.


2010. dec. 29. 04:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Kokas Lajos:


Részben igazad van és részben nincs.Igazad van,hogy meg kell maradni nőiesnek,vonzónak,figyelmesnek stb.De ezt csak akkor lehet,ha olyan pasi van melletted,aki ebben segít.Hogy legyél vonzó,ha munka mellett,ami gyakran estig tart,háztartást is kell vezetned,gyereket is kellene nevelned és este eljátszanod a sarki prostit.Ez csak akkor kivitelezhető,ha a férj ugyanúgy kiveszi ezekből a munkákból a részét és ne adj isten,estére ő főzi a vacsorát,ő fekteti le a gyereket,amíg te epilálsz a fürdőszobában,hogy azért mégis maradj vonzó és kívánatos.Itt a lényeg a munkamegosztás,hogy ne egy embertől várjunk el mindet,a másik pedig,ha nem azt kapja,amit elvár,akkor félrekacsint.

Igenis bántó,ha valaki azon kapja a párját,hogy félre akar lépni.Nem mondom egy szóval sem,hogy az csak egy fél hibája,hogy idáig jutottak,de ha valakiben felmerül,hogy mást kívánna nem a társát,akkor azt miért nem lehet előbb megbeszélni?Hogy mi az,ami nem tetszik,mi az,amit kipróbálna a szexben stb.Mindezt persze akkor,ha mind a két fél biztosította a másiknak a feltételeket ahhoz,hogy ne egy lestrapált állapotból kelljen Julia Robertset faragnia magából egy este alatt.

A vonzó külső pedig a nő szempontjából is ugyanolyan fontos.A sörhas és a borosta nem túl vonzó,ha közben megkövetelik a 90-60-90-es méreteket az asszonytól.

Az orbitális szex és a kalandból lett 10 év nem tudom hogy jött ide,de a kapuzárási pánik inkább a férfiakra jellemző.Akik elhiszik,hogy 50 felett még kellenek a 20 éves (?) nőknek és egy formás popsiért sutba dobnak gyerekeket,feleséget,házat,mindent,aztán maximum egy év utána hálásak,ha a volt feleség ad nekik egy tányér levest karácsony előtt,mert egyedül maradtak,nem lett házias feleség a szeretőből.


Kérdező: Lehet egy utolsó próbát még megérne a dolog,de csak akkor,ha ő is akarja.Beszéljétek meg,hogy ez így nem jó és ha valóban veled szeretne maradni,akkor segítsen abban,hogy változtatni tudjatok.Állj elő konkrét ötletekkel.Lehet,hogy a munkahely váltás sem lenne rossz,mert a távolság komoly probléma.Neked is hozzá kell járulnod ehhez,mert most az ő egyedüli gondja a ti eltartásotok.Ha otthonról jár dolgozni ő is be tud segíteni neked este és te is be tudsz szállni abba,hogy több legyen a bevételetek. pl.én 1-2 éves gyerek mellett fordítást vállaltam otthon,de volt olyan barátnőm,aki baby sitterkedést.Nála volt a "gyerekmegörző".

Laptop helyett pedig bízzátok nagyira hétvégén a gyereket és menjetek el valahova.Tánc,mozi,biliárd,hosszú hétvége egy szállódában,panzióban stb. Bármi,amit szerettek,de évek óta nem tettétek.

2010. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
kedves Lajos nem a ferjem,de koszonomszepen az elgondolkodtato szavakat...en eszre vettem mar regota a baj 2nk konzt pedig allitolag nem latomaz on sajnalattol,de probaltam egybe tartani a csaladot,mert en is elvalt szulok gyereke vagyok es tudom milyen rohadt szar ha nincsenek egyutt a szuleid.
2010. dec. 29. 13:32
 23/32 anonim ***** válasza:
De azért a Te boldogságod sem mellékes.Attól nem kell rosszba lennetek a férjeddel.Igaza van az egyik válaszolónak,már ígyis olyan mintha nem lennétek együtt,csak nem mondtatok ki.
2010. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 feketelovas válasza:
54%
Én is elvált szülők gyereke vagyok, és az a véleményem, hogy ha a kapcsolat menthető, akkor mindent meg kell tenni érte. Nemcsak a gyerek miatt, hanem miattatok is. De ha már nem lehet helyrehozni, akkor nem szabad benne maradni. A gyerek miatt pláne nem, mert nem szolgálja az érdekeit. Jobb neki külön élő szülőkkel, egy kiegyensúlyozott és nyugodt anya mellett, mint együtt, egy puskaporos hordón ülve. Egy a lényeg: ne tipródj tovább, hanem csinálj valamit. Te tudod, hogy álltok most. Ha van még remény, akkor hajrá, mindent bele. Ha nincs, akkor csomagold össze a párod cuccait, rúgd ki, és keress egy jó ügyvédet a vagyonmegosztás és a tartásdíj miatt.
2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Mint elvalt szulok gyermeke mondom:

Jobb volt ket boldog otthonban elni, mint egy boldogtalanban.

2010. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
Tudod miért maradt melleted,nem hiszem ,hogy sajnálatból inkább kényelemből,mert neki igy kényeles,van egy cselédje,aztán amellől lehet keresgélni új nőket...
2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mi tíz éve élünk távban ,és működik,nem a távolság a lényeg ,van aki 10 évig egymás seggébe él mégis mintha idegenek lennének egymásnak...Sajnos sokan nincs nála jobb kapcsolatban élnek,aztán rájönnek,hogy kéne kersni végre jobbat,na akkor szoktak igy viselkedni...
2010. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Kokas Lajos ***** válasza:
36%

O.K. Igazatok van! Válj el! De azt senki ne magyarázza meg nekem, hogy tök jó fej az a Nő, aki ki nem arra törekszik, hogy becsületesen elváljon attól, akivel 10 évig élt együtt és két gyermeket szült neki, hanem az első gondolata az, hogy lehet vele kibabrálni?????? Számomra ez volt amiből a következtetést levontam, hogy nem csak a férj lehetett a hibás!!!

Nem okos dolog kirugatni azt a munkahelyéről, azt akivel a válás után is el akarjuk tartatni magunkat. Nem okos dolog teljesen padlóra küldeni (anyagilag, érzelmileg) azt a férfit, aki 20 éves korában is a gyermekei apja marad (pláne ha a kérdező szerint is jól bánik a gyermekeivel), mert egy 20 éves könnyen megutálhatja az édesannyát is, ha kiderül, hogy az általa szeretett apából ő csinált hajléktalan alkoholistát. Ez csak a jéghegy csúcs, avval kezdtem, hogy ne menj bele egy "ki tud jobban kiszúrni a másikkal" játékba, mert az már nem játék. Ezért kaptam ezen az oldalon a támadásokat, bár erre értelmes reakció egy sem érkezett. Olvassátok csak vissza és akkor kérdezem én, kikkel is vitázom? Ki az aki az előbb leírtakat normális dolgoknak tartja, csak azért mert büszkeségében sérült. Persze nem kell elviselni, ha valakit megcsalnak, de attól a szerető nem egy büdös kurtizán. lehet, hogy ő is egy gyermek anyukája. sajnálom, hogy enyire elvakult férfigyűlölőkkel (bocsánat az összes feministától, ez már nem az) vitába száltam. Én szeretem a Nőket, el sem tudnám képzelni az életem Nő nélkül! Tisztelem is azokat akik gondolkodó értelmes lények, de kivételek azért vannak!!!!!Most tessék lepontozni!!!!

2010. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kokas Lajos: Ezt a választ rossz helyre írtad!Ez nem az a nő!Tegnap én is olvastam,amiről te beszélsz,hogy az elhagyott feleség ki akar szúrni a férjével.Akkor jogosnak is éreztem,amit írtál.De erre a kérdezőre ezek nem igazak,itt nincs bosszúhadjárat csak elkeseredés és tanácstalanság.
2010. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

KOszononom szepene mindenkinek a valaszt,van hideg meleg..

35eves vagyok o is nem sokara tolti.

mar akkor szeptemberben ujraprobaltuk ,atbeszeltuk..kinek mi a jo.

valaki irta hogy bekell segiteni a masiknak,o pont nem az a pasi.dolgozom,rohanok a gyerekerert a datcare-be,vezetem a haztartast is..

o csak kisetal az ajton vasalt inggel dolgozni..es a kanaperol osztja az eszet en mit csinalok rosszul.

igen beszeltunk a sexrol is..ki mit szeret,es hogyan?de ehez kell egy 3dik szemely (no)..?neki bejonne..es tudjatok mit menjen a fenebe.engem elegetsitsen ki elobb..

en tobbszor kezdemenyeztem es sokszor vissza utasitott,de amikor hirdetest adott fel heti 2x alkalomra keresett valakit velem meg havi 1x-sem? nem szeret csak mint a gyereke anyjat...es ennyi szerintem..

2010. dec. 30. 02:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!