Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki szétmegy? Ennyire felelőtlenek az emberek? Akkor meg minek a gyerek?!?!?

Figyelt kérdés

Itt szinte mindenki (tisztelet a kivételnek) azt írja, hogy van egy vagy két kicsi gyereke, de válni akar. Vagy még csak babája van, de a kapcsolat meg egy nagy rakás sz@r. Nem értem akkor. MINEK KELLETT AKKOR ILYEN HAMAR GYEREKET SZÜLNI?? MINEK ILYEN HAMAR HÁZASODNI??


Szerintem a normális az lenne, hogy:


pár év kapcsolat---->házasság---->pár év házas élet--->gyerek.


No a másik számomra undorító dolog az az, amikor már terhesen meg férjhez a lány. Ennyire nem lehet vigyázni? Nem ismerik a gumit vagy ha már késő akkor az Escapelle tablettát??


Ez utóbbit sok ismerősömnél látom. Nekem felfordul az gyomrom tőle. Az egyik volt jó barátnőm is ezt tette. Azóta meg is szakadt a kapcsolatunk, mivel nem tud másról sem beszélni, csak a gyerekről. Az fb-n is semmi más témáról nem tud írni mint a gyerek. Miért szűnik meg ilyenkor a világ?


S X idő utána meg sírnak ha a pasi félrelép. Pasi lennék én is unnám ezt a témát. Félreértés ne essék, nem vagyok gyerek ellenes, sőt óvodában is dolgoztam és imádtam a lurkókat, de nem tudok olyan lenni, mint amilyenek ezek az emberek. Nálam kb. 10 perc alatt kimerül a gyerek téma. Ezen kívül 1000 más érdekes dolog van még a világban...körül kéne nézni.



Bocsánat az írásért nem provokálni akarok, csak engem ez kiakaszt.


Nos szerintetek?


Üdv


25L


2011. febr. 12. 10:16
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Értetek teszem testvíreim! :DDDDD
2011. febr. 12. 11:02
 22/51 anonim ***** válasza:
77%
Hozzáteszem, sztem hűtsd le magad mert, idegbeteg vagy,provokálsz, és leszólod, ha véleményt mondanak a kérdésedről
2011. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Sík ideg vagyok. Rohanok is a patikába nyugtatót venni. Végül is te aztán nagyon látod :DDDD
2011. febr. 12. 11:04
 24/51 A kérdező kommentje:

Nem szólom le, hanem csak az ilyen b@rmokat mint te. Első sorban a kérdést akartam megvitatni és nem rólam van szó. Amúgy ezt a kérdést már többen feltették itt. Egyszerűen csak ti láttok benne támadást, holott nem az.


Azonnal azt hiszitek hogy ítélkezek, de közben meg nem. Egyszerűen megkérdeztem egy olyan dolgok ami TÉNY és nem tagadhatjátok le hogy ez nem létezik, mivel elég csak a családi kapcsolatok részben nézni a kérdéseket.

2011. febr. 12. 11:06
 25/51 anonim ***** válasza:
77%
Biztos makulátlan az életed, van 2 nyelvizsgád, meg diplomád, szakmád,jó fizető állásod, kocsid, házad, van vőlegényed vagy férjed akivel sokat voltatok együtt mielőtt eljegyeztétek egymást, minden a terv szerint alakul, majd jön a gyerek ha eltelt pár év ahogy írtad, és most hogy ilyen szuper az életed, sohasem követtél el hibát, most mások életét veszed elő, hogy kibeszélhesd, hogy ők milyen bűnösek, meg felelőtlenek, meg hogy képzelik, de nem ítélkezel nem provokálsz, remélem érzed az ironiát! Igen vannak olyan esetek,hogy az emberek felelőtlenek, meg olyan kérdések amiket belinkeltél, de tényleg úgy gondolod, van jogod, ahhoz, hogy más életét elítéld, van ilyen és kész, attól, hogy felteszed a kérdést, ami ráadásul tele van nagy dühvel, attól most megváltozik a helyzet??
2011. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, nem vagy síkideg. De te magad írtad: "engem ez kiakaszt". Akkor átfogalmazom. Ki vagy akadva.
2011. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
83%

Oké,akkor a kérdéseidre válaszolva:

Az emberek egész életükben változnak. Akit ma megismersz,nem biztos hogy 10-15 év múlva is ilyen lesz. Miért házasodnak hamar és válalnak gyereket?Sokan családra vágynak,és nem mindenki akar 40 évesen családot alapítani.

Undorító számodra,ha valaki gyermeket vár??? Ha tegyük fel 5 éve együtt vannak, és teherbe esik, és úgy jön az esküvő?

Védekezés mellett is teherbe lehet esni. És nem mindenki azért védekezik,mert soha nem akar gyereket,hanem mert az adott időpontban nem szeretne,de úgy van vele,ha már jött megtartja.Ahogy látom,igen jól ismered az esemény utáni tabletták nevét, gondolom használtad is már. Csak akkor lesz bib,ha esetleg szeretnél gyereket, és hoppp. nem jön össze.

2011. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
jav. bibi
2011. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

Hopp. Nem használtam még. De ha most ne adj Isten összejönne valami, akkor használnám, mivel nem tenném most olyan helyzetbe a gyereket, ahova egyenlőre nem való. S nem az egzisztencia miatt, hanem mert nem lenne rá időm.


S igen. Van diplomám, házam, autóm, párom (Akinek szintén megvan mindene). Mégse hamarkodok el semmit, mert előbb az esküvő, házas élet, aztán a gyerek.

2011. febr. 12. 11:20
 30/51 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy 10-15 év alatt változik az ember. S emiatt a kapcsolat is tönkre mehet. Viszont azt nem értem, hogy akkor nagyszüleink hogyan maradtak együtt. Sose volt szinte ennyi válás mint napjainkban. Azért ez eléggé szomorú...
2011. febr. 12. 11:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!