Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki szétmegy? Ennyire felelőtlenek az emberek? Akkor meg minek a gyerek?!?!?

Figyelt kérdés

Itt szinte mindenki (tisztelet a kivételnek) azt írja, hogy van egy vagy két kicsi gyereke, de válni akar. Vagy még csak babája van, de a kapcsolat meg egy nagy rakás sz@r. Nem értem akkor. MINEK KELLETT AKKOR ILYEN HAMAR GYEREKET SZÜLNI?? MINEK ILYEN HAMAR HÁZASODNI??


Szerintem a normális az lenne, hogy:


pár év kapcsolat---->házasság---->pár év házas élet--->gyerek.


No a másik számomra undorító dolog az az, amikor már terhesen meg férjhez a lány. Ennyire nem lehet vigyázni? Nem ismerik a gumit vagy ha már késő akkor az Escapelle tablettát??


Ez utóbbit sok ismerősömnél látom. Nekem felfordul az gyomrom tőle. Az egyik volt jó barátnőm is ezt tette. Azóta meg is szakadt a kapcsolatunk, mivel nem tud másról sem beszélni, csak a gyerekről. Az fb-n is semmi más témáról nem tud írni mint a gyerek. Miért szűnik meg ilyenkor a világ?


S X idő utána meg sírnak ha a pasi félrelép. Pasi lennék én is unnám ezt a témát. Félreértés ne essék, nem vagyok gyerek ellenes, sőt óvodában is dolgoztam és imádtam a lurkókat, de nem tudok olyan lenni, mint amilyenek ezek az emberek. Nálam kb. 10 perc alatt kimerül a gyerek téma. Ezen kívül 1000 más érdekes dolog van még a világban...körül kéne nézni.



Bocsánat az írásért nem provokálni akarok, csak engem ez kiakaszt.


Nos szerintetek?


Üdv


25L


2011. febr. 12. 10:16
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

puding probája az evés

amig nincs ott az üvöltő vagyonokat felemésztő gyerek csak tippelhetsz hogy bírja majd a másik a kiképzést

2016. jan. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!