Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy 20 éves csaj el akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves csaj el akarja venni a férjem. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk,eddig csak sejtettem h a férjemnek van vkije,de már biztos vagyok benne,sőt ő is elmondta h van vkije,és válni akar.

Én már írtam a kiscsajnak mikor megtudtam h van,h állítsa le magát,de továbbra is találkozgatnak. Sőt facebook-on az adatlapján még irogat ism,amivel ugy érzem provokálni akar.


2011. febr. 14. 13:31
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
37%

Létszik, hogy itt a többség nő és női aggyal bír gondolkozni:)))


Ti tényleg elhiszitek, hogy van olyan férfi, aki előtt pucéran vonaglik egy baromi jó nő, és az nem fog élni a felkínált lehetőséggel????


Ne röhögtessetek már ki! Mi nők ilyenek vagyunk, ha szeretünk valakit, nem csaljuk meg, még nagyon vonzónak se találunk mást.


A férfiak is hűek és kerülik is a kísértést, ha jó kapcsolatban élnek. De nem hiszek olyan férfiban, aki ellenállna egy felkínálkozó gyönyörű nőnek csak azért, mert otthon van a nő akit szeret. Jól meg..dug...ja a csajt ez ezer százalék, aztán mindent elkövet hogy ez ki ne tudódjon, mert a férfi képes ezt megtenni azzal is, akit imád. Mert férfiből van, és mert vannak gyönyörű nők.


Ez van. Most persze le leszek pontozva, pedig ez az igazság.


Én egyetlen férfifaj esetében adnék esélyt arra, hogy hiába pucérkodna előtte a világ leggyönyörűbb nője: komoly hívő esetén és a nagyon szerelmes esetén. De még közülük is elbukna több mint a fele.


Talán azért tudom ezt ilyen biztosan, mert 7 évig tagja voltam egy gyülekezetnek, ahol meglehetős őszinteséggel küzdöttünk a gyarlóságaink ellen, és itt hallottam először arról is, hogy a férfi tulajdonképp genetikailag képes arra hogy egyszerre több nőt szeressen.


Így lehet az, hogy Ő tiszta szívből állítja, hogy szeret és te elhiszed, mert hiszen ezt érzed is, de közben elcsábítható. Attól még téged fog szeretni, de ha egy jó nő rástartol, nem fog ellenállni.



Nem a kérdezőnek válaszoltam elsősorban, elnézést.


És nem mentem fel a férfiakat, de nekem már mondta nem egy pasi, hogy én szeretem a feleségemet és sose csalnám meg, de veled kivételt tennék...És csakis nő szájából hallottam olyat, hogy bár rendkívül vonzó férfi környékezte meg, hogy ne haragudj, de foglalt vagyok...



Ez van.

2011. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
85%

"Ez van. Most persze le leszek pontozva, pedig ez az igazság."


Minden férfit hazugságvizsgálóra kötöttél az egész bolygón, onnan tudod, hogy ez az igazság? Azért, mert magadat nem tartod elég jónak ahhoz, hogy egy férfi kizárólag téged válasszon, és mert "tudsz" valamit, amit nem tudhatsz, azért ne általánosíts!


A gyülekezet és a genetika egy mondatba összehozásán azért marha jót röhögtem!

2011. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
61%

"gyülekezet és a genetika"


Ott a pont.

2011. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen. Ez van, bele kell törődni. Szegény férfiak, nem akarnak ők megcsalni, de hát a genetika az genetika. Mindnyájan a biológia áldozatai, csak ezt a csúnya-gonosz nők nem értik meg.
2011. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
32%
Én azért még javasolnám, hogy keresd fel a kiscsaj szüleit, hátha azok aztán jobb belátásra bírnák..
2011. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
96%

Nem értek egyet az egyik előzővel, szerintem jó nagy kamu ez a "genetikailag több nőt szeretni" dolog. Olyan nincs, hogy mindet egyformán szeresd, márpedig aki a legfontosabb, azért az egyért le fogsz mondani a többiről.. normál esetben.

És én ismerek olyan férfit, akit egy "pucéran vonagló gyönyörű nő" inkább megbotránkoztatna, mert nem bukik a ribancokra, és hazatérne a feleségéhez..

Tehát szerintem kijelenthetjük, van aki képes ellenállni, és van aki nem, de őket semmi sem menti fel a felelősség alól. Mellesleg ha lekap a lábáról egy nőt a pillanat hevében, még nem feltétlen akar válni.. ilyen esetekben ha mindkét fél hajlik rá, megbeszélhető a dolog. Itt nem ilyen a helyzet..

2011. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
78%

17:08-nak:

Ha jobb belátásra térítik a szülei, attól a férj ugyanúgy futni fog a következő csitri után.. Nem marad meg egy kihűlt kapcsolatban, főleg ha tudja, van esélye más nőknél.

2011. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
72%
Jesszusom! Hogy ne lenne hibás a lányka is??? Az "apa" a főludas, de egy piszok disznó a lány is, 3 embert tesz tönkre a val. átmeneti boldogságáért. Ez nem elfogadható, régen a törvény is büntette, van ahol még ma is. Egy házasságnak akkor van vége, ha elváltak! Addig aki "beleszól",erkölcsi-érzelmi 0. Minden házasságba bele lehet fúródni, csak meg kell találni a megfelelő időpontot.
2011. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
63%
Nem lehet mindenhova befurakodni közénk 10 éve senki nem furakodott be,pedig voltak nehéz szakaszaink is...Csak oda lehet befurakodni ami megromlott,kihült stb,pocsolya szinten van...A harmadik meg függetelen nő nem ő a hibás mert a férj menekülni akar otthonról,ha nem ő mjd jön a kövertkező,mert a férj akar menni,valószinű nem tartott a kislány pisztolyt a fejéhez,csak könnyű a harmadikra verni a balhét,mint khúzni a fejünket a homokból hogy a férj már nem a nőt látja bennünk csak a gyermekei anyját,aki már csak lakótárs házvezetőnő és nem feleség a férj számára...
2011. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó! Közénk 23 éve nem furakodott be senki, de véletlenül sem hiszem, hogy azért, mert én olyan tökéletes feleség vagyok, hanem mert hála az égnek nem kellett csalódnom a férjemben. Pedig nálunk is voltak ám nehéz pillanatok, simán jöhetett volna (vagy jöhetne) egy édes kis huszas. Csak az én férjem apa is lett azzal, hogy gyerekeink lettek. És egész biztos lett volna mire hivatkoznia, ha félre akar menni.
2011. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!