Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy 20 éves csaj el akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves csaj el akarja venni a férjem. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk,eddig csak sejtettem h a férjemnek van vkije,de már biztos vagyok benne,sőt ő is elmondta h van vkije,és válni akar.

Én már írtam a kiscsajnak mikor megtudtam h van,h állítsa le magát,de továbbra is találkozgatnak. Sőt facebook-on az adatlapján még irogat ism,amivel ugy érzem provokálni akar.


2011. febr. 14. 13:31
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős helyzet. Amit tenned kell, az csak a válás lehet és bírósági úton a fizetésének 40%-át gyerektartásra érvényesíteni. Ilyen férfival akarod leélni az életedet, ezt nem gondolhatod komolyan. Mennyit idegeskednél, mikor nincs otthon, hogy vajon újra megcsal-e. Nem éri meg. Találni fogsz rendes, hűséges férfit két gyerekkel is (én is találtam). Ez a 20 éves lány nem gondolkozik, mert szerelmes, nyilván a férjed is, csak nem beléd. Majd pár év múlva kapnak a fejükhöz, de addigra te már boldog leszel más oldalán.
2011. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne áldozz több energiát a férjedre, nem érdemli meg. Már nem szeret téged, ha ez a csaj kidobná, akkor sem kellenél neki, max kötelességből maradna veletek, ameddig nem talál másik szeretőt..

A férjed elég undorító módon járt el, ha már nem elég számára a kapcsolatotok, akkor azt veled kellett volna megbeszélnie először, és vagy megoldani a bajt, vagy tovább lépni.

A csaj is elég gusztustalan, a hozzáállása elmondásod alapján elég gáz, és lehet őt utálni a személyisége miatt, de igazából nem ő a hibás. Ha a férjed téged szeret, hiába vonaglik előtte pucéran, akkor sem nyúl hozzá.

Magadat azért hibáztathatod, mert nem vetted észre, hogy elhidegült tőled a férjed, és amiért most a méltóságodat megtaposva könyörögsz azért, hogy veled maradjon.

Szerintem egy válás során elég jó alap az, ha a férj szeretőt tart, így én azt mondom, vidd a gyerekeket, és amit még tudsz. A férjed meg majd legyen boldog azzal, akit választott.. De a csaj értékrendjét ismerve nem biztos, hogy hosszú távú kapcsolat lesz belőle.

Szerintem ne foglalkozz a csajjal, nem tudja felfogni, hogy milyen helyzetbe kevert téged. Ő csak a nót látja benned, aki nem tudja elviselni, hogy mást szeret a párja.. Diadalmasan röhög a házasságod romjai fölött, mert ő bizonyult a jobbnak. Majd amikor őt hagyják el 2 gyerekkel, talán átgondolja újra a dolgokat.. De jelenleg nem tudod meggyőzi semmivel..

A férjedet nyugodtan utálhatod, és rakd ki amilyen gyorsan csak tudod. Nehogy már te szolgáld ki, ha már mással akar lenni.. Add rájuk áldásod, és meglátjuk, a 20 éves csaj vajon mennyire szeretne a hétköznapok során is kiszolgálni egy férfit!

A házasságod tönkrement, menthetetlen, ez jobb, ha hamar elfogadod. Már csak az a kérdés, hogyan lépsz ki belőle a lehető leggyorsabban, a lehető legkisebb fájdalmat okozva ezzel magadnak.. úgy hogy lehetőleg még némi elégtételt is vegyél rajtuk!

2011. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy párkapcsolatnak vége van, akkor az nem a "harmadik" személyén múlik. Sőt, azon sem, hogy ki a felelős? Mivel közös a produkció, közös a felelősség is. Viszont nincs nagyon mit tenned azon kívül, hogy nem omlasz össze, és tovább lépsz. Ez a gyerekeid érdeke is. (A másik opció akkor élne, ha úgy tudnátok együtt maradni, hogy szeretitek egymást. Erről most nem beszélhetünk, ha jól értettem. Ő nem szeret, és te is inkább birtokolni akarod őt, mint szeretni. Amennyire én látom. Ebből így nem sül ki semmi jó.)


Provokálni meg azt lehet, aki hagyja magát. Ez a harc már eldőlt. Talán az vigasztalhat, hogy ezek szerint megtalálja zsák a foltját. (Mint mindig.)

2011. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
84%
am meg ha sejtetted, hogy van valakije, akkor már korábban is voltak problémák. AKKOR kellett volna beszélni róluk, megelőzve ezzel a kikacsintást. És tényleg nem a "kiscsaj" a hibás. Egy kétgyerekes apa, aki megcsalja a nőt, az egy szemét!
2011. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
47%

"Biztos már régóta nincs rendben vmi a kapcsolatban."

"Egy házasság megromlásához két ember kell."

"Mért nem figyelt jobban a férjére."


Ezeket bizonyos helyeken úgy hívják, hogy a "kur.vák kifogása". És általában nagyon jól működik, sajnos a válaszok is ezt mutatják.

Persze! Mentsük fel a kiscsajt, a feleséget meg döngöljük a földbe, még ő a hibás, amiért egy kis csitri tönkreteszi a házasságát. Azért álljon már meg menet!

2011. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
96%
A férj és a nője is egy szemét alak. Hagyd ott , és keress mást, nem érdemli meg, h foglalkozz vele.
2011. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
69%

El akarja venni? Na és??? Azt lehet csak elvenni, aki hagyja magát! Azért tudja a kiscsaj elvenni a férjedet, mert a férjed akarja, hogy elvegyék tőled. Ha sikerül "leállítanod" a csajt (aki hibás persze, de ő a legkevésbé a hibás ebben a helyzetben), a férjed rövid időn belül találni fog mást, aki "elveheti" tőled.


Úgyhogy szerintem ezt a problémát közted és a férjed között kellene megoldani és akkor a csajnak semmi esélye.


Az én páromat is akarták már "elvenni", méghozzá egy volt barátnője. Nem kellett hozzá nagyon nyomozni, maga a férjem mondta el. Nem kerestem meg a nőt, nem beszéltem vele, nem vertem ki a balhét.

Mégsem volt semmi esélye nem volt. Azóta már feladta.

2011. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom, hogy így történt. Én még azért várnék a gyermekeim érdekében az apjukra. A szerelem túl nagy úr. Lehet, hogy ha elmúlik akkor megjön az esze. Sőt tanul a hibájából és egy tisztább jövő várhat még rátok.

Egy 20 éves hosszú távon nem lehet alternatíva veled és a gyerekekkel szemben.

Most hagyd elmenni, a kislányt is hagyd békén. Várj csendben és bízz benne, hogy két-három hónap múlva visszatalál.


Aztán ha mégsem, akkor intézd a válást, kérd a gyerektartást és keress egy rendes embert!

2011. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
65%

Rosszul választottál, ez a te hibád.


A férjed megcsalja a feleségét, a gyerekeinek apját, ez az ő hibája.


A 20 éves csaj meg, ha ő is ilyen rossz pasit választ, megérdemli, ez az ő hibája.


Áldozatok: 2 gyerek

2011. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
67%

A férjed megcsalja a feleségét, a gyerekeinek apját, ez az ő hibája.


Az előző mondat helyesen:

A férjed megcsalja a feleségét, a gyerekeinek ANYJÁT, ez az ő hibája.

2011. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!