Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy 20 éves csaj el akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves csaj el akarja venni a férjem. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk,eddig csak sejtettem h a férjemnek van vkije,de már biztos vagyok benne,sőt ő is elmondta h van vkije,és válni akar.

Én már írtam a kiscsajnak mikor megtudtam h van,h állítsa le magát,de továbbra is találkozgatnak. Sőt facebook-on az adatlapján még irogat ism,amivel ugy érzem provokálni akar.


2011. febr. 14. 13:31
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
98%

A lány szüleit akarod felkeresni? Szerintem ez a gondolkodás abszolút nem méltó egy felnőtt, két gyermekes családanyához. Ha mindenképpen tisztázni akarod a dolgot, akkor a lányt keresd fel, ne a szüleit. A szüleinek nincs hozzá köze, nem kell őket is belekeverni.


A másik: megértem, hogy a férjed a két gyermeked édesapja, és szeretnéd, ha együtt maradna a család. De hogyan tudnál úgy élni a férjeddel, hogy tudod, hogy megcsalt, és el akart válni? Azt gondolod, hogy ha ez a lány most kilép az életéből nem lép a helyére egy másik szerető?

2011. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
75%

Na, azért álljon meg a menet, szerintem igenis hibás a csaj, mivel tudatában van hogy van feleség, és két gyerek. Akkor nem lenne hibás egyáltalán, ha nem tudna semmit.

Persze, a férj a legnagyobb ludas, de a kiscsaj is iszonyat gusztustalan. Ilyen esetben az lenne a tiszta, ha csak akkor állna szóba a pasival, ha már elvált.

2011. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
87%

MÁR SEMMIT SEM TEHETSZ.


Elvesztetted (amúgy szerintem már rég). Lépj túl rajta, keress mást, aki jobban tisztel és szeret. ÉS jegyezd meg: csak azt lehet "elvenni valakitől" aki hagyja magát. Ergo olyan kapcsolatból lehet valakit kiszakítani, ami nem működik "jól". Ellenkező esetben a pasid már rég lépett volna - és leállította volna a csajszit, de nem - inkább mellőled lépett le.


Én a helyedben egyrészt a pasidra haragudnék, mivel nem szólt időben, hogy szerinte gondok vannak a kapcsolatban, másrészt MAGAMRA mert nem figyeltem fel a jelekre, és csakis harmadrészt a csajszira, mivel más kapcsolatába nem lépünk bele, akármilyen sz@rnak is festi le a pasas...


Talán jogos, hisz a férjedre úgy gondoltál mint egy tárgyra: AMI A TIÉD. Holott ez nem így van, senkit sem birtokolhatsz, csak örülhetsz annak az időnek, amit veled tölt és pont.


Amúgy a pasas egy gerinctelen állat. Reméljük hogy két szék közül a pad alá fog esni...


(amúgy engem is megcsaltak, csak sajnos nem volt mellettem olyan barátnő aki ezt így levezette volna, és sok-sok időnek kellett eltelnie ahhoz, hogy erre én magam jöjjek rá - a depi kellős közepén...)

2011. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
86%

Nincs értelme leállítanod a nőt (azért már rég nem kiscsaj:)), mert ha még sikerül is, akkor a férjed szinte 100%, hogy keres magának valaki mást, csak ott majd jobban figyel, hogy ki ne derüljön. Amúgy nem kéne p*csázni, szerintem nem a harmadik fél a legnagyobb hibás ebben…

Szerintem válj el.

2011. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
75%

Ezeket tudva tenyleg nem normalis a kiscsaj.

Erdekes ertekrendje kell legyen valakinek, hogy a csaladapakra bukjon.

Ha az en ferjem lenne, elkuldenem, menjen a szeme vilagaba, hogy a banatba mondhat egy ket gyerekes csaladapa olyant, hogy nem tudja mit akar?

2011. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
97%
Ennek a kis csajnak, nevezheted bárminek, felelőssége nincs, senki felé.A férjednek van, őt van jogod számon kérni. Bár én egy ilyen csúszómászó meztelencsigához nem ragaszkodnék ilyen vehemenciával. Amikor beszéltetek róla, akkor a felelősséget nem tudta vállalni. Azt mondta, ha a lány nem lenne, akkor téged szeretne? Kifordul a gyomrom.
2011. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
60%
A férjed majd jól megszívja, amikor a csaj elhagyja egy másik pasi miatt. Mert az borítékolható, hogy egy ilyen cafka 20 évesen nem fog lehorgonyozni senki mellett.
2011. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
79%
Hát, először is nem a lány tehet róla, másodszor meg ha a férjed menni akar, menni fog, ha nem vele, akkor mással, vagy akár másik nő nélkül is.
2011. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
97%
Inkább a férjed szüleinek kellene beszélniük a fiukkal, neki van két gyereke, az apja elmagyarázhatná neki, mit jelent az a szó, hogy felelősség.
2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
71%

A férjed a cafka! Ő vele kellene beszélned!


Ne haragudj, ha az a kislány nem férjes! aki házas ember az a te férjed! És ő felel a saját életéért és a cselekedeteiért is!!!


Így ne égesd magadat a lány szülei előtt, inkább mondd meg az apósodnak, hogy egy ribancfaszi a fiuk!


és váljatok el! soha se akarj tőle már semmit!


Ez van. megint egy átejtett nő és a nyakán ragadt 2 gyerek...mintha a pasik arra mennének, hogy minél több nőt tönkretegyenek...

2011. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!