Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy 20 éves csaj el akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves csaj el akarja venni a férjem. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Van 2 kisgyerekünk,eddig csak sejtettem h a férjemnek van vkije,de már biztos vagyok benne,sőt ő is elmondta h van vkije,és válni akar.

Én már írtam a kiscsajnak mikor megtudtam h van,h állítsa le magát,de továbbra is találkozgatnak. Sőt facebook-on az adatlapján még irogat ism,amivel ugy érzem provokálni akar.


2011. febr. 14. 13:31
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
45%
Folyt. Ezt csak azért írtam le, nehogy már a kérdezőnek kelljen magában keresni a hibát.
2011. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
61%
Ha félre akar menni,de valószinű a tiéd boldog veled meg a gyerekekkel és nem akar félremenni,a kérdező férjét se pisztolyal vette rá a huszas valószinű,nert ő félre akart menni...
2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
0%
Na a mi utcánkban is lakik egy nő azt állitja ők tökéletes boldogságban élnek márt 16 éve ,lángoló szerelem,a férje meg sose csalná meg ,ő egy tökéletes anyuka,ő mindent megad,figyel a férjére,ők imádják egymást!Na ja ahol meg dolgozik a kedves férje az összes nőt kiprobálta márt!A kedves felesége meg nem lát kettőig mindenkinek azzal dicsekszik ők a tökéletes szerelmes pár!!!De észre vettem általában csak azok mondják az ilyen szöveget ahol a férj félre megy!Csak olyan buta a kedves feleség nem veszi észre?vagy tudja és azért mondja ők az álompár?De tudok ilyen párt még mondani ahol ez van!Aki meg olyat kijelent az én férjem tuti nem lép félre,na az sántit!Ott gond van!
2011. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nős férfitól született gyermekem. Előtte két évig volt viszonyunk. Azóta már négy éves a pici. Minden hónapban nálunk tölt egy hetet, imádja a srácot, fizeti a gyerektartást. Minden ünnepet félig nálunk tölt etc...

A felesége nem tud semmiről. Az iwiw-es adatlapján nála is az olvasható, hogy ő a világon a legboldogabb és legszerencsésebb asszony és ők a legszebb szerelmespár a világon...

Én nem fogom felvilágosítani...de egyszer biztosan kiderül...addig álmodozzon csak...

2011. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

10:17

Akkor ezen elv alapján, aki nem biztos a párja hűségében, annak a párja a hűséges?! Oo

2011. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18


Csak a gyerekedet sajnálom, hogy erkölcsi nulla az apja meg az anyja is... Biztos büszke lesz a szüleire, ha egyszer felfogja épp ésszel, milyen körülmények közé született.

2011. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
67%

15:18 : Gratulálok. Igazán büszke lehetsz magadra.

Én is a gyereket sajnálom csak. Vagy olyan lesz, mint a szülei, vagy ha mégis különbbé válik, akkor nagy pofára esés lesz neki, ha rájön, milyenek a szülei.

2011. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

15:18-nak:

Én nem vagyok biztos benne, hogy jó annak a gyereknek, ha ilyen apaképet lát, ahogyan felnő. Arről, amilyen körülmények között fogant, ő nem tehet - valljuk be, elég gáz nős embernek szülni - de te felnevelhetnéd úgy, hogy megpróbálsz neki normális értékrendet mutatni, nem pedig azt, hogy a férj nyugodtan élhet kettős életet, és hazudhat a családjának egy életen át..

Az ilyen férfi egy családot sem érdemel meg, nem hogy kettőt!

2011. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
61%

Megcsalt?igen

akkor rugd ki a pibe mit kell ezen gondolkodni!Engem terhesen megcsalt a majom a szülés előtt meg elhagyott!Ez már nem lesz jobb!

2011. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanmárt az összes férfi szinte félre megy!Hazudik aki azt álitja soha!
2011. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!