Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont ahol besokal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont ahol besokalltál, amikor azt érezted nem bírod tovább, itt vége?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit gondoljak. Néha úgy érzem boldogtalan vagyok, hogy elegem van a férjemből, már nem szeretem. Igazából ez azóta van így, amióta anyagi gondjaink vannak. Ő csak lustálkodik, munkát nem igazán talál, a gyerek körül épp, hogy csak segít. Reggel, ha nem ébresztem, akkor ő akár 10ig is aludna. Napközben szinte mindig gép előtt van, vagy éppen azon sajnálkozik, hogy mennyire fáradt és álmos. Én is fáradt vagyok, én is álmos vagyok, de van egy gyerek aki miatt nem tehetem meg lustálkodjak. Ma is pl. megjött, szarul vagyok, görcsölök egész nap. Meg volt beszélve, hogy ő altatja ma, erre fürdés közben ő elalszik. Egyszerűen utálom ilyenkor. Ha beteg is vagyok, hiába kérem meg, játsszon ő vele, egy ideig el vannak aztán nem tud mit kezdeni vele.. HOzza utánam..

Ez már válóok, vagy én reagálom túl? Más férje miként viselkedik?


2011. márc. 11. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Mert ma kellett volna a segítsége és nem segített.."

Itt mire gondolsz? Arra, hogy elaludt altatás előtt?

Ha igen, akkor hogy történt? Felvette a pizsamáját, hálósapkáját, betakarózott, befordult a fal felé, és elaludt?

Ha nem, akkor miért nem keltetted fel? Ha igen, akkor is miért nem keltetted fel?

Legközelebb keltsd fel!

2011. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az enyém hasonló, csak neki van munkája. Ettől függetlenül azt hiszi, hogy az ő hozzájárulása abban a napi 8 órában le van tudva, én meg csináljam az én "munkámat" napi 24 órában, mert szerinte nekem ez a dolgom. A gyereket is egyedül, meg a háztartást is és még ásványvíz is legyen itthon. Ha hazaért, akkor ő pihenni akar, és nem gyereket fürdetni. Pedig a saját gyereke.

Ebből hamar elegem lett. Nem így beszéltük meg az elején, becsapva éreztem magam, ezért beadtam a gyereket bölcsibe és elmentem dolgozni. Akkor meg a szaranya szarfeleség lettem. Erre mondtam, hogy háztartásbelinek is sz.r voltam neked, most legalább nem jöhetsz azzal, hogy én kevesebbet csinálok...Naggyon nem tetszett neki, rengeteget visszavett az arcából, azóta semmit nem kritizál amit csinálok, rendszeresen főz, néha már a gyerekkel is foglalkozik, és kikönyörögte, hogy csak félállásban legyek, mert akkor még volt "családi béke". Így már nekem is könnyebb :-)

2011. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szexeljetek többet! Az mindent megold! Szerintem csak az a bajod, hogy kielégületlen vagy!

Üdv.: 16/L

2011. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Vállóok az amit annak tartasz, de semmi értelme egy házasságnak, ha minden kis gond miatt vállást emlegetünk.

Akkor már inkáb csak össze kell állni mint a ....

2011. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lolita95 te minden felnőtt topikot összerondítasz a hülyeségeiddel? Ha még komolyan is gondolod, te aztán jó kis firma vagy. Tudod a felnőtt világban nem lehet mindent szexszel megoldani :-P
2011. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem kell minden apróságért válni, de ez az alvás probléma nálam kiveri a biztosítékot. Nem hinném, hogy egy felnőtt férfinak aki házas és gyereke van, 10-12 órát kell aludnia 1 nap. Heti 1x OK, de többször nincs rendjén.

Az a gond, ha felemlítem neki, akkor támad, hogy én ilyen-olyan gonosz vagyok, mert csak a rosszat látom a jót nem. Pedig sok dologért még csak nem is szólok..

És a szex nem old meg mindent! De ha felnősz akkor majd megtudod :)

2011. márc. 13. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!