Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Pár hónapja a férjem külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja a férjem külső kapcsolatba bonyolódott, ami persze lelepleződött. Ha voltatok már hasonló helyzetben, hogyan oldódott meg? Válni, vagy inkább várni, hogy majd megoldódik?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyunk házasok, második gyermekünkkel nyolc hónapos terhes vagyok. Pár hónapja a férjem külső kapcsolatba bonyolódott, ami persze lelepleződött. Jelenleg is tart a románc, és nem érti, mi a bajom, hiszen nem akar elhagyni bennünket, de nagyon változtatni sem akar a kialakult helyzeten. Nem érti, hogy miért vagyok kiborulva, miért emlegetem a válást, szerinte felfújom az egészet.
2009. febr. 23. 12:37
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jársz még erre, légyszi írd meg mi lett Veled!

Nagyon sajnállak, szívből remélem, hogy már szebb az életed!

2010. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!