Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Pár hónapja a férjem külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja a férjem külső kapcsolatba bonyolódott, ami persze lelepleződött. Ha voltatok már hasonló helyzetben, hogyan oldódott meg? Válni, vagy inkább várni, hogy majd megoldódik?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyunk házasok, második gyermekünkkel nyolc hónapos terhes vagyok. Pár hónapja a férjem külső kapcsolatba bonyolódott, ami persze lelepleződött. Jelenleg is tart a románc, és nem érti, mi a bajom, hiszen nem akar elhagyni bennünket, de nagyon változtatni sem akar a kialakult helyzeten. Nem érti, hogy miért vagyok kiborulva, miért emlegetem a válást, szerinte felfújom az egészet.
2009. febr. 23. 12:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%

14.10-es: itt elsősorban a férj a f.szfej, nem a másik nő (persze azért róla is megvan a véleményem) - mert ha a férj alapból ennyire nem tiszteli a feleségét, akkor ha nem ezzel a nővel csinálja ezt meg, egy másikkal.

H.

2009. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
14:10 honnan tudod, hogy a nő egyáltalán tud a férfi családjáról? Lehet, hogy beadta, hogy egyedülálló.
2009. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
92%

Ez nagyon komoly :O

Ehhez pofa kell,hogy a kiszolgáltatott állapotban lévő feleséget nyakra-f@szra csalja. Azonnal hagyd ott! vagy inkább ő benneteket! Kiherélném! Tuti!

2009. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
2db 14:10 is van, mondjuk ami a másodikban szerepel, azzal jobb vigyázni. Nálunk ez volt a helyzet a szüleim esetében, apám nem akart változtatni, anyu nem mert válni, most itt van egy család tönkremenve idegileg.
2009. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan elvalnal tole, ha nem fuggnel tole anyagilag. Nagyon jellemtelen ember, ez az elso "romanca" a 10 eves hazassagotok alatt, vagy mar tobbszor is nozott?

Ha mar volt neki maskor is kalandja, nem vallaltam volna megegy babat, az biztos.

Nem tudsz elvalni tole most, de beszelj vele, es a csaladban ha van valaki (testvere, szulei...)akire hallgat, kerd meg, beszeljenek vele, teritsek eszre ot. Ne szegyelljed talalni ezt a csalad tobbi tagja elott.

Ha tudod, deritsd ki, hogy kivel "kever", es beszeljel vele, gondolom neki hazudik a ferjed. Hivd fel a not, mondj el neki mindent, igy remelhetoleg lekopik a ferjedrol.

De, ha a valas mellett dontesz, es van lakasotok, a lakast te kapod meg a gyerekekkel hasznalatra, a ferjed mehet a baratnojehez. Ha tobb szobas a lakasotok, valamelyik szobat kitudod adni alberletbe, es onnan is lesz penzed! Gondold vegig a dolgokat, anyagilag hogyan jonnel ki. Nagyon sajnallak.

2009. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
2009. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar a helyzeten változtatni? Akkor azt kellene tudatosítanod benne, hogyha nem változtat, el fog téged veszíteni. Ha ennek ellenére ő folytatja a viszonyát és neki az fontosabb a családjánál, neked és a gyerekeknek sokkal jobb lesz megszabadulni egy ilyen érzéketlen, szemét alaktól. Felfújod? Én úgy dobnám ki, hogy a lába nem érné a földet...nem is gondolkodnék rajta...csak még nem neki áll feljebb? Tiszta röhej, hogy ilyen emberek vannak. Megcsinálják a gyereket egy házasságban, aztán jól hátbaszúrnak. Nem akarlak megbántani, mert már így is rengeteg gondod van, de ez az ember nem szeret téged, hisz nem is tiszteli az érzéseidet! Én nem gondolkodnék, hogy elváljak-e, hisz ő nem is akar változtatni a helyzeten. Ha neki jobb egy alkalmi kapcsolat annak árán, hogy a családját elveszti, ám legyen...talán jobban rá tudnád vezetni, hogy milyen helytelen, amit tesz, hogyha megmutatnád neki ezeket a válaszokat...akkor látná, hogy morálisan mennyire elítélendőt tesz.
2009. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: nehogy belemenj egy "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolatba!
2009. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

szerintem ha elválsz tőle, és ráversz egy komoly gyerektartást, akkor nem lesz különösebb anyagi gondod. hiszen kb. pont annyit kell adnia, amennyivel amúgy is hozzájárul a saját gyerekei gondozáshoz, a családi pótlék, meg stb. csak a tied. egyedül a gyereknevelés lesz fárasztó, de hátha találsz egy egyedülálló, fess, fiatalos apukát akivel megoszthatjátok az összes gyereketek közös nevelését!!:)

írj, hogy mi történt!

2009. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom szereted nagyon a férjedet!Mondd meg neki ha nem dobja a r@ibancát,és nem igéri meg hogy soha többé ilyet nem tesz, akkor te végleg szakitasz vele!
2009. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!