Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekről való lemondás többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekről való lemondás többi lent?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne..

Elváltam 1 éve, a kislányom az apánál lett elhelyezve(így beszéltük meg)ügyvédi, bírósági papír van róla.. azonban.. szeretnék lemondani róla és hogy az apánál legyen végleg és a menyasszonyával ilyenkor mi a teendő?

Mivel jár? Nem szeretnék róluk többet hallani sem.. látni sem.. nem részletezném miért ha nem gond.. aki megért megért aki nem nem is kell.. csak hogy még papírok módosítására van szükség?

Köszönöm előre is!

Kitty


2011. júl. 21. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
100%
A gyes és a családi pótlék annak jár, akinek a háztartásában van a gyermek.
2011. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:
Én nekem így is jár:) Mivel a bírónővel ez lett megbeszélve és az apával is:)
2011. júl. 21. 12:47
 33/82 anonim ***** válasza:
68%
Ez szerintem kamukérdés...nem látjátok hogy csak provokálni akar?De végülis lehetséges hogy igaz...akkor meg csak szegényt kislányt sajnálom viszont biztos jobb lesz neki ilyen "anya" nélkül :)
2011. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
58%
Hány éves vagy?
2011. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
10%
Én gyerekként kerültem hasonló helyzetbe,mert a válásnál apum mellé álltam,mert őt kellett támogatni lelkileg,neki nem volt még kapcsolata,anyumnak igen. 4évig nem hallottam anyukámról,de most 20 éves fejjel újra egymásra találtunk és nagyon jó a kapcsolatunk! Gondold át,hátha javulhatna a lányoddal a kapcsolat,mi mind a ketten "megbocsájtottunk" egymásnak,lenyeltük a sérelmeket... Megkérdezhetem,hogy hány éves a lányod?Mert,ha serdülő korban van,akkor még okod is lehet rá,hogy ilyen gondolataid vannak,én is kibírhatatlan hülye,hisztis,nagypofájú kiscsaj voltam,de ki fogja nőni!Légyszi válaszolj!:)
2011. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 A kérdező kommentje:
Miért provokálnék bárkit is főleg ilyennel?? Nem az én szórakozásom fikázni jönni ide mint neked és egyeseknek.. a válaszokat megkaptam ezért törlöm is a lapot.. Köszönöm kedves válaszolok nektek!
2011. júl. 21. 12:51
 37/82 anonim ***** válasza:
83%
Csak épp nem tudod törölni, csajszikám!
2011. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
100%
nem jár neked a családi és a gyes sem, MÁK-nál intézd el mihamarabb, hogy ne küldjék, mert kellemetlen lesz egy összegben visszafizetni
2011. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kamu kérdés. Először is, mert a csp-t és a gyest nem kaphatod. Ilyet nem mondott neked egy bírónő sem. Mert ez csalás, és komoly pénzbüntetés jár érte.

De ha annyira érdekel a válasz. Gyerekről lemondani, csak akkor lehet, ha örökbe adod-nyílt örökbefogadással. Ekkor elveszik a szülői jogokat, és megszűnik a kötelezettség is (gy.t. fizetés). Ehhez be kell menni mind két félnek a gyámhivatalba és el kell mondani, hogy ezt szeretnétek.

Üdv. egy gyámügyes

2011. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%

Annak a kislánynak azt hiszem tényleg így lesz a legjobb. Én nem biztatnám rá, hogy ne mondjon le róla. Aki ilyet fontolgat, annak tényleg jobb, ha nem lesz gyereke.


Én nem akarok gyereket, soha nem is akartam, de ilyet tenni soha nem tudnék. Szóval higgyétek el, jobb, ha az apa neveli.

2011. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!