Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekről való lemondás többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekről való lemondás többi lent?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne..

Elváltam 1 éve, a kislányom az apánál lett elhelyezve(így beszéltük meg)ügyvédi, bírósági papír van róla.. azonban.. szeretnék lemondani róla és hogy az apánál legyen végleg és a menyasszonyával ilyenkor mi a teendő?

Mivel jár? Nem szeretnék róluk többet hallani sem.. látni sem.. nem részletezném miért ha nem gond.. aki megért megért aki nem nem is kell.. csak hogy még papírok módosítására van szükség?

Köszönöm előre is!

Kitty


2011. júl. 21. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
46%
Megértelek! Sajnálom! Átéltem........azt hiszem hasonlót.....a fájdalom......és a többi.Nekem maradt a Lányom....de még a jogi procedurák hátra vannak, így segíteni nem tudok! Azt hiszem nem kell teljesen lemondanod. Ne élj a láthatással és kész. Nagyon- nagoyn sajnállak , tényleg! Minden jót. Kívánom, hogy kárpótoljon az élet a fájdalmaidért!
2011. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
87%

13:42

Mit éltél át bocsi, de ha ő nem mondja, csak valami fogalmunk legyen, ez egy névtelen oldal, de ha olyan oka van rá, lehet használható tanácsot adna valaki.

2011. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
65%
Rosszul fogalmaztam. Nem átéltem, ....túl éltem....egyenlőre....de nincs még vége.A főnix is halála után támad fel. ...nem tudok segíteni mert még én sem éledtem újra. Azt hiszem értem a motivációját. Jobban szeretheti a gyerekét mint azt itt sokan gondolják. Kissebb kín így lemondani róla mint a másik variáció. Írtam, nekem maradt a Kislányom (még harcolok érte) de lehet, erre az egsézségem és maga az életem fog rámenni.A 2 hetenkénti sárbataposások, megalázásokra,pénztelenségre.Egyedül és pénz nélkül kivitelezhetetlen probléma megoldásokra. Jelenleg kötelező volt odaadnom nyaralásra a 7 éves Kislányomat aki éppen ma mesélte telefonba, hogy már a második éjszak alszik a féltestvére (lány 22 ) és annak a barátja (ff cc 33 ées !!!!) között.Mert az "apjának" ez tök természetes. (nem roma!) Ne őrüljek bele? ...Ne őszüljek bele?....és nem tudok hova fordulni, mert jogi procedura alatt nincs intézkedési jogkör. Most már abban sem vagyok biztos, hogy visszakapom a gyerekemet a nyaralásuk végén.......és ez csak a mai napra rendelt szenvedés.....volt több is, rosszabb is és .....aki átment ezeken tudja lesz még bőven. Ilyenkor a saját életemet is eldobnám, csak ne kelljen érrezni azt amit érzek.
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
A férje kötelezi a lemondásra? Téged nagyon sajnállak, drukkolok, de nem tudom, az anyagiakon kívül mi a probléma.
2011. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
Ó... az anyagiakon kivül?..... Csak az ,hogy a Kislányom imádja az apját és nekem nincs szívem megmondani neki, hogy mire számíthat. Az előző kapcsolatból levő gyerekéből (akinek a barátjával most közös ágyban fekszik) egy műmellű qrva lett, akit interneten is bárki megkukkolhat. Nem tudom kivédeni hogy az apja által találkozzanak. Az apa pedig egy kirakat ember. Kifelé él-hal a gyerekéért, de amikor vele van és gondoskodnia kellene róla, akkor engedi hogy befeküdjön a 33 éves pali mellé...mi is a probléma? hogy alkalmatlan az apaságra. A közös lányunk érzékeny mai napig nem dolgozta fel, hogy 2 éve cserbenhagyta. Nekem az a feladatom, hogy segítsem a lányom és az apjának a kapcsolatát. Nem alázhatom, nem szídhatom. Nem is teszem a gyerekem miatt. Fordítva ez nem áll meg és még ezt is el kell tűrjem. Szerintetek ha nem is pedofil ez az ember, attól még reggelente nincs merevedése? meg különben is mit keres egy ágyban az én lányommal? Most beszéltem szakemberrel, teljesen kiakadt a szitun, de Ő sem tudta megmondani mit tehetnék. Ha többet nem adom oda egyrész jogszabályokat sértek, más rész a kislányom szívét szakajtom meg. Ő nem látja, nem érzi még hogy ez rossz. Várjam meg míg ribanc, vagy megrontott gyerek lesz? ..... Na csak ezek a "pici" bajok még az anyagiakon túl.Meg az hogy most is itt irkálok zaklatottságomban mikor határidős melóm van :( igaz hogy már napi 18 óban nyomom és nem látok a kimerültségtől ,de hát mi is lehet még itt probléma?
2011. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:

szerintem akkor nem a legjobb oldalt választottad hogy ezt leírd.

tuti hogy minden második válaszolónak van gyermeke,

senki nem fog tanácsot adni csak köpködni téged

akármi vezérelt ami miatt elhagytad a gyermeked..


de szerintem kell kérni a hivatalól lemondási jogot az anyaságról

hogy te hivatalosan is lemondasz a gyermekedről az apa javára..

sajnos nem tudom pontosan hogy van ez.

ügyvédhez kéne fordulnod


16 hónapos kislány anyukája !

2011. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
Anyagiakon kívül mi a probléma, hogy lemond a gyerekéről? Azt hittem tudod. Sajnálom, remélem nem lesz semmi baja a picinek.
2011. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
100%

Na, ácsi!

Pontosan erről beszéltem. Senki nem tudja, mi történt, csak annyit látunk, hogy egy nő eldobja magától a gyerekét. Mégis, mire gondoljon az ember? Mert arról egy szó sem esik, hogy rákényszerül egy ilyen döntésre, vagy sakkban van tartva, vagy ilyesmi. Csupán annyi, hogy neki a gyerek nem kell; persze az utána járó GYES, családi pótlék már igen. Mindezt vigyorogva közölve.

Jelen információk alapján továbbra is csak arra tudok gondolni, hogy neki a gyereke nem kell és ennyi. Azt már nem mondja meg, miért, noha az oldal anonim.

Ha kényszerítő körülmény lenne, akkor nyilván nem így írna a kérdező, hanem leírta volna, hogy súlyos okok miatt így kellett döntenie vagy hasonló. Felismerni úgysem ismeri fel itt senki.

2011. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
édes jó istenem!!!! el sem kellett volna olvassam ezt a kérdést!!!
2011. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész sztori sántít...
2011. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!