Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekről való lemondás többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekről való lemondás többi lent?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne..

Elváltam 1 éve, a kislányom az apánál lett elhelyezve(így beszéltük meg)ügyvédi, bírósági papír van róla.. azonban.. szeretnék lemondani róla és hogy az apánál legyen végleg és a menyasszonyával ilyenkor mi a teendő?

Mivel jár? Nem szeretnék róluk többet hallani sem.. látni sem.. nem részletezném miért ha nem gond.. aki megért megért aki nem nem is kell.. csak hogy még papírok módosítására van szükség?

Köszönöm előre is!

Kitty


2011. júl. 21. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
61%

Az apja is imádhatja azt a gyereket pont ugyanúgy.

Ez egy anonim oldal, a kérdező írhatott volna bármi okot, hogy miért döntött így, de nem tette. Nem érdekli, hogy mit kap a válaszadóktól, mennyi mocskolódást. Nem gondolom, hogy önző okok vezetnék és azt sem, hogy csak úgy, jókedvében döntött így. Biztosan meggondolta, hogy mi a szerinte legjobb, leghelyesebb döntés.

2011. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
Mármint nem tudhatom hogy arról van e szó mint a filmben? Biztos hogy nem arról, csak olvasd őt, figyeld a stílust olvass a sorok között...de egyébként igazad van , nem tudhatom...ki tudhatja ...csak ő...
2011. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
60%
Van aki a fájdalmat gúnnyal és cinizmussal leplezi. Nincs értelme bántani a kérdezőt. Kérdezett - kapott választ. Nem kell kötekedni, sértegetni, bántani.
2011. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meg inkább csak úgy fest, mintha egyszerűen csak a gyereke apja annyira megsértette az önérzetét, hogy ezért nem akar semmilyen kapcsolatot tartani vele, így hát a lányt is inkább odapasszolja, és az fickóval kezd új életet... bár kíváncsi lennék, hogy milyen az az új fickó is, aki ilyen nővel összeáll..

DE tény, nem tudunk semmit, ezért inkább kitaláljuk, hogy mi lehet...


Azt nem értem csak, kedves kérdező, hogy miért vagy felháborodva, hogy így reagálunk, és mi alapján vársz megértő választ, ha azt sem tudjuk, hogy mit kéne megérteni, hisz nem árultad el, hogy mi ez a hűdeesemény, ami miatt így "kellett" döntened.... ?????

2011. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
100%

13:10

Köszönöm,hogy helyettem megfogalmaztad a gondolataimat! Én még annyit fűznék hozzá a kérdezőhöz,hogy az anyák nevében is jól pofánb.sznám a stílusa miatt...

2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
100%
81 %-os 13:25-tel maximálisan egyetértek!
2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
86%
Én a saját családomban tapasztalom, hogy tönkretett egy ilyen döntés két gyereket...mig élnek nem heverik ki, mondjuk ők nagyobbak voltak mikor ez történt...sajnos...igy vannak emlékeik...sajnos...a szívetek szakadna meg ha látnátok mit tett velük az anyjuk döntése.Anyjuk???? Egy nő aki világra hozta őket aztán mint egy rongyot eldobta mindkettőt...nők szégyene, emberek legalja, egy hulladék.
2011. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
23%
Mi van, ha az a gyerek családon belüli erőszak "eredménye"? Vagy ha az apa megfenyegette az anyát és emiatt kell így döntenie, nem azért mert ő így szerette volna...
2011. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
84%
még vigyorgó smilevel írja,hogy neki így is jár.............a gyerek nem kell,de a lóvé jó utánna.meg mindenki foglalkozzon magával?akkor mi a jó büdös francnak tetted fel a kérdést?????????remélem a gyest meg a családit gyógyszerre fogod költeni.....pfffffff..........
2011. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
64%
Ha erőszak eredménye lenne is, TEHET ARRÓL A GYEREK?????????
2011. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!