Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekről való lemondás többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekről való lemondás többi lent?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne..

Elváltam 1 éve, a kislányom az apánál lett elhelyezve(így beszéltük meg)ügyvédi, bírósági papír van róla.. azonban.. szeretnék lemondani róla és hogy az apánál legyen végleg és a menyasszonyával ilyenkor mi a teendő?

Mivel jár? Nem szeretnék róluk többet hallani sem.. látni sem.. nem részletezném miért ha nem gond.. aki megért megért aki nem nem is kell.. csak hogy még papírok módosítására van szükség?

Köszönöm előre is!

Kitty


2011. júl. 21. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
Sajnállak, bármilyen okod is van rá, ilyen visszafordíthatatlan dolgot ne tegyél. Nem tudhatod mit hoz a jövő. Gondold át, lemondás nélkül is nevelheti a párod, és nem hinném, hogy ezek után kötelezne téged láthatásra, vagy ez az ő kikötése?
2011. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
88%

Hát, amennyiben ez a kérdés nem kamu, akkor:


mit pattogsz, kérdező? Te jöttél ide, te kérsz tanácsot, és amikor itt értetlenül pillognak az emberek, hogy egy kisgyerekről nő létedre miért mondasz le, akkor még neked áll feljebb! Ha elmondanád az okát, talán megértenének páran, de így mit vársz? Undorító rib@nc vagy, akinek egy farok fontosabb a lányánál! Gratulálok! (Merthogy indoklás nélkül mindenkinek ez jön le a sztoridból.) És ha a drágalátos pároddal is tönkremegy majd a kapcsolatod, akkor mit csinálsz, te szerencsétlen?

És igen, felhúztam magam, mert számomra megbocsáthatatlan, ha egy anya önként és dalolva lemond a gyermekéről komoly és súlyos indok nélkül, és még csak nem is kíváncsi rá. Bocs, az ilyen ember nem anya, de mégcsak nem is nő, csak egy genetikai selejt. Kegyetlen vagyok, de ez az igazság.

Sebaj, a sorstól még úgyis visszakapod ezt!!!!

2011. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
Láttátok a Stella Dallas-t, kedves válaszadók? Lehet hogy meg kellene néznetek...
2011. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
75%

13:09-re


Sajnálod ezt a szutykot????? Miért is? Mert van egy kisgyereke, akire nem kíváncsi? Ez a hülye nem érdemel sajnálatot, mert normális ember ilyet nem csinál.

Igen, olyan van, hogy ilyen-olyan okból - anyagi pl. - az apa neveli a gyereket az anya helyett, de hogy a nő nem is kíváncsi a kicsire, az már undorító és megbocsáthatatlan.

2011. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
77%
Én is ismerek ilyen nőt kedves utolsó...én nevelem a két gyerekét akikről szemrebbenés nélkül lemondott...én is ebben bízok hogy méltó büntetésre van itélve majd amikor eljön az ideje...nem tudom a kérdezőt mi vehette arra rá hogy lemondjon a gyerekéről, de mindegy is mert nekem mondhat akármit, egy anya nem mond le soha de soha a gyerekéről nincs az az isten hogy én pl ilyet csináljak. Egyetértek veled fontosabb neki egy farok mint a lánya, és ennek adott a jóisten gyereket, mások meg ölni tudnának hogy szülhessenek. Nekem az ilyenek mint a kérdező nem emberek, undorodok tőlük.Amúgy mit itt kérdezgetsz...menj be a gyámhivatalba és ott add elő magad, ennyi eszed sincs?
2011. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem van gyerekem, imádom, de ha úgy érezném, hogy valaki mással jobb lenne neki, valaki más többet tudna adni neki -és nem anyagiakra gondolok- és tudnám, hogy szeretve, óvva, nevelve lesz, lemondanék róla. És nem szeretném utána látni többet. Megszakadna a szívem...
2011. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
76%
13:11-es ....nem hinném hogy erről van szó. Én láttam a filmet.
2011. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
100%
13:19-es...egy anyánál vagyis nálad senki nem tud többet adni a gyerekének akit imád. Ezt te is tudod.
2011. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod...
2011. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
81%
Hát, azt garantálom,hogy tőlem senki nem venné el a fiamat. Akármennyire is szeretik máshol, sem az apai sem az anyai szeretet nem helyettesíthető és főleg nem pótolható.
2011. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!