Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert nem szeretem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretem a párom gyerekét?

Figyelt kérdés
Elvált, lánya 9 éves. Szerettem a gyerekeket, de amióta öt ismerem mar nem igazán.. Szerintem nagyszájú, undok, pofátlan, akaratos és erőszakos. Pedig én szeretettel fogadtam az elejétől és sosem bántottam.
2011. szept. 11. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg beleélni magad a gyerek helyzetébe. Szülők elválnak, előtte nyílván hosszas veszekedések, esetleg durva jelenetek, aztán meg egy új nő az apjával, ahol ő teljesen egy mellékszereplő... szerintem, ha beleszerettél az apukába fogadd el a gyereket a hibáival együtt. Igenis, hogy szeretned kell,vagy legalábbis valami kis részvétet együtztérzést mutatni iránta. Legyél vele szelíd. Ha nagyon lerohanod a szeretettel, az is riasztó, ha elutasító vagy, az kellemetlen. Olyan közömbösen kedves magatartás, és lassan...lassan kicsit mindig több mosoly... talán ez lenne jó.
2011. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes gyereknek joga lenne a szerető, biztonságot nyújtó saját családjában felnőni. Ha ez bármilyen okból nem valósul meg, életre szóló sebeket szerez, még akkor is, ha maga sem tud róla. Bizonytalan, szétesett kis emberke lesz belőle, ami valahogy elő is tör. Vagy agresszív és összeférhetetlen lesz, vagy szorongó, ez egyénileg változó. Mindez az alapvető bizalom elveszítéséből származik. Hiába akarsz te jó kapcsolatot, amíg az ő lelkében háborúk dúlnak, nem tudsz tenni semmit.
2011. szept. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem szereted, mert "nagyszájú, undok, pofátlan, akaratos és erőszakos".

Nem csoda!

Ha ilyen, akkor nyilván nem tudod megszeretni, hiába a párod gyereke.


Van a rokonságban egy kisfiú, akit én sem szeretek, sőt elviselni sem nagyon bírom.

Soha életemben nem láttam olyan neveletlen gyereket.

Beszólogat, lepakol a polcról, kiönti a kaját, hisztis, undok, veri a felnőtteket, nyújtogatja a nyelvét...szörnyű. Pedig már 6 éves.

De senki nem szól neki, mert tudjuk, hogy az anyukája súlyos nőgyógyászati műtéten ment át, azt hitte, nem lehet soha gyereke. De lett, ezért annyira örül a fiának, hogy a világért nem szólna neki semmiért, mert szerintem úgy érezné, hogy megbántja.


Én az anyját nagyon szeretem, az apja is normális, de a gyereket nem tudom szeretni, bármennyire is tudom, hogy nem az ő hibája, hogy ilyen neveletlen.


Szerintem te is így vagy.


Egy neveletlen gyereket borzasztó még nézni is.

Nevelni meg nincs jogod, mert nem a te lányod.

Rossz helyzet.

Megértelek!

2011. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt se felejtsük el, hogy szegény lelki sérült gyerekek nagyon rafináltak is tudnak ám lenni... Láttam már olyat, aki durván rájátszott a jóindulatra meg a sajnálatra.
2011. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Félre ne érts, pont ezt írtam. Elviselhetetlenné is válhat, zsarnokká, kötekedővé, iriggyé, olyanná, akinek ha kinyalj@k a fenekét, az is kevés. Innentől viszont nevelhetetlen, mert ugye tudjuk, a gyereknek kell a korlát, de az ilyen gyerek még a jóság ellen is lázad, nemhogy korlátokat állítsanak neki. Nem tanul meg alkalmazkodni, végtelenül önző lesz.
2011. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!