Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél, ha gyerek 7 éves lány, apához ragaszkodik kicsit jobban, viszont apa ellen testi sértésért büntetőeljárás indult az anya bántalmazása miatt, mik az anyának az esélyei hogy megkapja a gyereket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 14:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A bíróság nem azt vizsgálja, hogy melyik szülőhöz húz jobban a gyermek, hanem hogy kinél látják nagyobb mértékben biztosítva a gyermek testi, lelki, szellemi fejlődését. Egy folyamatban lévő büntetőeljárás nem befolyásolja az elhelyezést, hiszen annak az eljárásnak a végkimenetele még kétséges.
2011. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

kérlek kedves kérdező írd meg, hogy mi lett a végeredmény, mert hasonló helyzetben vagyok és jó lenne tudnom, hogy mire számítsak...

Köszi a válaszod előre is!

2012. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A feleségem kipakolta a lakást és elvitte gyerekek 5 napja nem tudom hol vannak se suliba nem viszi őket 7 évesek elsősök.reggel este egy egy perc telefonon kb.olvassátok el.



Úgy mond vallomás


gondolatok tények összeszedése dokumentumokkal képekkel sms ekkel együtt.



Kezdem a legrosszabbal igen 2013.01.01 nap hajnalán megütöttem a feleségemet többször a és ebből valamennyit láttak a gyermekeink is illetve a sógornőm és vőlegénye is. Bánom és nincs is mentség rá de ki fog derülni az is hogy ez a helyzet egy jól kitervelt megszervezett dolog volt amit a feleségem és a kedvese találtak ki kb tudták hogy fogok arra reagálni hogy kiderül többszöri ígérete ellenére is folytatták a kapcsolatukat.

A történet 2012-év elején kezdődött amikor is kiderült számomra hogy a feleségem viszonyt folytat egy közös ismerősünkel erről bizonyítékok vannak és voltak akkor is a kezemben. Egy darabig ők úgy gondolták nem tudok semmit feleségem már ügyvédhez járt és szervezték a dolgokat és egyik este megjelent a lakásunkban a szerető arra akartak rávenni hadjam el a lakást a feleségemet és a gyerekeket mindezt a gyerekek előtt este éjjel történt. Utólag vissza gondolva már akkor azt szerették volna hogy kiboruljak és esetleg erőszakos legyek a szerető folyamatosan provokált és közben telefonon rögzítette mi történik legalábbis egy részét többször felszólítottam hadja el az ingatlant de nem tette és igen meg is fenyegettem,de ezek után kiborítottam a bilit elmondtam mit tudok és milyen bizonyítékok vannak a kezemben majd bementem a szobába és eltettem a feleségem laptopját amit tőlem kapott és lefeküdtem Ő őrjöngve kereste kutatta hol van és követelte mindezt a gyerekek előtt adjam vissza ezen a gépen voltak a Skype illetve facebook beszélgetéseik, ezeket most ki is nyomtattam de pendrivén is megvannak.


ott benne vannak a szerelmi enyelgések

rólam családomról vélemények

az hogy ott hagyta anyósomra bízva amíg én haza érek lázasan a gyermekünket és elutazott a szeretőjéhez Budapestre 3 napra nekem azt hazudva tovább képzésre utazik.

Vagy hogy a lakásunk konyhájában illetve a fürdőszobában a mellét és a nemi szervét vagyis szexvideózást folytattak skypén kamerával ott ahova a gyerekek barmikor megjelenhettek volna akár vízért akár pisilni stb és a szerető is mutogatta az ő nemi szervét.


Megnyugtattam a gyerekeket és átvittem őket hozzánk és lefeküdtem mondtam ha akar gondolja meg én elengedem menjen el a szeretőjével és válni akarok de ezeket másnap beszéljük meg.


Ők még a szeretővel órákig az udvaron beszélgettek miről nem tudom.

Majd egyszer csak bejött a szobába és oda feküdt az ágyba a gyerekek és én mellém.

Aludtunk egy pár órát majd reggel átvittem a gyerekeket az oviba és leültünk beszélni én is ős azt mondta hogy két lehetőség van a tények tudatában elválunk vagy pedig ha még szeret valamennyire és úgy érzi van esély és megszakítja a kapcsolatot vele és teljesen és elmegyünk pszichológushoz családterápia stb és hozzuk helyre a dolgokat ha még lehet de ezt jól gondolja át azt hozzá teszem én nagyon szeretem Őt meg tudtam bocsájtani és ismervén a szeretőt tudtam neki csak a Heni kell a gyerekek nem de igérni stb ő is tud...De azt is mondtam igen hogy ringbe fogok szállni a gyerekek nevelési jogáért a bíróságon mert nem tudom elképzelni nélkülük az életem,azt tudni kell ők nagyon nehezen jöttek össze nekünk és én amikor megszülettek megváltoztam jó irányba és ezt azóta is tartottam.


Azok napok egyikén 3-4-5 nap után azt mondta meghozta a döntését és vele is megbeszélte lezárta az ügyet.

Döntésről van is egy elmentett sms amiben írja hogy örül hogy így döntött és örül hogy én is így döntöttem.


Majd úgymond rendezte a dolgokat leült édesanyámmal és a húgommal is megbeszélte a dolgokat.

És úgy nézett ki minden rendben neveltük a gyerekeket dolgoztunk rendesen mind ketten és helyre állt a szekszuális életünk is teljesen erről az időszakról nem egy sms van elmentve a telefonomra..


de egy idő után elkezdtek furcsa dolgok történni volt szerető hivogatta Heni azt mondta zsarolja hogy öngyilkos lesz és minden mást is kitalált hogy hívhassa kapcsolatban legyen vele de azt kérte tőlem ne csináljak semmit mert ő megtudja oldani kezelni tudja a helyzetet és mivel én hittem bíztam hagytam intézze én egyszer felszólítottam smsben hogy felejtse el a családomat stb

de azután kaptam furcsa emailokat hívásokat söt emil címemre valaki valószínű a szerető belépett budapesti ip címről és Heni is kapott sms email stb amiktől kiakadtam és össze is vesztünk de azt mondta és Írta Heni ne hidjek neki és csak aljas és közénk akar állni ne boruljak ki ezt akarja elérni és ezt én el is hittem és ismertem az úr egy két szakításának történetét válását stb igazat adtam Heninek és nem vettem fel a kesztyűt. Elkezdtünk közben pszichológushoz is járni és ott is felmerült a válás gyerekek hogyan tovább de vége az lett hogy együtt . Május elsején a hosszú hétvégére el is utaztunk a barátainkkal szarvasra és úgy nézett ki minden jó minden szép jól éreztük magunkat és éltük a hétköznapokat egy idő után már nem is ellenőriztem és nem is figyeltem annyira és volt még egy két sms egy két furcsa dolog de lassan ezek is elkoptak vagy csak nem tudtam róla. Megszűntek.

Pszichológus is azt mondta minden jó minden rendben nem is kell többet mennünk.


Segíteni próbáltam neki a munkában is honlapot csináltam azt reklámoztuk facebook iwiw stb

Reklámszövegeket irtunk azokat kihordtam és postaládákba bedobált majd 1000 db-ot

Valahogy nem akart beindulni vagyis inkább szó szerint szar volt.

Illetve volt olyan hogy azért kötöttem én is 2-tő fundamegtakarításos szerződést hogy Őt ne léptessék vissza 4-ről 3-szintre ő amikor megkapta jutalékot értük azt amit kapott vissza is utalta de nem a teljes befizetést

számlakivonat.


Voltunk együtt szórakozni. Csokolózós kép facebook


Elvitt befizetett a Fundementa gálájukra kollégáival mentünk jól éreztük magunkat

fotó facebbok


Barátnője gyermekének keresztelője facebook


a nyáron elutaztunk édes anyámékkal Keszthelyre 1 hétre amit minden évben szoktunk Fényképek


Majd a Barátainkkal és az ovis társakkal Balatonra egy hétre

Fényképek


Majd augusztusban az én egész családommal és az ő édesanyjával és volt férjével akivel elváltak ugyan de együtt éltek valamint a húga kisfiát is vittük magunkkal már nem először.

Fényképek de húgoméknál is vannak


Minden normális volt voltak kisebb össze zördülések de amúgy minden de minden rendbe volt mint testileg mint lelkileg.


PL rég vágyott egy fénykép portfolióra és mivel szerettem és azt akartam minden jó és szép legyen leszerveztem egy fotós kolléga nővel és megcsináltattuk.

Fényképek facebook


Aug végén szeptember elején volt egy újabb hullámvölgy én akkor azt gondoltam mivel se a munkája nem ment sem úgymond nem találja keresi magát a világban ezek okozzák ezt de akkor végül is megint az lett a beszélgetés vége hogy együtt nincs hazugság nincs semmi.


Ekkor voltunk Visegrádon egy két éjszakás wellness hétvégén és színházban Budapesten. Gyönyörű helyen voltunk és nagyon jól éreztük magunkat.

fotók


Gyerekeket elindultak suliba majd kerestünk másik lakást és átköltöztünk a barátain és családtagok segítségével és berendeztük mert nagyobb volt ezért új bútorokat rendeltem interneten és fizettem

2-író asztal

2-szék hozzá

komplett gardróbsor

űlőgarnitúra


Szépen berendeztük az egész lakást


kicsit el is adósodtunk számlahitelből lett véve. De tudtam ki tudjuk majd fizetni ha ő is jobban keres de ebben az időben nem keresett már túl jól de mondtam ezen ne idegeskedjen lesz ez jobb is és ha kell megoldunk mindent ezért vagyunk együtt egymásért.


Heni közben jósnőkhöz és különböző meditációs és hasonló helyekre kezdett járni és én is próbáltam erre felé nyitni egy két dolog nekem is megtetszett meg az hogy próbáljunk előre nézni és úgymond tudatosan szépen boldogan élni


Neki volt egy nőgyógyászati problémája műtétje a télen akkor is pl én édesanyám vitte be kórház én meg gyerekekkel voltam. Megoldottuk kifizettük orvos ápoltuk .


Minden rendbe volt látszólag.


Hétköznapok normális mederben folytak gyerekek nagyon jól vették az iskolát nagyon jól tanulnak és úsznak éltük életünket barátokkal családokkal minden jó és úgymond szép volt egy boldog családot látott mindenki.


Jött a gyerekek szülinapja gyerekzsúrral ajándékokkal azt is kifizettük -tem


Heni decemberben el is kezdett másik munkát keresni mivel a fundamenta alig hozott valamit bár rengeteget dolgozott rajta állítólag.


Mindig mondtam ne idegeskedjen úgy is fog találni és addig is megoldjuk anyagi gondjainkat.


Jött a karácsony ami szép volt igaz leszakadt a konyhaszekrény de nem lett sérülése senkinek

szokás szerint szent este otthon gyerekekkel,első nap édesanyáméknál a mi családdal második nap az édesanyjánál az Ő családjával.


Heni úgymond karácsonyra a hálóban a falra kapott két 90x60 és két 30x60 as festmény jellegű nyomtatott vászonképet amit a nyáron készült képei közül választottunk ki illetve ő is segített a képek kitalálásában.


Képek maguk

fotó a telefonban


Majd egyik este zsíros kenyér forralt bor parti volt nálunk barátokkal és gyerekekkel.


Majd jött a szilveszteri buli,egy baráti társasággal a megyeházán voltunk kajával innivalóval tánccal csókokkal romantikával szeretlek és legyünk együtt boldogok éjféli fogadalommal, nagyon de nagyon jól éreztem magam és akkor még úgy volt hogy ő is.


Hajnalban elindultunk haza taxival és haza értünk ott voltak sógornőmék a vőlegényével nálunk vigyáztak a gyerekekre az a gyanúm így már utólag hogy nem véletlen. És kiderült hogy továbbra is fenn áll a szerelmi viszony köztük amit először tagadott a testvéréék előtt majd később bevallott.

Igen kiborultam és megütöttem és ordítottam meg is rángattam lehordtam mindennek aminek csak lehet és elzavartam a vendégeinket,és ezt a gyerek is látták egy részt nem mindent,először őt is el akartam zavarni. Majd lefeküdt a nappaliba a gyerekekkel a hálóban. De nem akartam meg erőszakolni és itt jön a bibi attól tartok hogy ez ki lett találva mert tudta buliba inni fogok és hogy el fog szállni az agyam és tanúk is lesznek. És itt jön a képbe a jó pár évvel ezelőtt történt dolog.


Akkor is egy buliból mentünk haza és haza értünk azt láttam valami nyomja a szívét kérdeztem mi és akkor azt mondta állította hogy Mostoha apja Savanya Tibor őt szekszuálisan zaklatta és zaklatja és ő ezt már nem bírja de bizonyíték végül is nem volt leveleket és sms eket emlegetett . Tibivel én nagyon szoros kapcsolatban voltunk nagyon nagyon jó barátok voltunk talán az volt a baj hogy túl jóban is , és teljesen kiborultam kimentem a tanyájukra meg akartam verni de szerencsére elfutott csak egy ablak tört be,és így utólag vissza gondolva Tibi mindent de mindent tagadott és soha nem is kért bocsánatot és mindig azt mondta ezt a Heni bosszúból tette,természetesen a viszonyunk megszakadt Anyósom el is vált tőle de végül is együtt maradtak és továbbra is együtt éltek minden téren szex stb ez együtt nyaralásunkon a nyáron téma is volt. Sógornőmék meg se szakították a kapcsolatot velük ? És amikor a gyermekeink megszülettek azt mondta Heni leül Tibivel és megbeszélik dolgokat majd ezek után elkezdte időnként a Tanyára az úgymond szekszuális zaklatóhoz kihordani a gyermekeinket a kislányunkat én ezért egy időben haragudtam is de azzal védekezett hogy a családja és az édesanyja stb így utólag ez elég furcsa számomra és most meg én leszek a szekszúális zaklató? A skype beszélgetésekben is benne van soha nem bántottam és hogy nem talál rajtam fogást és jobb lenne ha dühöngenék illetve nevet a Tibi -féle dolgon.


Ezeket külön ki is nyomtattam:


Ez év elsején leültünk a hálóba és mondtam tényleg legyen őszinte mi is van hogy is van váljunk mi legyen vagy gyerekek miatt éljünk egymás mellett de itt már nincs hazudozásra stb lehetőség.

Először az volt válunk majd egyszer csak azt elmond mindent és beismerte teljesen a kapcsolatukat és kért ha tudok megbocsájtani és nézzem a gyerekek érdekeit és most tényleg azt mondta befejezi mert rájött egy két dologra amikre csak most ébredt rá. Aztán azt mondta beszélt a szeretővel és arra kért egy pár napig ne motorozzak nehogy hülyeséget csináljon meg figyeljek ha jövök haza stb. Másnap eljött a barátnője és munkatársa Ági is akiről elmondta tudott a dolgokról köztük Ági sokat járt hozzánk úgymond béke,nem haragszok ölelés vagyis bocsánat kérés volt részéről a hazugságokért. Heni szüneteltetni kezdte facebook fiókját és nem dugta el se laptop se telefon mindent úgy csinált amit megbeszéltünk és én is kezdtem helyre jönni bár magamnak nem bocsájtottam meg,gyerekek suli,munka hétköznapok vasárnap napon anyukámmal is leültünk és megbeszéltük mit és hogy egymás mellett feküdtünk volt csók puszi simogatás de szex az nem azt mondta és ezt értettem felejteni megbocsájtania kellett,meg nekem is.


És jött a csütörtök amiről már van jegyzőkönyv.


Még egy dolog a szerető már csütörtök este egy olyan üzenetet tett ki facebook fiókjába ahol Henit kedvesének és én két szép gyermekemet magáénak tekinti. Később már magyarázkodik. Most is ott van a gyermekeimmel ott is aludt Józsika elmondta telefonban.és hallottam hangját is a háttérben

2013. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!