Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar válni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar válni, a szeretőm miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden este, mikor zuhanyozni megyek munka után és a feleségem viszi ki a szennyest ordítozás kezdődik. A feleségem szerint megcsalom Őt, mivel a ruhámon hosszú hajszálak vannak, szőkék. A feleségem fekete. El akar válni tőlem, mert szerinte szeretőt tartok.

2011. dec. 15. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
96%

Beteg a kapcsolatotok, hogy ilyet feltételez Rólad a feleséged. Mióta vagytok szerelmi kapcsolatban?

A házassági tanácsadás megoldhatná a helyzetet. Ajanlj fel neki párterápiát és hazugsagvizsgalatot.

2011. dec. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
98%

A ruhakefés ötletemet nem poénből mondtam.

Amúgy a nők (legalábbis én) akkor kombinálnak ilyet, hogyha otthon nem érzik a szeretetet. Oké, hogy szeretd, de ki is mutatod neki? Mitől ilyen féltékeny, ha nem adtál neki sosem okot erre?

2011. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
96%

Biztos, hogy amiatt akar elválni?

És biztos, hogy nem ő tart szeretőt?

Gyakori dolog a saját bűnünkkel másokat megvádolni.

2011. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
95%

Az ordítozást meg kell szüntetni.

Mi lenne, amikor nem ordít, csend van, béke.. váratlanul nagyon-nagyon nyugodtan, csendesen ezt mondanád:

- Nincs senkim, de nem bírom ezt a gyanusítgatást-ordítozást. Csendre, nyugalomra vágyom munka után.

Váljunk el, ha úgy akarod.


hm? milyen elnyúlt képe lenne...

2011. dec. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:
Nem merem azt mondani, hogy váljunk el, mert attól tartok, tényleg elválnánk. Kimutatom, hogy szeretem, mert tényleg nagyon szeretem, sok a munkám, de ez nem befolyásol semmit, törődöm a feleségemmel, segítek neki a házban, a ház körül, a gyerekekkel, jól megvagyunk, sosem adtam okot arra, hogy féltékenykedjen.
2011. dec. 16. 00:14
 16/74 anonim ***** válasza:
83%

"Gyakori dolog a saját bűnünkkel másokat megvádolni."


Milyen jol megfogalmaztad. Koszonom, hasznos.:)

2011. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
63%

És mindig ilyen féltékeny volt?

Egy ideig én is ilyen voltam, aztán a férjem egyszer azt mondta, hogy ez megmérgezi a kapcsolatunkat és hogy ha elválunk az nem egy másik nő miatt lesz, hanem a beteges féltékenykedésem miatt. Na azóta nem vagyok féltékeny, mert nem akarom elveszíteni! :)

2011. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
Nem, körülbelül két hónapja kezdődött ez.
2011. dec. 16. 00:23
 19/74 anonim ***** válasza:
84%

Én megkérdezném akkor tőle, hogy miből gondolja ezt a szeretős dolgot, mert pár hajszálra nem lehet alapozni.

Okot nem adtál soha, szereted, kimutatod, nem tudom...mit akar még?

Nincs valami "jóakarótok" aki bekavar?

2011. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Sosem volt semmi baj, de két hónapja szinte minden második nap megy az ordítozás emiatt, a gyerekek is hallják. A párterápiát már felajánlottam, de Ő azt mondta nem fog hülyét csinálni magából egy idegen előtt, csak azért, mert én megcsalom, nem tudom mit csinálhatnék. Egész nap a munkában vagyok, Ő pedig otthon, alig várom, hogy hazaérjek hozzá és együtt legyünk és ez fogad.
2011. dec. 16. 00:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!