Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar válni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar válni, a szeretőm miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden este, mikor zuhanyozni megyek munka után és a feleségem viszi ki a szennyest ordítozás kezdődik. A feleségem szerint megcsalom Őt, mivel a ruhámon hosszú hajszálak vannak, szőkék. A feleségem fekete. El akar válni tőlem, mert szerinte szeretőt tartok.

2011. dec. 15. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
93%

"Ő azt mondta nem fog hülyét csinálni magából egy idegen előtt, csak azért, mert én megcsalom, nem tudom mit csinálhatnék. "


Menj el egyedul, és kérj tanácsot!

Ez a problema meghaladja a laikus szintet.

2011. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek a gyerekeitek? Nem lehet az, hogy ő egész nap otthon van, hallgatja a gyerekeket, felhergeli magát valami apróságon, aztán nekiáll kombinálni és rajtad csattan az ostor? Ilyen is volt már nálunk :)

Én itthon a picivel, felkaptam a vizet valami hülyeségen napközben, aztán este amikor hazajött a férjem és nem lelkesedett eléggé (szerintem..) akkor rá voltam mérges. Tudom gáz, próbálok is rajta változtatni.

Ha ez, próbáljatok egy picit kettesben, ha lefeküdtek a gyerekek. Filmet nézni, romantikázni. Nálunk ez beválik.

2011. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy bármit is akar velem csinálni, azokon a napokon mikor a megcsalással vádol? Háttal nekem alszik el. A lányaink három, és öt évesek.
2011. dec. 16. 00:48
 24/74 Virág6 ***** válasza:
27%
Akkor indokold meg neki,hogy kerűlt rád a hajszál.Gondolom,nem bújtok össze a munkatársaddal,hogy rád száll a haja.
2011. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, pedig próbáld megbeszélni vele amit a 14-ben írtam. Ez borzalmas, így tényleg tönkreteszi a kicsik életét, és mérgezi a kapcsolatotokat. Mondd neki, nagyon komolyan, nagyon őszintén, csendsen, amikor nem ordítozik: nem csallak meg, szeretlek titeket, de ezt így nem akarom tovább.
2011. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom.

Nincs valami újdonsült barátnője, aki telebeszéli a fejét a feleségednek? Vagy olyan nőismerőse, akit megcsalnak és tudat alatt a feleségedre vetíti a baját?

Ez így tényleg nem normális :(

2011. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 tetris ***** válasza:
79%
Engem az érdekelne leginkább, hogy végülis hogyan kerültek rád azok a szőke hajszálak?
2011. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
70%
A feleséged már évek óta otthon van ezek szerint. EZ biztos nem tesz jót neki. Nem szeretne visszamenni dolgozni? Emberek között lenne, és talán rájönne, hogy a munkahelyen (nagyobb részt) melózni szoktak, nem pedig megcsalni.
2011. dec. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs, szinte száz százalék, hogy nincs. Megfogom Vele beszélni, amit tanácsoltatok.


ma 00:52

Nem hiszem, hogy még sosem találtál hajszálat magadon, olyat, ami nem a Tiéd és nem a párodé volt, azt hiszem, egy hajszálat bárhonnan összeszedhetünk, nem csak akkor, ha összebújunk valakivel..

2011. dec. 16. 01:03
 30/74 Virág6 ***** válasza:
27%
Több alkalomkor is volt már rajtad?Persze én elhiszem neked,hogy nincs senkid,de egy féltékeny nőnek már sajnos bizonyítani kell,nem elég a szavak
2011. dec. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!