Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar válni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar válni, a szeretőm miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden este, mikor zuhanyozni megyek munka után és a feleségem viszi ki a szennyest ordítozás kezdődik. A feleségem szerint megcsalom Őt, mivel a ruhámon hosszú hajszálak vannak, szőkék. A feleségem fekete. El akar válni tőlem, mert szerinte szeretőt tartok.

2011. dec. 15. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti
2011. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim válasza:

Az én feleségem amikor gyanús körülöttem valami, azt mondja: Egészségedre!

Még védekezni se tudok!! Még akkor se, ha semmi nem történt. Mint ahogy soha semmi erkölcstelent nem csináltam. Csak ennyit mond: egészségedre, s a padlót fogom.

Ezért azt gondolom, hogy feleséged sáros valamiben. Nem tudom, miben, de valamiben biztosan. Miután említetted, hogy csak két hónapja viselkedik így.

2011. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok, sok, sok választ amiben a többség arra alapoz, hogy valóban megcsalom a feleségem és nem csak neki , de ennek az anonim oldalnak is hazudok.
2011. dec. 16. 15:10
 54/74 anonim ***** válasza:

Jaj, kérdező, ahelyett, hogy játszod a sértődöttet, megválaszolhatnád a kérdéseket.

Csak két hónapja van rajtad hajszál? Nincs új kolléganő, vagy valaki szőke, akit naponta látsz? (Mittudomén, újságos, pénztáros, valaki.)

2011. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
Nem, nyilván nem csak két hónapja vannak rajtam hajszálak, hanem amióta élek, szerintem ez egy teljesen normális dolog, a feleségem kabátjáról és ruháiról is leemelek hajszálakat, ahogy a gyerekeiméről is. Sok szőke munkatársam és munkatársnőm van.
2011. dec. 16. 15:33
 56/74 anonim ***** válasza:
figyi, ennél többet nem nagyon tudunk segíteni. beszélj a feleségeddel, mert biztos, hogy nem kizárólag a szőke tincsek :) miatt vagytok rosszban. tisztázzátok a konfliktusokat. nonszensz hajszálak miatt válni
2011. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
57%

hajszál--> szál --> szálka...

Avagy mi módon mondhatod a te atyádfiának: Atyámfia, hadd vessem ki a szálkát a te szemedből, holott te a te szemedben lévő gerendát nem látod.

Te képmutató, vesd ki először a gerendát a te szemedből és azután gondolj arra, hogy kivesd a szálkát, a mely a te atyádfia szemében van.

(Lk6,42)

2011. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
39%

A kedves "ügyvéd" beírásán jót röhögtem...:D

Ha tényleg ügyvéd vagy, azért sem mennék hozzád a bajommal, mert még a saját szakterületed megnevezését sem vagy képes helyesen leírni...

Egyébként ilyen szakterület, hogy válóperes ügyvéd nincs is...éhenhalna az a jogász,aki csak a válásból akarna élni

2011. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló volt a szitu, csak én csillámport láttam meg az arcán, aztán véletlen a pulcsiján, aztán erős kutatás után az alsógatyáján is. Első alkalommal rövid tépelődés után rákérdeztem higgadtan, és fogalma se volt róla, hogyan került rá. Második alkalommal éjjel kettőkor keltettem fel emiatt és azonnal szakítani akartam vele, de szegény akkor 1 órán át állt velem szemben a fürdőszobában és olyan őszintén bizonygatta, hogy fogalma sincs, hogyan került rá a csillámpor, hogy elhittem neki. Amúgyis volt egy kis kételyem, mert bár nem használok kifejezetten csillámport, észrevettem, hogy olyan sminkes cuccaimban is van, amin első ránézésre nem látszik, tehát akár rólam is átkerülhetett rá. Leginkább az nyugtatott meg, hogy második alkalomra sem ötölt ki valami szép kis mesét a csillámporra, hanem továbbra is fogalma se volt róla, hogy került rá. Azt mondta, van 1-2 munkatársnő, aki minden férfikollégát minden reggel puszival köszönt, lehet hogy róluk került rá. És hogy nem akarnak semmit ezek a csajok, már előttem is ismerte őket, és mégis velem jött össze, szóval emiatt ne dobjak el egy jó kapcsolatot. Én hiszek neki.
2011. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:

"Egyébként ilyen szakterület, hogy válóperes ügyvéd nincs is...éhenhalna az a jogász,aki csak a válásból akarna élni"


Egyrészt van ilyen szakterulet, masreszt az, hogy valaki bír egy szakterületet, az nem azt jelenti, hogy más szakterületet nem bír.

2011. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!