Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar válni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar válni, a szeretőm miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden este, mikor zuhanyozni megyek munka után és a feleségem viszi ki a szennyest ordítozás kezdődik. A feleségem szerint megcsalom Őt, mivel a ruhámon hosszú hajszálak vannak, szőkék. A feleségem fekete. El akar válni tőlem, mert szerinte szeretőt tartok.

2011. dec. 15. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 tetris ***** válasza:
22%

Ha már többször is előfordult, hogy "véletlenül" valahogy idegen szőke hajszál került rád, akkor bizony az asszonyka okkal ideges rád. Mert - lássuk be - ez azért már mégiscsak furcsa.

Úgy látszik te vonzod a hosszú szőke női hajszálakat!

2011. dec. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

ma 01:03

Hogy hogy hogy? Ez számomra tényleg hihetetlen. Emberek között mozgok, a munkahelyemen, amikor a gyerekekért megyek, amikor bevásárolok, emberek akik elmennek mellettem, akik mellettem túrnak bele a hajukba, akikkel összeér a vállunk a bevásárló sorban, vagy összekoccan a hátunk egy buszon.

2011. dec. 16. 01:15
 33/74 A kérdező kommentje:

ma 01:14

Igen, lássuk be, tényleg valóban nagyon furcsa, nyilván Te sosem hagyod el egyetlen hajszáladat sem, nem is értem, rám, hogyan kerülhetnek. Azt hiszem alvás előtt elgondolkozom, hogy megcsalom e a feleségemet.

2011. dec. 16. 01:17
 34/74 tetris ***** válasza:
92%
Alvás előtt öleld át, adj neki egy óriáspuszit, és mondd el neki, hogy mennyire szereted, és hogy milyen vonzónak és értékesnek tartod! Valamint az se ártana, ha megerősítenéd abban, hogy számodra elképezlhetetlen, hogy más nő legyen melletted.
2011. dec. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
11%
ugyanezt mondaná, ha szeretője lenne
2011. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nekem egy vicc jut eszembe rólatok:


A feleség minden nap balhézik a férjével a hajszálak miatt,

hogy hol szőkével, hol meg barnával csalja.

Egyik nap azonban nem talál egyetlen hajszálat sem, akár mennyire is keresgél.

Erre kifakad a férjére:

-már a kopasz nőkkel is megcsalsz, te szem*ét??!

2011. dec. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, mivel nem ismerlek, nem tudom, hogy igazat mondassz-e vagy sem. De most komolyan, racionálisan gondolj bele.


1. Azt mondod, a feleséged viszi ki a szennyest, és üvöltözni kezd. Ez a szennyes gondolom ing, pulóver. Viszont amit te írsz, hogy hogyan kerülhet rád (busz, bevásárlás), az mind kabátban történik, nem?


2. Csak a szőke hajszál marad meg rajtad? A magyar nők több, mint fele barna, és folyamatosan csak idegen szőke nők hullajtják rád a hajukat?


3. Ez csak veled fordul elő? Nincs más, akivel ez megtörténik? Én is forgok emberek közt, csupa lánnyal dolgozom, de nem ragad rám a hajuk. És az emberek haja nem olyan, mint a falevél, hogy ha összeér a vállatok, már hullik a haj. Ráadásul akármennyire mikroszkópikus is a haj tömege, a gravitáció a föld felé húzza, nem feléd. (Értsd: az én hajam a saját vállamra szokott hullani, nem a mellettem ülőre. Ja, és nem felfele. Nem tudom, milyen magas vagy.)


4. Azt írtad, 2 hónapja kezdett el féltékenykedni. Te mikor kezdted el bevonzani a hajszálakat? Mondjuk fél évvel ezelőtt is voltak hajszálak a ruhádon, csak a feleségedet nem érdekelte, vagy csak most lettél hajas?

2011. dec. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
96%

azért a hajszálaknál kicsit több bizonyíték kellene. amikor a kolléganőm székét használtam az irodábann egy hétig tele voltam a hajával...


persze nekem is gyanús lenne, de azért ez önmagában nem áll meg bizonyítékként. valószínűleg amúgy is válságban van a házasságotok, ez magyarázat lehet a viselkedésére. "Minden este, mikor zuhanyozni megyek munka után és a feleségem viszi ki a szennyest ordítozás kezdődik." - ilyenkor nem ez az igazi ok, csak a szikra, amitől kipattan a balhé. Beszéljétek meg a problémáitokat, nyilán épp azért merült fel benne, hogy egy esetleg egy harmadiknál keresed a boldogságot, mert köztetek nem teljesen klappolnak a dolgok...



persze lehet, h tévedek


35/N

2011. dec. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim válasza:
0%

Ha megcsalod , ha nem mindenféleképpen ne ismerd el!!! Nem tudom hány éve vagytok együtt ill, hány évesek vagytok. A jó házasság titka az elbeszélgetés és a gyakori "nemi-élet".

Később (40év felett) a nagy nagy szerelem helyett a szeretet lesz, ami közben a kisebb megcsalások elhanyagolhatók, sőt kell is.... Hogy mit tegyél?? Egy nő ha beindul nagyon hülye tud lenni, próbálj elbeszélgetni, egy kis különélés is szóba jöhet /egy darabig../ talán meg tudod győzni! Ha nem érti meg soha nem is szeretett, ha fiatal vagy újból el kell kezdeni mert később keményebb lesz a helyzet...

2011. dec. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se lehetetlen, hogy hajszál kerül valakire.

Bár buszra, utcára, bevásárlásra én se gondolnék.

Inkább azon gondolkodj,hogy a melóhelyeden van-e olyan fotel, vagy egy tárgyalóba elhelyezett kanapé, amin könnyen megtapad a haj.

Lehet, hogy van egy szőke munkatársad, akinek valamiért nagyon hullik a haja, és összeszedsz belőle minden nap amikor nekidőlsz valaminek.

Mindenképpen keresd meg az okot, hogy hol és kiét szeded össze, mert nőként elég gagyi hazugságnak tartanám én is, hogy buszon, utcán.... stb.

Ilyen tényleg nincs. Én is járok emberek közé, de idegen hajat nem igen találtam még magamon, se a páromon.

Joggal mérges a feleséged. Amúgy én elhiszem hogy nincs senkid.

2011. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!