Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar válni, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar válni, a szeretőm miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden este, mikor zuhanyozni megyek munka után és a feleségem viszi ki a szennyest ordítozás kezdődik. A feleségem szerint megcsalom Őt, mivel a ruhámon hosszú hajszálak vannak, szőkék. A feleségem fekete. El akar válni tőlem, mert szerinte szeretőt tartok.

2011. dec. 15. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
pedig van ilyen, az én hajam pl előfordul mindenkin a környezetemben (azon is akit nem ölelgetek) szerencsére elég sok marad így is a fejemen :)
2011. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
97%

Vörös, göndör hajam van, így fényben eléggé feltűnő. Egy barátnőm már hívott fel, hogy ül a kádban és ott úszkál a hajszálam. Akkor nem találkoztunk már 2-3 hete személyesen és a lakásukban sem jártam évek óta.

Máskor egy férfiismerős hívott fel röhögve, akivel soha semmilyen testi kontakt nem volt arcrapuszin kívül, hogy alsógatyájában (!!!) találta meg a hajszálamat. Jártam nála, gondolom ott is szanaszét hagytam.


A másik kedvencem, amikor anyám csapott ugyanilyen balhét a kocsiban talált szőke hajszálak miatt. Apám mondta, hogy jól van, ülj le és gondold végig a múlt hetet. Anyámnak akkor beugrott, hogy náluk lakott az unkatesóm (apám unokahúga), mert a közelben volt az anyukája (apám húga) kórházban és sokat ült a kocsiban, mert együtt jártak be látogatni. Tele is lett a kocsi a hajával. Mint ahogy az enyémmel is tele szokott lenni, csak azt felismerte anyám :)


De már én is kaptam egyszer fura nézést a férjemtől, mert 4-5 centi hosszú fekete hajszálat talált. Az meg anyámé volt :))

2011. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
NA ezt az utsó választ olvasd fel a feleségednek, mert ez nagyon jó! :))
2011. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
Nem értem hol szedhetsz össze hajszálakat..az én párom nők között dolgozik, de nem szokott tele lenni hajszállal..
2011. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
89%
A nőnek vannak ilyen féltékeny periódusaik, amikor háttérben érzik magukat és minden "jelre" kreálnak a kis fejükben valami sztorit. Egy részük az ilyeneket elhessegeti, hogy ugyan már, hülyeség, miért csalna meg? És arra gyárt magyarázatot, hogy véletlen került rá hajszál mondjuk mikor a fogason lógott a kabát/zakó vagy a székről.. A másik részük pedig arra gyárt teóriát, hogy persze, megcsal, mert híztam 2 kilót, egy tehén vagyok, már nem is tetszem neki, a szőkék meg mindig minden helyzetben olyan szexik. Az elsőnek van önbizalma, a másodiknak a béka segge alatt van. Ez a helyzet a feleségeddel is. Beszélj vele, hogy eszedbe se jutna megcsalni, nagyon szereted, jól néz ki, finomat főz, sose kellene másik nő, stb. Akár írhatsz is neki egy szerelmetes levelet karácsonyra, mert egyrészt attól minden nő olvad, másrészt akkor át tudod gondolni, többször letisztázhatod, így nem gabalyodsz bele, mint mondjuk beszéd közben. Viszont a piszkozatokat eleve úgy kezd, hogy "Drága/Kedves/Édes/Egyetlen Feleségem!", hogy ha megtalálja, nehogy azt higgye, hogy a nem létező szeretődnek szól... Ha összeszedne egy kis önbizalmat, nem lenne ekkora sárkány. Meg kell vele értetned, hogy butaság, amit csinál, ráadásul ijesztő is a számodra, hogy nem bízik benned és ilyeneket feltételez rólad. Ha rúzsfolt lenne a gallérodon, vagy ki lenne szívva a nyakad, akkor azt mondom, hogy oké, ezt nem lehet kimagyarázni, de pár hajszál... 24/N
2011. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy 17 évesen volt egy barátom, akinek az anyukájának extrém hosszú (fenékig érő), gesztenyebarna haja van, nekem is hasonlóan hosszú, de világos szőke. És egyszer a hófehér ingébe gyógyult bele egy hajszál, valószínűleg mosás útján, amit elkezdtem belőle kihúzni, mikor velem szemben állt. Csak húztam, húztam, közben szegény elsápadt és elkezdett nekem magyarázkodni, hogy ő nem csinált semmit, stb. Aztán mikor az egész a kezemben volt, megmutattam neki, milyen hosszú, és még akkor is csak mondta, mondta... Én meg vigyorogva közöltem vele, hogy "az anyukád haja, te lökött". Olyan zavarban volt, hogy le se esett neki, csak mikor mondtam. Utána persze jót nevettünk, vicces volt.
2011. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
87%

Közben rájöttem a megoldásra.

Van egy szőke kolléganőd, aki szemet vetett rád, és meg akar szerezni, viszont tudja, hogy szereted a feleséged. Ezért a fésülködéskor kihullott haját óvatosan ráhelyezi a kabátod belsejébe, vagy a pulóveredre. Aztán megbíz valakit, aki a feleséged jóakarójaként tünteti fel magát, és rákérdez a feleségednél, hogy ki az a csinos szőke nő, akivel együtt látott téged.

A hajszálak mindig ott vannak, az asszony egyre féltékenyebb, majd elváltok, a kolléganő pedig megvigasztal. Kész, ennyi.

Te meg piszok nagy pincsikutya vagy, hogy ezt eltűröd az asszonytól.

Ha legközelebb ordít, ordíts vissza, hogy kitörjön az ablak, és mondd meg neki, hogy ha be tudja bizonyítani, hogy szeretőd van, akkor elmégy egy szál bőrönddel, mindent otthagysz, de ha nem tudja, akkor ő csomagol és mehet csupasz p.csával a sunyiba, ha AZONNAL nem hagyja abba a féltékenykedést. Ha nem ezt teszed, életed végéig táncolni fog a fejeden.

2011. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:

De amit ti írtok példát, az normális, és nem fura. Én is tele vagyok a húgom hajszálaival; én rövid szőke, ő hosszú barna. Ez okés.


Csakhogy itt ha a kérdezőnek lenne szőke hajú munkatársa, azt mondta volna, a feleségnek és itt is. Akkor nem lenne kérdés. De ilyen, hogy sorbanállás közben rádhullik az előtted álló haja (csak ha szőke)... ez furcsa. Nem azt mondom, hogy a kérdező megcsalja, csak érdekel, hogy mi áll a dolog mögött. Lehet, hogy barna hajakat is begyűjt, csak sötét ruhái vannak?

2011. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
Nekem pl nagyon hullik a hajam. Bújj hozzá és mondd el neki,hogy nagyon szereted.Önbizalomhiánya van.Dícsérd sokat.E.
2011. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
Utolsó, sajnos lehet, hogy már csak a feleség látja oda a hajszálakat, mert 1-2 alkalommal előfordult. Ha időben, munka után egyből hazaér a kérdező, nem tűnik el szó nélkül hétvégén, nem változott a viselkedése, akkor lehet, hogy az asszony hibbant meg valamitől (lehet, hogy neki van szeretője). Meg szerintem, ha valaki szeretőt tart, akkor azért vigyáz arra, hogy ne hajszálakkal bukjon le. És nyilván nem is kérdezte volna meg az illető, ha szeretője lenne, hisz akkor egyértelmű, hogy létezik a probléma, mármint a szerető. De itt az a gond, hogy a feleség rémeket lát és a kérdező ezt nem tudja kezelni, amin szerintem nincs mit csodálkozni. Én is meglepődnék, ha a párom ilyenért ordítana velem és fenyegetőzne. Helyre kéne rakni az asszonyt, de hogyan..?! Ha bókol neki az se jó, a veszekszik vele, az se jó... Meg kell vele beszélni, ez biztos.
2011. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!