Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes együtt maradni CSAK a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt maradni CSAK a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, házastársi kapcsolatban. Már jóideje nem olyan a kapcsolat, mint régen. A férjem nem iszik, szereti a gyerekeket, foglalkozik velük, ha kell, de engem semmibe vesz. Semmi szeretet, gyengédség nincs benne irántam, nem tudom hogy egy puszit mikor kaptam utoljára. Csók már évek óta nincs. A házasélet egyenlő a nullával, csak magára gondolt már jóideje, az, hogy nekem jó legyen, már nem izgatta igazán, ha valamit nem akartam, akkoris ugyanúgy erőltette. Emiatt én már nem is közeledtem felé, mert mindig az volt a vége, hogy csak magára gondoljon, és nekem fájt, amit akart. Hiába mondtam neki már többször, nem érdekli. Nincsenek nagy igényeim,de azt elvárom, hogy az ágyban ne csak magára gondoljon.

Nem ér hozzám, semmi mosoly, vagy bók, vagy bármi, amiből érezném, hogy tetszek neki, szeret, vagy bármi. Ha én közeledtem hozzá, akár csak egy ölelés, vagy simogatás, akkor elhúzódott pár pillanat után, nem is viszonozta.

Eljárok már dolgozni 5 év itthonlét után és olyan jó érzés, hogy más megnéz, bókol, vagy beszéd közben megérint.

Komolyan, olyan az egész kapcsolat, hogy csak a gyerekek miatt vagyunk együtt, kettőnk közt már semmi nincs. Hiába szeretem, valahogy mégsem működik már. Beszélni nem lehet vele, mert tagad, tiltakozik, stb...


2012. ápr. 14. 14:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltunk mindent, családterápia, beszélgetés, stb. de nem működött. Elváltunk, mert nem akartam cirkuszok között nevelni a lányomat. Sokkal jobb életünk van így, a lányomat egyáltalán nem viselte meg a válás. Lehet, hogy önzőnek tűnök, de nekem is egy életem van, azt a lehető legjobban szeretném leélni, persze azt mindig szem előtt tartva, hogy van gyerekem, akiért felelős vagyok. Szóval szerintem csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni.
2012. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván a férjnek is megvan a maga verziója. Talán a szeretője is. Miért nem beszéled meg vele nyíltan, őszintén? Ültesd le, mondd el neki kerek-perec, hogy mi van, a többi alakul majd.
2012. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Remélem több ilyen süket kérdést nem ír ki senki sem, mert olyat írok rá, hogy kitiltanak.
2012. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2012. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!