Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok, elvált és új életet kezdett anyukák kérlek írjatok! Mit tévő legyek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok,van egy férjem,akivel 8 éve "együtt" vagyunk.Tavaly született meg a gyönyörű kisfiúnk,aki csodának számít,hisz nagyon ritkán feküdt le velem a férjem.Mindenki mondta,hogy szüljem meg,mert lehet sohatöbbet nem lesz gyerekem.Bevállaltam,csodálatos kisgyerek:)Ez állandó konfliktus volt közöttünk,de lépéseket ez ügyben sosem tett értem.Szóval már több mint egy éve nincs közöttünk

semmi!Nem érdeklődik.A kisfiút nagyon szereti,megkap mindent,hisz a férjem nagyon nagyon jól keres.Engem konkrétan le sem toj,magának rengeteg ruhát vesz,a méregdrága cipői katona sorban állnak,a gyerekei anyjának meg semmit.Borzasztó ezt átélni,mennyire kapzsi egy ember,szinte béranyának tekint.Nemtudom,hogy járt e már valaki hasonló cipőben,mert ez nagyon megalázó.Házassági szerződést aláiratott velem,miszerint semmit sem vihetek ha válunk,mert az előző asszonykája szinte kifosztotta.Én elhiszem,hogy csalódott,de én egyszerűen nem érdemlem meg,ennyi idő után,hogy szinte lenézzen engem.Nagyon szeretnék egy boldog kapcsolatot,ahol a férfi legalább lefekszik velem.Szerintem ez az alap.Most már nemtudok mit tenni,mint megvárni,míg nagyobb lesz a pici és lépni.De hová??Az rettentő lenne,ha súlyos vagyonával a háta mögött szélnek eresztene bennünket a nagybetűs semmivel.Szerintetek mit tegyek?Volt már valaki hasonló házasságban és újra tudta kezdeni?(Azért kérek itt tanácsot,mert anyun kívül nemtudom ezt mással átbeszélni,de ő azt vallja,hogy egy életen át el lenne szex nélkül és nem érti,hogy ez miért ilyen fontos nekem) :(((


2012. máj. 19. 17:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Elmesélnéd tőmondatokban?

Mikor döntöttél,hogy elválsz?

Nálatok kibukott az igazság?

2012. máj. 20. 00:54
 22/29 anonim ***** válasza:

Az igazság sosem bukik ki! Szemébe se mondom, hogy tudok nőügyekről. Minek?! Azért, hogy letagadja? Csak magamat aláznám.

Ő akarta a gyereket jobban, amint terhes lettem, nem akart lefeküdni velem, el is hidegültünk rendesen emiatt, mert nekem ez fájt. Bunkó is lett és nem az volt akinek gyereket vállaltam. Megszületett a kicsikém és el is jöttem tőle pár hét múlva, 1 éves volt mire úgy döntöttünk megpróbáljuk. 2 hónap se telt bele, bunkó lett, könyörögni kellett h feküdjön le velem. Aztán mindig kifogásokat talált. Utána azt mondta h adjak időt, adtam. Semmi sem történt. Volt h a nadrágjára tettem a kezemet "oda" és lelökte onnan rémült ábrázattal. Na onnan nem nyúltam hozzá és oda se bújtam. Egy puszi sincs köztünk már 7-8 hónapja. Ő semmit se tett hogy ez ne így legyen, továbbra se próbálkozott, a szeretet hiánya még nagyobb szakadékot tett kettőnk közé, én meg besokalltam, egészséges nő vagyok, szeretetre, szexre vágyom. Amúgy meg úgy élek mint egy egyedülálló mellette, érezteti h ő tart el, hát ezentúl nem kell!!!

Amúgy meg pont ma akarom közölni vele hogy elmegyünk. Már mondtam többször az elmúlt fél évben, utoljára 2 hete, hogy max 1 hónapot adok. De mi lesz másabb ami most van? SEmmi. Elég volt, ennek semmi értelme. Sehova nem jár velünk így se, annyi, hogy fizeti a rezsit és van mit ennünk. Nem a társam, nem beszélget velem. Szerintem elfogadnám őt és benyelnék mindent, ha szeretgetne, de így nem folytatom. Jövő hét végén már a lakásomban szeretnék ébredni! Hogy mondjam meg?? Úgy izgulok! azért nagy lépés ez! De meg kell tennem és meg is fogom!

2012. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Ugyanez nálunk is!

Téged vár a lakásod,egy percig sem gondolkodnék.Nekem sajnos nincs.Fogalmam sincs,hogy mi zajlódhat le bennük,de nekem még a szülésnél sem volt bent,hogy megundorodjon tőlem.Nem vagyok elhízott,kb 5 kg plusz van rajtam,mint induláskor.Szerintem nincs rá gyógyír a bajukra.Csak tudod,nekem is találnom kéne valakit,mielőtt járhatok én is kezelésre,mert majd nem merek lefeküdni senkivel.Közel állok hozzá...És most van legalább partnered?Én nem is tudom hol ismerkedjek.

2012. máj. 20. 16:26
 24/29 anonim ***** válasza:
Utolsó ne izgulj,örülj,hogy végre sikerül!nagyon drukkolok neked,van erőd és bátorságod hozzá.bár nekem lett volna ezelőtt húsz évvel én sem tartoznék a megalázott nők táborába.
2012. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Szia 16:59!

Miért tartozol a megalázottak közé?

Megosztod velünk?

2012. máj. 20. 17:14
 26/29 anonim ***** válasza:
Sok mindent elviseltem a házasságunk alatt például a férjem italozása,vagy otthon ült, nem dolgozott még a munkanélkülibe se jelentkezett be,közben meg fizetni kellett a gyerektartást egy legénykori kalandja miatt és még itt volt a két saját kiskorú gyerekünk.Diszkóba táncikált,de ha én a gyerekekkel együtt mentem valahova az nem tetszett neki.Szóval elég hosszú lenne felsorolnom,ami miatt az előző választ írtam.Mára már csitultak a dolgok,de a régi sebek sosem fognak begyógyulni.
2012. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, te akkor a férjeddel maradtál ezek szerint a mai napig?

Azóta rendesen dolgozik és kedves veled?

2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igen együtt maradtunk,már több éve dolgozik,kedvesebbnek nem mondanám,de vannak jobb napjaink.Ha újra fiatal lehetnék nem haboznék,ma már belátom két oroszlán, csak hatalmas toleranciával élhet együtt.
2012. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezért volt kár hogy szültél, mert most majd ezért nem mersz lépni!
2012. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!